Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a znaci to je u pitanju ? :O

a za poene,pa bas ono sto sam rekao,ima dosta mana sa strane,a to je npr prodor,sto je tek poceo da koristi prosle sezone,pa tako kad ga neko lepo zatvori nema prostora za sut...na kraju,ne zove duda bzvze njega,ili mislis da znas vise od njega :P

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

eto sam si reko igra za reprezentaciju a tek ove godine je poceo da koristi ulaz :D koliko to smesno zvuci ?!:D nema nista sem tog skok suta 1 na 1 uzas 2na 2 uzas :D samo zna da izadje i da sutne i to bi mu i bilo dovoljno da lik nije prso sa mozgom :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

stigle sezonske za mene i josh 5 ortaka...ne verujem da ce mi se isplatiti(koshtaju 2000 za Jug), jer nemam bash neshto vremena da idem na utakmice, ali bar cu moci da gledam utakmice u Evropi 100%, iako karta ne vazi za te utakmice, ali moze da se rezervishe po ceni bez problema...btw vazi za utakmice kvalifikacija

jako puno sezonskih je prodato i ovo je solidan priliv prihoda za klub...uobichajena praksa u svim boljim klubovima

Link to comment
Share on other sites

kurtoni raspali, zato im dinar više neću dati

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e koja su djubrad ti nasi klubovi :D kupis sezonsku ali ona ne vazi za ovo ne vazi za ono :D jebem im mater bas

pa sta ti oces za 2000 dindzi (1500 za grupe)? imas kvalifikacije, to ti je to.

kurtoni raspali, zato im dinar više neću dati

pogresio si topik. :)

@topic:

Krstajic ostao u Beogradu zbog povrede, ali opet Obradovic nece igrati. smaraci...

Link to comment
Share on other sites

nema sta ja hocu boli me kurac ako je sezonska onda to znaci da vazi celu sezonu za sve utakmice razumes ?! :D neka se onda zove karta za sve utakmice sem derbija revijalnih utakmica uefa kupa lige sampiona

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ali to prozivanje apoela po novinama je u najmanju ruku jadno, i bice mi bash drago da ih izbacimo sada zbog toga.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da smo izgubili.

Nije poenta fudbala driblati dok ti pamet ne stane. Uspevali su lako da predriblaju jednog indijanca iz APOELa, medjutim igrali su bunker i usledilo je udvajanje i gubili smo loptu. Upecatljiv trenutak je bio kada Petrovic ima samog igraca na krilu, i otvorenu kontru, medjutim umesto pasa, moralo je da se dribla, a tek onda je usledio pas medjutim bilo je kasno.

Uzas Boziji u odbrani i ova dva gola koja smo primili.

Drago mi je da smo izgubili.

Krila bolje da nisu ni igrala, igralo se kroz sredinu, jer su momci na krilima bukvalno igrali kao sakati. Ni jedan prodor -- nishta za celu utakmicu. Blagi uzas, kroz sredinu nije moglo.

Tri kornera. TRI kornera UPROPASTE. Blage veze nemaju gde ide lopta. Strasno. Jos veca kataklizma je bila kad momci nisu mogli da nacine ne dug pas, vec na 2 metra bacaju loptu u petu, u aut, daju je protivniku itd.

Sudjenje nije uticalo na rezultat meca ali da je bilo vrh IDIOTIZMA -- bilo je. Chovek je retard prve klase. Necu vise o njemu.

Nadam se da smo naucili nesto iz poraza. Dobijamo ih u Beogradu i prolazimo dalje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...