Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

LegendaryThread.jpg

do sad ni u najluđim snovima ne bih očekivao da kal1 pwnuje nekoga na forumu, a naročito ne više njih

i da, ovakav topic je zaslužio ovoliku sliku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ako je toliko mudo sto nije rekao hej misa babic sve to vodi i sto njega nije napao ? nego sudiju ?

iz Vrshca sam, pa znam kakav je (ne)chovek Babic...ne bi verovao koji je to despot....to je samo pokushao da prenese na KSS u periodu kada je bio predsednik...zbog takvih stvari na njihovim utakmicama u Evropi dodje 300 ljudi u proseku

hostilnosti je bilo koliko hocesh na relaciji Danilovic-Babic, to shto nije bilo fizichkog obrachuna je druga stvar

sudija je samo kolateralna shteta...i ne, ne opravdavam nikako taj postupak, ali mogu bar da razumem razloge koji su doveli do toga...smeshne su priche da NAMA ovde pomazu sudije, a drali smo sve najvece ekipe po Evropi, dok ostali klubovi gube od boranije

Link to comment
Share on other sites

a trojka iz auta ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

do sad ni u najluđim snovima ne bih očekivao da kal1 pwnuje nekoga na forumu, a naročito ne više njih

i da, ovakav topic je zaslužio ovoliku sliku

a ni ja da ces ti biti topic troll #1

@kali

Leciti uzrok a ne posledicu -

Ok, uzecemo sponzore Partizanu, isteracemo ih iz Pionira, Partizan se lepo ogradi od navijacha -- I onda procvat. Huligani postanu pacifisti, a dileri droge odu da studiraju farmaciju i postanu ugledni apotekari.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nema tu trolla, formi brate, ispawnovao te je kali lepo. Da bi se ogradili od huliganstva, klubovi moraju prvo da ostanu bez sponzora i da dotaknu dno, jebiga, al tako je. Duletu to naravno ne odgovara, jer kako će onda da uzima po 10/20/30% od prodaje igrača

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^^ja nisam, a ni ostali, rekao da treba da se ograde, iako nije velika mudost, mnogo puta u proslosti su se ogradili pa i sada se ogradio u ime kkp Danilovic, vec sam reagovao posle one Duletove gluposti.

bolje nek cuti, ako vec ne moze nista korisno da kaze. cuvena trojka, policija/tuzilac/sud mrse muda, na ulici/utakmici nije bezbedno, umesto da bude besan na njih, on napada b92 glupostima soros/vatikan/brankica.

b92 uzima sponzore? Djilas i direktor Telekoma je rekao pre Verana i svi to znaju, ali jok b92 se napada jer on njih nezavisi nista, a on Djilasa i Telekoma zavisi sve.

a vodje na jugu (neznam kako je stanje na severu) su sve samo nisu sitni kriminalci... ;)

Link to comment
Share on other sites

ma gde su se ogradili, oni posle 5 pitanja "vi podržavate huligane" kažu "ma jok, mi ih ne volimo, to je strašno, ali.. ". Činjenica je da se tim problemom ne bave ni država ni policija kako treba, ali ni klubovi ništa ne čine. Ljudima u klubovima odgovara ovakvo stanje, a tek kad to prestane da im odgovara, oni će se tim pitanjima pozabaviti.

Jedino pravo rešenje za domaći klupski sport jeste privatizacija, al do nje neće doći dok svim stranama (država, uprave klubova) to ne bude odgovaralo, i dok ne bude nekih budala koji će klub kupiti za ogromne pare ili domaćih tajkuna koji će ih kupiti za siću

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema tu trolla, formi brate, ispawnovao te je kali lepo. Da bi se ogradili od huliganstva, klubovi moraju prvo da ostanu bez sponzora i da dotaknu dno, jebiga, al tako je. Duletu to naravno ne odgovara, jer kako će onda da uzima po 10/20/30% od prodaje igrača

Ogradjivanje od huliganstva je paravan nesposobne vlasti da reformise pravosudje koje barem za mog zivota nikada nije funkcionisalo.

Ono shto ti ne shvatas ili neces da shvatis, verujem da je ovo drugo jer pametan si momak, je cinjenica da ogradjivanjem od huliganstva se ne postize nista konkretno. Klub se ogradio pre nove godine, kada je KKP osudio svaku vrstu uvreda. Shta se time postiglo?

Ajde da idemo i korak dalje, pa da kazemo da navijachi nece moci da dolaze na proslave titule kluba. Shta se time postize? Mislite da se time daje pozitivan primer mladima? Taj klinac ce opet da ode na cas u svoju osnovnu, i vidi tri cetiri dilera ispred shkole.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma to nije nikakvo ograđivanje, to je loš PR.

Ograđivanje je da klub zabrani huliganima (ne navijačima, a oni to dobro znaju ko su) da dođu na stadion ili u Pionir, da traže i vrše pritisak na državu i policiju da se isti uhapse, da ih ne keširaju i vode na gostovanja i sl. Naravno, to i ti i ja znamo da se u zemlji Srbiji to nikad neće desiti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma to nije nikakvo ograđivanje, to je loš PR.

Ograđivanje je da klub zabrani huliganima (ne navijačima, a oni to dobro znaju ko su) da dođu na stadion ili u Pionir, da traže i vrše pritisak na državu i policiju da se isti uhapse, da ih ne keširaju i vode na gostovanja i sl. Naravno, to i ti i ja znamo da se u zemlji Srbiji to nikad neće desiti

Na osnovu chega klub moze da im zabrani da udju u Pionir, recimo?

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

prvo i prvo :)to sto je dule rekao o b92 je u pravu :) u insajder je ubaceno kako ljudi napadaju americku ambasadu i pale je a pre toga ista ta amerika nam je bombardovala zemlju zaprasila nas osiromasenim uranijumom i okupirala kosovo i metohiju i prekrsila sva medjunarodna prava tako da tu nema govora o nasilju :) sa nase strane :)

drugo i drugo :) uprava svakog kluba ne treba da se ogradi samo sto ce ih javno osuditi a posle toga sa njima proslavljati titulu u restoranu :) jer to je licemerno ..neka prekinu svaku saradnju sa njima.

Svi treba da rade na tom problemu a ne samo policija jer krimos se ne radja nego se postaje:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast na pobedi, iskreno sam uzivao dok sam gledao. Jeste djubre Vujoshevic i dzukela i sve to stoji, ali jeste oodlichan trener.

Posle povrede Marica, mislio sam da cu se klati timovi do kraja utakmice, a ovakva pobeda me zaista iznenadila.

Vranesh je [roflmao] STENA :D

Rashicu i Kecman takodje pohvale ;)

Link to comment
Share on other sites

sad cekamo kal1 da nam kaze kako ovo sve i nije tako sjajno, a da je iluzija da mi zivimo na ovoj planeti tako da i ovih 30 razlike gubi smisao :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...