Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=12&dd=24&nav_id=400331

Legea postaje tehnicki sponzor od sledece sezone cini mi se...navodno su dali bolju ponudu od adidasa...sve je to fino ali znam da dres kupiti necu :)

i naravno

konacno prava oprema za sampione.dugo vremena smo cekali ali se isplatilo.poznato je kako su se igraci sarajevskog zelje hvalili kako specificno upija znoj tela.cak je i veliki simon vukcevic(daj gol simone,simone...)rekao kako u dresu reprezentacije marke LEGEA igra 10% bolje.i da nikad ne bi pruzao takve partije da nije nosio dres marke LEGEA.DRAGANE VELIKO HVALA

fantom sa b92

ali se nadje i pobednik

Prc, ladno 3 meleona dva dana po izboru! Mrzite me i dalje!

(Đura Mutavi, 24. decembar 2009 22:37)

Edited by vlada`

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Moram samo da kazem neshto za tu famoznu LEGEA opremu. Tek sam prvi put proshle godine uopshte i cuo za njih, i to igrom slucaja jer sam dobio trenerku marke LEGEA na poklon. U pitanju je zimska trenerka, predvidjena za zimske pripreme i toliko je debela i topla da opushteno covek moze da ide napolje sa njom bez jakne! Udobna je i jako kvalitetna, tako da se uopshte ne brinem za te dreseve i mozda ga bash zbog toga i kupim! Postala mi je omiljeni odevni predmet [:)].

Jebena LEGEA pere!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nije glup, stoka je. Treba biti retardiran da on nekome i dalje bude kralj posle ovih izjava

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tegeltija je retard, tu nema dileme, ali i Dule polako sa ovim izjavama ide njegovim stopama. Hajka da ostanu bez sponzora, rofl :) A što on od svakog igrača uzme od 20-50%, to ništa :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto ako tegeltija na sosu moze da kaze za kandicku i ekipu da su kalasture :D moze i dule ovo ;)

http://www.sportske.net/vest/kosarka/vujosevic-vb-je-mali-koncentracioni-logor-12416.html

sos je bio i ostao raspad, amaterska televizija, sta si ocekivao...

nije glup, stoka je. Treba biti retardiran da on nekome i dalje bude kralj posle ovih izjava

kazem nije glup pa da to izjavi, a treba biti glup pa da u istoj ravni stavis vb i "procices kao curuvija".

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa Perom

Duletu nisu trebale ove izjave...kazem, jer znam kako sam se smorio na Efesu zbog skandiranja

pochnu vodje retardirano navijanje(Brankica - niko nece da je jebe i te fore), prate njihovi ortaci i klinachka bagra, pa se to kroz standardno navijanje spontano proshiri na veci deo hale...poenta je da vodje zloupotrebljavaju svoj polozaj na tribini i interes Partizana(a interes je fer i sportsko navijanje)pa stavljaju iza svojih lichnih interesa.

shto se tiche krilatice b92 'i igrachi su skandirali Brankici' i oni(b92) malo jedu govna(iako su uglavnom u pravu za sve ostalo)....igrachi su posle neverovatne utakmice i pobede samo ispratili slavlje sa tribine, koje bi bilo standarno 'ima jedan tim...ceo sam zivot snjim...' da vodje PONOVO nisu zloupotrebile taj trenutak opshte euforije i slavlja za svoje lichne interese. Jednostavno, razumite igrache na terenu...mislim, nisu ni oni mogli da se okrenu i da odu u svlachionicu ili ne znam ni ja...umesto toga, samo je Pera kapiten doviknuo ajde 'Ima jedan tim' i prestalo se posle jedne ture. :)

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa Perom

Duletu nisu trebale ove izjave...kazem, jer znam kako sam se smorio na Efesu zbog skandiranja

pochnu vodje retardirano navijanje(Brankica - niko nece da je jebe i te fore), prate njihovi ortaci i klinachka bagra, pa se to kroz standardno navijanje spontano proshiri na veci deo hale...poenta je da vodje zloupotrebljavaju svoj polozaj na tribini i interes Partizana(a interes je fer i sportsko navijanje)pa stavljaju iza svojih lichnih interesa.

shto se tiche krilatice b92 'i igrachi su skandirali Brankici' i oni(b92) malo jedu govna(iako su uglavnom u pravu za sve ostalo)....igrachi su posle neverovatne utakmice i pobede samo ispratili slavlje sa tribine, koje bi bilo standarno 'ima jedan tim...ceo sam zivot snjim...' da vodje PONOVO nisu zloupotrebile taj trenutak opshte euforije i slavlja za svoje lichne interese. Jednostavno, razumite igrache na terenu...mislim, nisu ni oni mogli da se okrenu i da odu u svlachionicu ili ne znam ni ja...umesto toga, samo je Pera kapiten doviknuo ajde 'Ima jedan tim' i prestalo se posle jedne ture. :)

izgleda da je debeli stvarno rekao na konferenciji za stampu. ako je tako - glupak.

meni se cini da igraci nisu spominjali Brankicu, nego su pevali posle pobede, a vodje su obradili "i sudovi, mogu samo da nam" i ubacili Brankicu. koje bio nek kaze tacno...

naravno, uz takvu pesmu, u kojoj sudovi se napusi kurca, igraci uopste ne treba da se raduju, ni vecina hale i normalnog sveta.

Link to comment
Share on other sites

igrači su po priči B92 šutirali lutku, koju je btw Kimi bacio :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...