Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

Jeste, sad milion ljudi dolazi da gleda partizan i zvezdu. Što bi grad bio dužan da im pomaže? Naročito u onim situacijama kad imaju pare, a tom istom gradu ne plate za grejanje i sl

Kazem, i da se zanemare neki benefiti koji se dobijaju iz sporta(zanimacija za narod, inspiracija da se deca bave sportom itd), isplati se i materijalno. Sportski klubovi daju gradovima 'potpis' po kojem su prepoznatljiviji u svetu/evropi, pa pozitivno utice na turizam. Ne treba grad da daje ne znam kakve pare, ali neka bar pomognu malo sa trenaznim centrima, placanjem hale Pionir i sl. Da se ne desi da igraci zimi treniraju u hladnoj dvorani.

Ode Dule, neka mu je srecno :) Zaduzio nas je za ceo zivot. Po meni je Vlada Jovanovic odlican izbor za naslednika, jer i onako on odradjuje rudarski posao na treninzima. Zavrsila se jedna era, idemo dalje :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inspiracije za sportom nema :) deca se bave sportom danas ne zbog zdravlja nego zbog para i slave :) dosta mojih ortaka koji su trenirali basket danas ne uzimaju loptu u ruke to ih smara :) :):) ako im je do zdravlja dece neka naprave onda igralista :) i hale za decu :)

Prica da su sportisti najbolji ambasadori ne pije vodu :) amerika je svetska sila u sportu :) ali koja je prva asocijacija na ameriku ?:) njihova hegemonija :)a ne to sto je lebron zakucao 720 :) sve je u marketingu :) ljudi danas srbiju prepoznaju po titu :) iako je umro pre 30 godina :) samo zato sto je imao dobar marketing :) veliki broj ljudi koji je cuo za srbiju cuo je zbog politike :) jer samo to i moze da se vidi kod njih na tv-u :)

DAJTE SIROTINJI LEBA !!!!:):):)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kali, jel' ti ovamo dolazish samo da bi se raspravljao? :) non stop mrachish neshto brate, iskuliraj malo ;)

pa ne naravno :D ali jbg kad neko prica dobar je lik svaka mu cast :) a ono olos od coveka :) al u pravu si ne treba da vas mracim :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovo sa Vujosevicem i CSKA sve dogovoreno ?

Nek mu je sa srecom onda, svashta je uradio sa Partizanom. Svaka mu cast!

I bash bih voleo da vidim Saleta Djordjevica kao trenera.

Sale Đorđeviće je baš lud da se vrati u Srbiju i bude trener, boli ga kurac baš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

po meni on nije dostojan :) mada ako pusti stomak kao dule :D onda je to to :) dzikic bi bio pravi covek :)

a sad ozbiljno :) mislim da vlada nema iskustvo :) vodio je samo klince :) ali za sve postoji prvi put:) partizan verovatno trazi dugorocno resenje pa je onda vlada najbolji izbor :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Vlada Jovanović je novi trener šampiona!

Upravni odbor KK Partizan je jednoglasnom odlukom postavio Vladu Jovanovića za novog šefa stručnog štaba šampiona. Dugogodišnji prvi asistent Duška Vujoševića preuzima prvi tim Partizana i narednih sezona će voditi klub iz Humske.

Vlada Jovanović je osnovnu i srednju školu završio u Čačku. Diplomirao je na višoj trenerskoj školi 1999. godine u Beogradu. Apsolvent je na fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja, odsek košarka. Igrao je košarku za sve mlađe selekcije kao i za prvi tim Borca i Železničara iz Čačka. Trenerskim poslom počeo je da se bavi 1997. Godine. Bio je trener mlađih selekcija Borca, Zemuna i Partizana. Od 2006. je sa prvim timom crno-belih. Osvojio je pet titula prvaka države, četiri titule prvaka NLB lige i tri Kupa Radivoja Koraća.

Od prošlog leta je selektor juniorske reprezentacije Srbije, sa kojima je na Evropskom prvenstvu u Francuskoj osvojio zlatnu medalju. Istu selekciju predvodi i ovog leta na Evropskom prvenstvu u Litvaniji.

„Biti i kandidat za prvog trenera KK Partizan za mene je bila velika čast, a sada kada je i zvanično odlučeno da ću naredne sezone voditi klub iz Humske mogu samo da konstatujem da sam veoma zahvalan na ukazanom poverenju. Pre svega bih se zahvalio predsedniku Daniloviću i sportskom direktoru Todoriću, a posebno Dušku Vujoševiću čija preporuka iz više aspekata znači mnogo. Veoma sam im zahvalan što su imali poverenja u mene i prepustili mi ovaj zahtevan i delikatan posao. Omogućili su mi da budem trener jednog velikog evropskog kluba, dakle ne samo velikog kluba na ovim prostorima, već kluba koji je dokazao svoju veličinu na prostorima Starog kontinenta. Za mene to predstavlja zaista veliku čast. Trudiću se da u narednom periodu, pre svega radom, odnosom prema poslu, klubu i igračima to ukazano poverenje na najbolji mogući način i opravdam“, rekao je šef stručnog štaba crno-belih Vlada Jovanović.

614.jpg

vujosevic040408%20copy.jpg

hehe

Nastavlja se tradicija kluba iz Humske koji prvenstveno podržava i afirmiše mlade igrače. Tako je još jedan od najtalentovanijih igrača u svom godištu Dragan Milosavljević potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom. Potvrda Milosavljeviću za njegov rad stigla je i od selektora reprezentacija Srbije Dušana Ivkovića koji ga je pozvao na širi spisak za Svetsko prvenstvo.

Dragan ima 21 godinu (11.05.1989) i rođen je u Kruševcu. Igra na poziciji beka, a visok je 198 cm. Prethodnu sezonu je odigrao u kragujevačkom timu, a igrao je i za Napredak Rubin iz Kruševca. Bio je član mlade reprezentacije Srbije, a trenutno je napripremama A selekcije državnog tima za svetsko prvenstvo u Turskoj. Prethodne sezone u Jadranskoj ligi prosečno je postizao 10.2 poena po takmici sa procentom šuta za dva od 58,1 %, za tri od 41,7, odnosno 79,7 sa linije slobodnih bacanja. Beležio je 2,1 asistenciju i 3,8 skokova po meču.

Milosavljević je prvo pojačanje u Humskoj ovoj leta i biće na raspologanju treneru Jovanoviću od avgusta kada kreću pripreme crno-belih.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ga boli kurac, ali on ne bi bio dobro resenje... odnosno niko ne bi bio dobro resenje osim Vlade Jovanovica (koji je i izabran), jer bi on mogao odma' (mozda bas odma', mozda za godinu dana) da nastavi Duletov sistem, sto je odlicno... Jer kao sto je Dule rekao: "Sistem ne cini jedan covek.".

Coa023

Link to comment
Share on other sites

da nastavi duletov sistem ?:) za godinu dana ?:) a sta ce sad da radi van sistema ?:) pitanje je sta ce da se desi :) posle ove godine :) sve zavisi od partizanovih rezultata :) jer su rezultati, dule i igranje u euroligi bili magnet za mlade igrace da dodju kao i strance :) jedan faktor je izostao odlaskom duleta :) ostaju jos ova dva :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

To je tacno... i ja sumnjam da ce on moci da radi van terena ono sto je Dule radio, ali Vlada jeste najbolje resenje... Ocekujem da osvoji ligu i kup (mada nam nista ne znaci), a NLB ligi medju prva 4 i ja cu u principu biti zadovoljan (za prvu sezonu)... a svakako se vidimo sa Duletom za 3 godine, ako ne i ranije. :)

Coa023

Link to comment
Share on other sites

To je tacno... i ja sumnjam da ce on moci da radi van terena ono sto je Dule radio, ali Vlada jeste najbolje resenje... Ocekujem da osvoji ligu i kup (mada nam nista ne znaci), a NLB ligi medju prva 4 i ja cu u principu biti zadovoljan (za prvu sezonu)... a svakako se vidimo sa Duletom za 3 godine, ako ne i ranije. :)

shje :) medju 4 u jadranu je neuspeh :) pogledaj ekipu :) maric jedan od najboljih centara evrope veseli :) ako im dodje petar popovic ihaj :)i naravno ove godine bi trebalo da lakse nadju strance :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

da nastavi duletov sistem ?:) za godinu dana ?:) a sta ce sad da radi van sistema ?:) pitanje je sta ce da se desi :) posle ove godine :) sve zavisi od partizanovih rezultata :) jer su rezultati, dule i igranje u euroligi bili magnet za mlade igrace da dodju kao i strance :) jedan faktor je izostao odlaskom duleta :) ostaju jos ova dva :)

dokle kali vishe?

kad je dule gubio po 30 po evropi, i grobari pevali svinjo debela opet su dolazili kvalitetni stranci i mladi igrachi.

taj faktor duleta kao afirmatora je dosao kasnije.

KKP je institucija, igra evroligu, ima kvalitetan tim = dovoljno razloga da mladi i dalje dolaze.

jebem mu mater dokle ces da budes toliko negativan chak i po cenu zdravog razuma :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

shje :) medju 4 u jadranu je neuspeh :) pogledaj ekipu :) maric jedan od najboljih centara evrope veseli :) ako im dodje petar popovic ihaj :)i naravno ove godine bi trebalo da lakse nadju strance :)

Odlazi Mekejleb. Odlazi Roberts. Odlazi Maric (mozda, mozda ne). Odlazi Veseljko (mozda, mozda ne). Evo gledam ekipu... Videcemo... necemo se obrukati u to sam siguran, ali mislim da necemo uraditi nesto veliko, ali de ce biti ok (liga, kup, finale NLB).

Coa023

Link to comment
Share on other sites

dokle kali vishe?

kad je dule gubio po 30 po evropi, i grobari pevali svinjo debela opet su dolazili kvalitetni stranci i mladi igrachi.

taj faktor duleta kao afirmatora je dosao kasnije.

KKP je institucija, igra evroligu, ima kvalitetan tim = dovoljno razloga da mladi i dalje dolaze.

jebem mu mater dokle ces da budes toliko negativan chak i po cenu zdravog razuma :P

pa dobro decko :) da li si ti normalan :)

ti si zanemario sto je partizan 9 godina za redom osvajao domacu ligu ?:) to za tebe nije rezultat ::) ok onda nije bilo rezultata :)

ja sam rekao ako ove godine ne izbore euroligu :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro decko :) da li si ti normalan :)

ti si zanemario sto je partizan 9 godina za redom osvajao domacu ligu ?:) to za tebe nije rezultat ::) ok onda nije bilo rezultata :)

ja sam rekao ako ove godine ne izbore euroligu :)

bacio si me u rebus kao i uvek. :P

pokusao sam da ti objasnim da dule nije bio faktor oko dolazenja kvalitetnih stranaca.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa ja ne znam koji je vama kurac :) sta sam ja negativno rekao :) ?! rekao sam da ne dolaze igraci u partizan samo zato sto je 91 osvojio euroligu :) nego da ima vise razloga :) jedan od njih je dule :) sta je tu negativno ?:)

a sta da pisem na zvezdinom topiku ?:) nemam tamo koga da kritikujem kad klub ne postoji :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...