Jump to content

WinXP 2 Vista (kad nemere vec W7)


Muerte

Recommended Posts

Ocu neku "lepu" instalacije Viste da uradim upgrade nekoj mojoj tetki iz komsiluka koja ima "nafajtani i opeglani" Win XP

koji je nesto napuko (nista mu nisam mogo sa riperom) a mrzi me da instaliram tih hiljadu zezalica ponovo

Moze i na PM link sa sexy instalacijom koja radi lep upgrade

ty

Link to comment
Share on other sites

imas vista 32 - black edition 4gb na torentima, ona je utegnuta i ubaceno je jos brdo drajvera u nju kao i onih osnovnih programcica ali MORA da ide format articije pre instalacije... isto vazhi i sa lite vistom 32 koju imam a koja staje na jedan jebeni cd i koja takodje kida kako radi jer je istvikovana do nivoa 98mice [:D] ...pa ti sad biraj...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

sp2 oem release, obicno su bili od grupe bia, sad ne znam ko je aktuelan

te black varijante i sl zajebi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sp2 oem release, obicno su bili od grupe bia, sad ne znam ko je aktuelan

te black varijante i sl zajebi

nisam rasista al te black ne gajim uopste [;)]

samo clean winXPsp2+sp3+autopatcher pa ghost sebi na DVD za dede i tetke kojima jos kao nesto odrzavam kompove

nadjoh ovu en_windows_vista_sp2_x86_dvd_342266.iso

koja ionako treba da posluzi kao trojanski konj za prelaz na W7 jerbo direkt nemere

btw kod nas se u kraju ne reinstalira win osim ako menjas plocu

Ima tetka hakerka neki ghost od pre 6 meseci koji joj trenutno radi, kad sam skinuo taj "puknuti" na drugi disk ali stalno dovlaci 5 miliona nekih zezalica i totalno je nezadovoljna jer je "6 meseci u zaostatku" [:D]

promenila se vremena

u staro vreme beogradske gospodje su uvek imale na stanu studenta ili djaka "da pomazu skolstvo" [;)]

nisu imale kompjutere ko danas [:D] [:D]

Fala DJECOOO!

PS da nebude zabune probao sam Viste ranije kad su se pojavile cak i lite (cd) verziju naravno i Windows7

ali obzirom da sam ja stara skola kod mene se meri "kvalitet" OS tako sto udjem

u Quake2 i otkucam timerefresh [8D]

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

e nije uspelo

- instalirao Vistu upgrade na WinXP e sad sto sam izabrao ultimate neznam al mi se ucinilo cool naravno nisam aktivirao jer ionako instaliram Win7 odma preko toga

- Vista radi savrseno (valjda joj je rano da se buni zbog aktivacije)

- instaliram Windows7 i on uredeno iskopira sve fajlove raspakuje restartuje i kad je trebao da finalizuje instalaciju pokaze BSOD i ode u restart (bio sam predaleko od kompa da bih prisao da procitam sta je pisalo)

- posle restarta ladno napise kako nemoze da se uradi upgrade i deinstalira se u potpunosti tako da je sad ostala Vista Ultimate koja radi...

Windows 7 je ona "legalna" microsoftova 7100...

da li je zbog ultimate ili sto nije registrovana Vista ???

e sad ja taj "puknuti" XP imam u ghost fajlu pa mogu da se "igram" ponovo ali kojim redosledom?

jel ima neko jos neku ideju?

ty

Link to comment
Share on other sites

hteo bih izbegnem moguce probleme sa aktivacijom (nezam koji od ovih Vista "aktivacionh svemirskih brodova" da upotrebim)

kad startujem ko da sam za kontrolama Starship Enterprise. [:D] jel ima neki koji izgleda ko Firefly [;)]

a Win7 radi do sledece godine za dzabe...

Link to comment
Share on other sites

http://thepiratebay.org/torrent/4139605/Windows_Vista_SP1___SP2_Activation-w00tageman

Desno dugme, run as administrator, kad završi pusti da sam restartuje i to je to.

Ako ne uspe iz prve, pokreni posle restarta opet.

e fala care radi. to je program a ne ovaj Windows Vista Activation Tool Kit 2.1 [;)]

obezbedio sam gospodju sad sa XP "starim 5meseci"

Vistom sa svim njenim zadnjim podesavanjima i

cistom instalacijom 7mice

pa nek uziva i butuje iz biosa sta voli

ty jos jednom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...