Jump to content

wow cd-key


peyotle

Recommended Posts

roflcopterz

A sta je toliko smesno da mi je znati?

Elem ja nisam uzimao preko sajta ciji si link dao tako da ne znam ali imam samo reci hvale za www.gamersloot.net. Uzeo sam sigurno 3-4 naloga preko njih i minimum 2 gc-a i u roku od 15 minuta od uplate preko cc sam iste dobio u vidu fotografije na e-mail (+ notifikaciju telefonom da su mi poslali kupljene stvari i da se javim ako nisam primio ili je doslo do greske).

Link to comment
Share on other sites

KEYLOGGER

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

zato sto mi je glupa zamisao kupovine preko neta zbog velike sanse da to failuje,mozda si ti imao srece do sada al ne ukopavaj decka bzvz...pola poznanika koji su tako uzimali su popusili kobas

"Rock thinks Paper is overpowered but Scissors are fine"

Link to comment
Share on other sites

zato sto mi je glupa zamisao kupovine preko neta zbog velike sanse da to failuje,mozda si ti imao srece do sada al ne ukopavaj decka bzvz...pola poznanika koji su tako uzimali su popusili kobas

???

Ja nisam nikad cuo da je neko popusio kobas... ko god mi je od drugara pricao da je kupio preko neta, rekao je da nije imao frke nikakve... jos nisam cuo da je neko scamovan.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

zato sto mi je glupa zamisao kupovine preko neta zbog velike sanse da to failuje,mozda si ti imao srece do sada al ne ukopavaj decka bzvz...pola poznanika koji su tako uzimali su popusili kobas

To sto si ti navikao da te u Srbiji zavrcu na svakom mestu ne znaci da se to desava svuda i uvek. Ja sam sa tim sajtom poslovao vise od nekoliko puta - neki bi rekli mnogo puta i svaki put su bili korektni, ekspeditivni i do sada sam sigurno potrosio 500 evra+ i da me nisu izjebali ni za jedan evrocent.

Ja govorim o licnom iskustvu, a ti govoris o poznanicima. Ja govorim iz prve ruke, a ti iz druge, trece (ortak najboljeg ortaka, brata moje devojke mi je rekao). Slazem se da treba drzati cetvoro oci otvorene i ne biti ovca za sisanje ali ja nikog "ne ukopavam bzvz" vec dajem predlog na osnovu licnog iskustva.

P.S - U svakom slucaju da si hteo da pomognes - mogao si ovako nesto da napises odmah umesto "roflcopterz".

Link to comment
Share on other sites

Brate,moj komentar je bio totalno nebitan,ne vidim sta se ti nalazis prozvanim pa me mracis vec 2 dana.Meni je to jednostavno glupa zamisao,zasto bi rizikovao makar sanse bile minimalne zbog male razlike u parama..Ti si mozda imao srece,mozda je taj sajt proveren i dobar,ja ne znam jer se ne razumem u to i to stoji da mi je komentar unhelpfull,al koji ti problem u glavi imas da mracis sve po forumu to mi nije jasno..Jel te deca ne slusaju,ne znas sta ces sa njima pa dolazis po ruru i pokusavas da vaspitavas ljude?stvarno gtfo

"Rock thinks Paper is overpowered but Scissors are fine"

Link to comment
Share on other sites

Brate,moj komentar je bio totalno nebitan,ne vidim sta se ti nalazis prozvanim pa me mracis vec 2 dana.Meni je to jednostavno glupa zamisao,zasto bi rizikovao makar sanse bile minimalne zbog male razlike u parama..Ti si mozda imao srece,mozda je taj sajt proveren i dobar,ja ne znam jer se ne razumem u to i to stoji da mi je komentar unhelpfull,al koji ti problem u glavi imas da mracis sve po forumu to mi nije jasno..Jel te deca ne slusaju,ne znas sta ces sa njima pa dolazis po ruru i pokusavas da vaspitavas ljude?stvarno gtfo

Nalazim za shodno posto te ocigledno niko nije naucio / poducio - pick yourself kako se POMAZE nekome, to ja uradim. Sto se tice "mracenja" po forumu - imam vas nekoliko favorita koji podjebavate sve i svakog - pa kako vi ostalima tako ja sa vama. Ne vidim zasto se TI oko toga uzbudjujes? Mene malo dotice na licnoj osnovi bilo sta od napisanog na ovom forumu - pogotovo od balavurdije, retarda, trollova i sl. ali zabavno mi je da vidim kako zaplicete jezikom i ne znate sta da kazete kad vas neko pocne da maltretira.

P.S - Gtfo reci mami svojoj mamlaze nevaspitani.

Link to comment
Share on other sites

gamersloot - uzeo sam ja masu cdkeyeva, provereno radi. Rippof je u radnjama kod nas.

Registruj se, povezi karticu, naruci, plati. Nazovu te da potvrdis, to je to dobijes ukratko. Jednom nisu imali wotlk iako je bilo u stocku, zvao lik izvinjavo se 3 sata, kao resicemo za 24h i resili. +1 od mene

Cba da citam ove dugacke postove realno ubiste topic.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ae bre kompleksasu retardirani nemoj vise da me uzimas u usta.

Temper temper nemoj srcka da te strefi od tolikog nerviranja, moze to da se desi i sa 20 godina. Kako ono bese "sto tebe uopste dotice sta ja pisem"?

Danasnja omladina ima problem sa zivcima, tsk tsk.

PS- Ako imas nesto meni licno da kazes - slobodno koristi PM. Cisto da postedis ostale clanove foruma svojih izliva testosterona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...