Jump to content

WTS [A] Hunter 80


reiser

Recommended Posts

Armory link

Slika chara

To je trenutno PVE gear koji se vidi na armoriju, hunter je full T8.5, imam i zadnji deo od T8.5 (legs) u banci ali nisu equipovane. Ove koje su trenutno equipovane na charu su bolje od T8.5.

Od PVP geara imam full deadly i sve deadly honor iteme, oko 900 resilienca. Ukratko, najbolji gear setup iz prosle sezone. Ove sezone arena uopste nije igrana.

1. Professions

            - Alchemy [450]

            - Enchanting [450]

            - Cooking [450]

            - Fishing [450]

            - First Aid [450]

2. Arena Points - 0, hidden rating iz 2v2 je oko 2400.

3. Achievement Points 8480, verovatno je prvi u Srbiji po broju poena

            a. Titule - ukupno 28 titula. Immortal, Undying, Duelist, Salty, of the Nightfall, Twilight Vanquisher itd.. Screenshot

                Immortal i Undying zavrseni pre patcha, dakle imam Black Proto-Drake i Plagued Proto-Drake (310% flying mounti)

                Ima i Realm First! Level 80 Dwarf feat of strength, Swift Razzashi Raptor i Deathcharger's Reins rare mounte

4. PvP Marks

            - Honor capovan na 75.000

            a. Wintergrasp 79

            b. Warsong Gulch 7

            c. Alterac Valley 26

            d. Arathi Basin 54

            e. Eye of the Storm 45

            f. Strand of the Ancients 52

5. Badges

            a. Conquest 13

            b. Valor 21

            c. Heroism 0

            d. Champion's Seal 38

6. Gold 2.000

            - U banci ima materijala za jos 4000-5000g

            - Na accountu je i bankchar sa dosta TBC gemova i riba iz Northrenda koje se koriste kao food buff

Dodatni info:

            Samo prodaja, ne trade.

            Na accountu se nalaze i level 60 human mage i level 58 dwarf hunter, bez ikakvog geara i golda, na Dunemaul serveru

Da li ste prvi vlasnik?

            Da, imam sve podatke, kutije, CD, SQ itd. Account je mergovan sa B.NET.

            Acc je uplacen do 16 Jula 2009.

Okvirna cena: Cena po dogovoru, kontakt iskljucivo na pm ovde.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Bump, i dalje prodajem acc.

Ne dajem nikakav info o accountu dok se ne vidimo licno u nekoj igraoni, i timewasteri koji daju 100e kao kaparu, igraju dan dva na hunteru i onda me cimaju da opet idem do igraone da se vidimo i da im vratim pare jer im mama i tata kenjaju - gtfo.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Bump, i dalje prodajem acc.

Ne dajem nikakav info o accountu dok se ne vidimo licno u nekoj igraoni, i timewasteri koji daju 100e kao kaparu, igraju dan dva na hunteru i onda me cimaju da opet idem do igraone da se vidimo i da im vratim pare jer im mama i tata kenjaju - gtfo.

samo da znas, kapara se ne vraca.... tvoja dobra volja je da im vratis... jer se tebi u medjuvremenu mogao pojaviti novi kupac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...