Jump to content

Zasto deci ne treba ukidati wow


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu da pogadjam koja ti je omiljena igra? [:D]

Diablo :D

Igram wow, znam koliko je zabavna i zarazna igra ali lik je ocigledno debil i bez wow-a.

Razmazeno deriste koje divlja cim nesto nije po njegovom, nabija daljinac u dupe i vice kako ga nikada vise nece videti...

Jbg roditelji su pustili da im tv i racunar vaspitavaju dete pa neka sada cupaju kosu od muke.

I naravno ocekujem gomilu "Evil Video Games" nebuloznih tekstova gde optuzuju video igre da su jedno fino dete pretvorile

u idiota koji je zreo za isterivaca djavola.

Fino dete moj kurac, taj ce za par godina biti kao onaj idiot sto je napao profesorku na casu.

Link to comment
Share on other sites

Video bih tebe da ti ukinu wow :D

Pa jednog dana ce ga i ukinuti, e to ce biti sou :D Sigurno ne bih odlepio kao ova budala, bilo je zabavno dok je trajalo i to je to...

Nisam ja od onih hardcore igraca tako da ne bih popizdeo :)

Nema wow-a ? Nema veze tu su uvek Baldur's Gate, Diablo, Fallout...

Link to comment
Share on other sites

Samo da se pohvalim da sam se skinuo sa dopa i chist sam vetj otprilike 6 meseci.

Par puta sam bio jako nervozan shto ne mogu da nadjem DVD da instaliram opet, shto mi je istekla VISA Virtuon i shto nemam para za GC.

Nisam gurao daljinac u dupe.

Mali je retard a klip je fejk.

GG.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam,mislim da nije fejk,ali je mali preterani retard i ulepsava mi vec dva dana,i da se ne mora na njemu zasnivati ceo wow svet.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...