Jump to content

Ghostbusters


`Dr. Nick Riviera`

Recommended Posts

Jel ima da se vozi ektomobil, to mi nešto sumnjivo nedostaje u trailerima (a u onim starim, prvim trejlerima se videlo da će moći da se koriste vozila, da ne bude kao sa Stalkerom).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni opasno zeza ovo. Sa Reloadedovim kreckom uspem da pokrenem igru, ali se zakoči odmah nakon scene u bazi kad pričaju i kad se prvi put oslobode kontrole. Stavio sam Vitalitijev krek od 20 mega posle toga, i mogu malo da igram, sišao do podruma i krenuo da pržim Slajmija i opet se spucala igra (pre svega grafika, teksture su se pogubile kad sam aktivirao onu stvarčicu koja se poziva na TAB).

Ako neko na brzinu zna neko rešenje koje pali, neka podeli, muchos gracias.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja furam RELOADED verziju sa vitality krekom... s tim da mora onih nekoliko fajlova da se prekopira u folder instalirane igre:

Install the game but note that the setup is bugged. The Easy setup works

fine but if you choose Custom it might break. If that is the case you

should be able to fix it by copying the missing files located in the

setup bin subdirectory to your installation dir.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da, zato što loading nivoa i checkpointa traje čitavu večnost :)))

Ja sam batalio, previše bagovito, kontrole nesređene, čas klizi, čas štuca, često failujem zadatak bez ikakvog vidljivog razloga (samo se skljoka lik ili dobijem obaveštenje, iako sam još na nogama), a najjači su mi "saborci" koji se sve nešto kurče dobacivanjima rookie ovo i rookie ono, a prvi popadaju kad počne akcija. Gnjavaža od igre, bar dok je ne srede nekim ljuckim patchom.

Izašo Call of Juarez 2 btw, saće GB da leti promptno sa diska.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da, zato što loading nivoa i checkpointa traje čitavu večnost :)))

Ja sam batalio, previše bagovito, kontrole nesređene, čas klizi, čas štuca, često failujem zadatak bez ikakvog vidljivog razloga (samo se skljoka lik ili dobijem obaveštenje, iako sam još na nogama), a najjači su mi "saborci" koji se sve nešto kurče dobacivanjima rookie ovo i rookie ono, a prvi popadaju kad počne akcija. Gnjavaža od igre, bar dok je ne srede nekim ljuckim patchom.

Izašo Call of Juarez 2 btw, saće GB da leti promptno sa diska.

haha da najjachi su cim krene akcija svi popadaju MOMENTALNO i onda se cela akcija svodi tako sto ja trchkaram okolo i dizem ih ko debile neke

Jebem ti igru

Skidam i ja Juarez 2 pa da vidimo sta ce od toga biti :)

Link to comment
Share on other sites

meni ne baguje nista taj GB....... al je radnja prilicno dosadna, ocekivao sam vishe.

Extra je kad sibas bossove i to ali u medjuvremenu bas ume da smori trckanje uokolo...

Sto se Juareza tiche... videcemo sutra kakav je.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Krajnje je iritirajuc Gears Of War nacin trcanja pogotovo kada popadaju svi i moras da ih ozivljavash...

Sama pricha i igra je ok ali su mogli malo bolje da urade kretanje likova

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...