Jump to content

Hendvrajt


Recommended Posts

pa bash i nije :)

cudan je ...

elem radi se o faxu, treba da diplomiram uskoro a neko sranje sto nisam dao pre 2 godine (neke vezbe) nemam taj potpis a profanka je nova i onda kao "imam stari" ne treba mi od te nove profanke :)

a ako "nemam stari potpis" onda me tera da radim neka sranja za koja sam previse mator i ne mogu da se cimam,pa zato.

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Sve te varijante sa "sporim" ispisivanjem, tipa indigo, preslikavanje, urezivanje pa onda ispis itd su po meni lose i lakse se provale u odnosu na normalno, tj "brzo" ispisan potpis. Tako da, i ja mislim da je najbolje da uzmes lepo prazan papir, olovku u ruke, i vezba vezba i samo vezba :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja seca fora je da iz jednog pokreta pokusavas dok ne uspes da prekopiras kako treba, bio je jedan li kkod nas u srednjoj koji je radio to za ova lekarska uverenja, lik proba jedno 5-6 puta i onda samo stancuje. Kako on kaze samo je fora da je iz jednog pokreta.

Link to comment
Share on other sites

ivan and daki sitting in a tree

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

tenk ju ol for jusful posts

elem, videcu sto vas par kaze...da navezbam ja to od jednom da zveknem pa ce biti ok, ne mogu da jurim to sto ova Nova profanka oce...a stara ko zna gde je sad tako da karanfil otpada (:

elem,a vi devojcice sto bacate hejt da se zajebem pred diplomski...fala na zeljama! :)

javicu se nadam se sa zavrsenim tim i svim ostalim fax kurcima. zz

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...