Jump to content

Euro U-21 2009


Myst

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ponosan sam sto sam srbin majke mi

momci su odigrali fenomenalno, mozda je i trebao jos jedan spic da se ubaci da ih sabijemo, ali ne treba zaboraviti da smo igrali protiv mozda najjace ekipe na turniru

u korenu smo sasekli djovinka i balotelija i kompletnu ofanzivu zabara

uglavnom, ako sad ne prodjemo makar u polufinale, nikad necemo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Matic je mladji brat Matica iz A reprezentacije [:)].Zaboravih gde igre, gledao sam neku reportazu na SOS-u.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mislis Matica iz mlade reprezentacije,koji je nakon toga misteriozno umro u Olimpijakosu a nakon toga trune u Gentu ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovako, da Giba Ekspert razjasni :))

Postoji Milos Maric - igrao je ko sto rece gruja u Olimpijakosu, osisao se na celavo, pokuso da bude P.Djordjevic, nije uspeo, pa je zavrsio u Gentu

Postoji Matic Stariji - ovaj koga smo sada gledali, koji sabija, i igra za Kosice..naravno preci ce negde sada to je sigurno. aca `informacija` je pomenuo udineze..

A postoji i Matic Mladji - burazer ovog iznad - koji igra za U19 ekipu i koji ce igrati na EP U19 u Ukrajini za mesec dana - on igra zadnjeg veznog cini mi se, takodje za Kosice..

Adem isto igra za te u19 mada se stvarno postavlja pitanje sto ga nisu zvali i za ovo prvenstvo jer je svakako daleko najbolji u svojoj generaciji i moze lagano da igra sa starijima..moguce da im je mancester sugeriso da ne igra bas oba takmicenja..jer npr Inter znam da je sugeriso italijanima da odaberu za koji ce uzrast Baloteli da odigra prvenstvo jer moze i sa jednima i drugima (on je `90), Ali svakako oba bi mu bilo mnogo i mogo bi da se povredi..a zna se ko ga placa..

Link to comment
Share on other sites

a da,Nemanja Matic,sad sam skontao o kome se radi jebote :)

Koja steta za njega :(

Nego,mene cudi isto sto nema Adema,ali sam video da nema i Makede,tako da ono.Realno mislio sam da ima mesta i za Ignjovskog iz OFKe ali eto..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol vi mora da se zajebavate.englezi nisu imali nijedan prodor po sredini...samo bunare.vise su ovi spanci bili ocajni nego sto su englezi bili dobri

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

lol vi mora da se zajebavate.englezi nisu imali nijedan prodor po sredini...samo bunare.vise su ovi spanci bili ocajni nego sto su englezi bili dobri

Slazem se. Nadam se da cemo sa njima igrati u polufinalu da im vratimo za ono sa proslog EP.

Nasi su protiv Italije pretrcali 102 KM sto je za ne poverovati. Srbi, a trce [:D]. Jos da je Krcmarevic imao muda da ubaci jednog pravog napadaca, resili bi sve brige oko prolaska u drugi krug vec u prvoj utakmici. Ali dobro je, izgleda da se opametio, pa je obecao je da cemo danas igrati sa jednim pravim napadacem.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...