Jump to content

iPhone iz Amerike?


exile

Recommended Posts

ništa, kupite šta želite, ja samo hejtujem iphone [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ali u Americi, i pod uslovom da moze neko da nam nabavi i prokrijumchari nekako ?

sto da ga svercuje ?:D valjda on sada kosta 100usd sa raskidom ugovora 300:D i eto ti :D nema problema :D ako sam ja dobro shvatio :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

braon je mnogo kulji (malo me podseca na ms mp3 plejer), mada je ova bela bradavica i dalje uzasna a ovi dugmici nisu uzdignuti od osnovne povrshine telefona pa bih verovatno morao da ih nabadam noktom malog prsta

ali je svakako lepshi od onog prvog android telefona i lepshi i od Palm Pre-a

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

klasika.... na reklami je za svrshavanje a na onom youtube klipu gde ga onaj lik cacka se zapravo vidi

koliko mu je brz interfejs i to... iPhone i dalje najbrzhe sljaka, sto ne znachi da nema svoje mane i sl...

Evo danas sam bas stavio novu 3.0 verziju softvera na svoj iPhone i mogu vam reci da je stvarno brzha

plus ima gomila utegnutih detalja koji su znali da smetaju. Takodje pojavio se i dugo ocekivan iBluetooth softver

koji omogucuje razmenu podataka preko istog sa kompom ili drugim telefonima. Pored toga izbachen je

i Docs programcic kojime mozete raditi sa office i pdf dokumentima. Trece sto mi se svidelo jeste bolja podrska

za slanje i prijem MMS poruka oko koje je bilo toliko vajninga (ja iste nikada i nisam slao pa mi nije toliko smetalo)...

Inace, i dalje najvishe zameram loshoj kamerici na ovom uredjaju, 2mpix i lauzi video koji vise lichi na slide show...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Cudno koliko su preferencije razlicite na primer ja koristim Swirly MMS i radi savrseno, sto se tice prebacivanja preko bluetootha to nikad nisam imao potrebu da koristim a to vazi i za kameru retko sta slikam i to sto slikam je sasvim ok kvaliteta jer inace ne trazim da mi mob ima neku dobru kameru. Nov software jos nisam stavio iskreno mrzi me a i cekam pwnage tool smara me da se zezam sa redsnow i posle nesto da ne radi pa da moram da vracam na 2.2

Link to comment
Share on other sites

hejtuje ali ga fura:)

jok, ja nosim lunu i dalje, i sasvim sam njom zadovoljan vec skoro 2 godine :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jok, ja nosim lunu i dalje, i sasvim sam njom zadovoljan vec skoro 2 godine :)

Moj chovek i ja moju nosam takodje 2 godine :D da budem iskren sad bih je menjao, ali najvishe zbog toga shto mi je otishla baterija a ne daje mi se 3 000 za novu...

@fatboy: dugo ochekivani ibluetooth software za razmenu podataka preko kompa pa chak i drugog telefona ! :D A takodje su ubacili i reader za word i pdf fajlove! Realno bash i ne verujem da je google napravio software koji je spor, jer oni bash idu na funkcionalnost i brzinu.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma luna izgleda lepo, i vrši mi posao - pozivi i sms, i wap, sasvim dovoljno. Ostalo mi ne treba od telefona nikako, mada ne kažem da ne bih kupio touch pro 2 i zajebavao se sa njim, ili iphone, kad bi bio kod nekog našeg provajdera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...a i cekam pwnage tool smara me da se zezam sa redsnow i posle nesto da ne radi pa da moram da vracam na 2.2

Are you kiddin me? [8D]

Slobodno meti 3.0 i uzhivaj... Btw ako imas vec jailbreak/unlock telefon sa custom FW-om

nece ti ni trebati nista od toga, cim budes stavio 3.0 sve ce vec biti otkljucano,

samo nabacis 3-4 stvarchice iz Cydie i to je to... \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...