Jump to content

Model Edits?


Andwhat

Recommended Posts

Zanima me da li ovo neko koristi? Skoro sam saznao da ovo nije bannable osim ako nije neki veci model edit (world building, put do GM ostrva) ili nesto drugo. Reskinovi tj. race to race swaps ili slicno ne pravi neki problem blizzardu. Skinuo sam WoWme program i taj reskin patch, ali mi ne funkcionise.

Probao sam www.descipe.net forume i www.mmowned.com forume. Ne mogu da nadjem ni jedan koji radi.

Ako neko mozda zna gde mogu da nadjem:

Night Elf Male -> Undead Male

Human Female -> Undead Male

bio mi mu duznik ceo zivot :)

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga jel postoje neki high-poly model replacementi za War3, pošto se većina tih stvari u Warcraftu 3 pojavljuje i u WoW-u?

Program koji radi WoW model edite radi i WC3, tako da bi trebalo da da. Samo ne znam gde bi to moglo da se nadje.

Ah, google. :)

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

Zasto nebi mogao? Zar nije lakse promeniti model na par dana ako si se smorio sa trenutnim izgledom nego rollati drugu rasu/server i izgubiti 2 meseca na to cisto zbog izgleda sto mnogi i rade.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Zasto nebi mogao? Zar nije lakse promeniti model na par dana ako si se smorio sa trenutnim izgledom nego rollati drugu rasu/server i izgubiti 2 meseca na to cisto zbog izgleda sto mnogi i rade.

2 meseca je samo dok izlvlujem lika, jos bi mi trebalo nekoliko meseci da bude spreman za arenu.

:)

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razumijete vi dobro Hrvatski.... ajde ako netko zna radit/pravit modela neka se javi, trebam pomoč. :D

http://filebeam.com/ea8161779da84b2607700ac81470087a - download ovo, extractovati u World of Warcraft folder.

http://www.mmowned.com/forums/simple-model...-more-come.html - evo thread, snadjite se sami koji edit ocete.

kada nadjete copirate taj "patch" u WoW data folder, udjete u WoW preko WoWme-a. pritisnes F8 pre nego sto se loginujes - grats.

ako vam je frka da je ovo neki keylogger jedino sto mogu da vam kazem da mpq filovi ne mogu da budu keyloggeri/trojani itd. a da isti taj wowme koristi mnogo ljudi. imam ovo vec 2 meseca i nema problema.

uzivajte

edit:

ovi patchevi na prvoj stranici najverovatnije ne rade, ali ipak probajte. ako ih nema/ne rade ima ih negde u threadu.

Edited by Andwhat
30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

Kao zabranjeno al banuju samo ako se sam prijavis :) Bas njih briga kako izgleda tvoj char na tvom kompu dok god placas pretplatu...

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ja sam ovo koristio neko vreme dok sam igrao bloodelfa

radi naravno,s'tim shto npr ako skinesh be female=>human female svi zenski bloodelfovi ce da ti izgledaju kao humani,ne samo tvoj lik

ostalo sve radi,jedino pravi probleme kada izadje patch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...