Jump to content

SHA JE SA WCG-om SRAMOTA BREEEE


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dal je moguce!!!znaci ako se neko prijavi za wcg.za ns.nemora da ide jer takav raspad sistema da je to strasno KATASTROFA...znaci bili na monitori od 3 incha,mish dzinius na kuglicu sva sreca pa mi kao nosili svoju opremu...ali dzabe kad ona mashina ne podrzava mx....fps pado do 50sramota za organizatore i za wcg...neponovilo se...mi dosli oni instaliraju c.s jbt.igraonica se zvala katakomba znaci stvarno je kataSTROFA!!!!!znaci nikad vise tamo..jbt da u celom gradu nemaju normalnu igraonicu!!!!dodjite u bg-vukov spomenik,metro KGB!!!!!!

Da se nisi usrao od broja ekipa u bg-u i uzimanja slota ne bi ni otisao u NS. gg.

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

Da se nisi usrao od broja ekipa u bg-u i uzimanja slota ne bi ni otisao u NS. gg.

Ici tamo gde je lakse nije nista cudno i dzabe ga prozivas. Kako svedske ekipe uzimaju slotove za internacionalna takmicenja u holandiji ili spaniji? Ako vec pravite nesto kao WCG barem neka bude u rangu WCG-a. :/

Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo ne slazem se sa time "kako svima tako i tebi"... Po meni bolji igrachi su na mnogo vecem gubitku kada su loshije mashine, jer dobar igrach mnogo vishe zna da izvuche iz igrice nego slabiji. Ali eto ako su igrachi stvarno dosta bolji, njihov tim ce ipak pobediti ( kao shto je sad bio sluchaj sa Unity-em )

:)

Link to comment
Share on other sites

to dal bi nesto uradili ili ne nije poenta, valjda svako ima pravo da igra u normalnim uslovima. bio to unity ili neki no name klan

LOL

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo, zavrsilo se kako se zavrsilo, zao mi je samo sto nismo mogli kvalitetan cs da odigramo bez nerviranja zbog jadnih racunara i igraonice koja radi jos kao da je u 19 veku, al dobro ovo je za primer da sledece godine se ne prijavljujemo za NS ako se nastavi organizovati u igraonici CTB ma kakva god bila ekipa, mnogi su dosli ne razmisljajuci da li ce proci kvalifikacije ili ne, vec s razlogom da se dobro zabave, pruze maksimalan otpor i odigraju ljutski ali to se videlo da sve propada u vodu posle 3 koraka napravljena od ulaza u CTB. Sve najbolje ekipama koje su prosle za Beograd (Clan +, KBP, sab i unitu)i srecan im put biciklom do Beograda:)

Link to comment
Share on other sites

Samo me jedno interesuje koga treba da udavim za prevoz do Bg-a na main event???? nemogu da verujem da ni toga nece biti ... znachi kradja :D

Voz povratna karta do Beograda je 400 dinara, josh ako idete u vecoj grupi ima sa popustom da vas ispadne povratna karta oko 300 dinara i manje (u zavisnosti od grupe) a u BG ste za 2 sata otprilike. Jeftinije nego taxi po gradu, cak u Novom Sadu.

Jeste da je Voz odvratan, ali jebiga zrtvujte se za cenu [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...