Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li si upravo izjavio da ti kijelini deluje slabasno???

da li si ti njega ikada gledao?

da li uopste znas kako izgleda?

:)))

Naravno da znam ko je :P I naravno da znam da je silom prilika preshao sa spoljnog beka na centralnog i eto tako ostade :)

Pojeshtje ga u Premijer ligi ;)

Link to comment
Share on other sites

Predsednik Valensije dao ostavku i ponovio da su Silva i Vilja 100% na prodaju ovog leta..

ibrahimovic se sve vise priblizava odlasku u barsu..i svojim izjavama i navodnim dogovorima izmedju dva kluba..

iako svima deluje kao utopija nece se ibra bas odmah snaci u spaniji..mislim da ce prva polusezona mozda cak i sezona da mu prodje u navikavanju - da ne sme da bije, da ne sme da gura, da u skoku ne moze laktom da drmne odbrambenog,da nije centar sveta kao u interu, itd..

a i treba biti poseban oblik trenera da bi se saradjivalo s njim..jedan fabio kapelo je pizdeo i udarao i bacao sve po klupi zbog njegove neposlusnosti i nesaradnje:) i nikako nije mogao da ga obuzda..

Link to comment
Share on other sites

Rajkard preuzeo Galatasaraj

Zar nije imao neku bolju ponudu??

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

iako svima deluje kao utopija nece se ibra bas odmah snaci u spaniji..mislim da ce prva polusezona mozda cak i sezona da mu prodje u navikavanju - da ne sme da bije, da ne sme da gura, da u skoku ne moze laktom da drmne odbrambenog,da nije centar sveta kao u interu, itd..

a i treba biti poseban oblik trenera da bi se saradjivalo s njim..jedan fabio kapelo je pizdeo i udarao i bacao sve po klupi zbog njegove neposlusnosti i nesaradnje:) i nikako nije mogao da ga obuzda..

kao henry-u...

ibrahimovic je klasa od igraca,

tu nema govora, ali nije dobar za atmosferu u ekipi,

ne bi ga doveo, pa da imam milijarde...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Hotje Ferguson Gatuza da kupi... Lepo bi bilo videti kako bi se snashao u Premijer ligi :) Ne verujem da bi mu bilo loshe :)

"Arsenal are interested in Under 21 German international and Werder Bremen midfielder Mesut Ozil..."

Bre Wengeru... Dokle vishe ta pedofilija? :)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne sumnjam ja u to :)

Ali daj nek odreshi kesu bar jednu sezonu ;) Treba neko da da gol :)

tesko .. da dovede Lennona iz Totenhema i Trezegea iz Juvea i jos jednog DM/DC bilo bi mu sasvim dovoljno,mozda cak jos i Maxwella iz Intera

nego Tomovic ode u Genovu :D

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Za Lenona i Maxwella ok, sabijaju, ali Trezege ne moze da igra vise ne visokom nivou, pogotovo ne u PL

i nije mi jasna 1 stvar, zar nikoga ne interesuje Aiden McGeady iz Seltika, decko je ubica, em ima sut, em ima tehniku, brz je i mlad takodje, a nigde se ne pominje...

~~

Link to comment
Share on other sites

meni je Lenon prilicno jednosmeran igrach.A iskreno ni Maxwell mi nije neka klasa.Jebem li ga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...