Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Eto'o u interu, zlatan u Barsi, sada i zvanicno

Toni u Bayernu B, tako da ono, kapiram da ide...Ionako ne bi igrao pored Klosea,Olica i Gomeza.

Gibanice, nemoj da se zezamo...Od svih koje si naveo, Penant je mozda promasaj, mada nije ni dobio pravu sansu, kao ni Keane, ali ok...

Ej,ali reci da ne bi igrao pored Olica i Gomeza je presmesno...

Ae Klose je dobar,ali je van forme jedno dve godine,a Olic je tip igracha kojem treba 5 shansi da da gol,dzabe mu sto je brz,kad je jednostavno pravolinijski igrach,a za Gomeza necu ni da pricham,ima da se provede ko Podolski...

Luka je car i jebach.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno je da njih 3 imaju prednost u odnosu na 32godisnjeg sporog debelog italijana koji ima kondiciju da trci 6 minuta i da da gol samo kad je sam pred golmanom ili eventualno glavom, ja sam za da ga vrate u Fiorentinu :)

Lol.Dao je sedamsto golova za ove dve sezone,sta prichash.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

brate,mozda i jesam bandoglav sto nastavljam al ne mogu da verujem da si se pobunio za belamija.covek je dao taj go,istina..(jer je valdez uso u go s loptom od njegovog suta) i to je to.cela korist od njegovog boravka u lpulu.i sto je stapom za golf teo da pegla risea..decko jnije uopste klasa za te top klubove....moze da sipa za vesthem,ne za lpul..

A toni moze da bude spor i debeo ko zika obretkovic opet ce biti doktor za golove.samo mu centriras i pljas..i ekstra je gotivan kad se onako sporo okrene i jadno sutne a lopta polako dopuzi do gola

I konacno cemo videti da li je eto ultramegagiga napadac ubica ili samo dojaja napadac..da li je sposoban dati kilo golova kada iza njega nema cavija i inijeste i mesija sa carobnim loptama nego se okrene iza sebe i vidi stankovica i kvarezmu kako oce da mu dodaju...

Voleo bih da mi dokaze da nisam u pravu i da dostojnim brojem golova zameni ibru..

Link to comment
Share on other sites

iskreno,i ja mislim da ce se Eto utopiti u sivilo Intera.Mozda greshim.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

teško da postoji neko ko to ne misli..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozda, ali samo mozda bi ta stvar mogla da se promeni ako inter sa ovim parama koje dobije kupi djuzepea rosija ili pandeva (kako se nagadja)..oni bi mogli da budu dobri `pakeri` za crnca..

kakav crni pandev , ako nam taj dodje tek ce mo onda u sivilo [xx(] :) ,treba Interu jedan playmaker i jedan spic (neracunajuci etoa)

Link to comment
Share on other sites

^

brate,mozda i jesam bandoglav sto nastavljam al ne mogu da verujem da si se pobunio za belamija.covek je dao taj go,istina..(jer je valdez uso u go s loptom od njegovog suta) i to je to.cela korist od njegovog boravka u lpulu.i sto je stapom za golf teo da pegla risea..decko jnije uopste klasa za te top klubove....moze da sipa za vesthem,ne za lpul..

A toni moze da bude spor i debeo ko zika obretkovic opet ce biti doktor za golove.samo mu centriras i pljas..i ekstra je gotivan kad se onako sporo okrene i jadno sutne a lopta polako dopuzi do gola

I konacno cemo videti da li je eto ultramegagiga napadac ubica ili samo dojaja napadac..da li je sposoban dati kilo golova kada iza njega nema cavija i inijeste i mesija sa carobnim loptama nego se okrene iza sebe i vidi stankovica i kvarezmu kako oce da mu dodaju...

Voleo bih da mi dokaze da nisam u pravu i da dostojnim brojem golova zameni ibru..

pa ako je dao u majorci 40 golova za poslednje 2 sezone onda znaci da je dobar :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Barsa pokupila Keirsona za 14 miliona, a Obafemi Martins verovatno prelazi u Wolfsburg za 8 miliona evra.

Inache Gerrard je oslobodjen optuzbe za fizicki napad iako je priznao da je uputio prvi udarac, mada pricha nije tako jednostavna. Eto barem jedne lepe vesti u uzasnoj predsezoni za Liverpul gde josh nisu pobedili, sto i nije toliko strasno koliko priche da ce ih napustiti barem jedan kljuchi igrach sredine terena (verovatno Xabi Alonso) a sa druge strane nemaju para da dovedu nikoga osim Glena Dzonsona, ako ne prodaju Alonsa ili Maskerana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne znam,totalno ne mogu da procenim Etoa,da je dobar,dobar je,ali da li je svetska klasa,jebem li ga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche liverpula, koliko sam ja upucen rafa je na pochetku sezone imao 25 miliona funti za dovodjenje pojachanja a na dzonsona je potroshio oko 10, jer je portsmaut imao dugovanja prema njima zbog croucha pa su to prebili. a za 15 mil funti mogu da se dovedu 1-2 sasvim dobra igracha, mada za sad kako stvari stoje alonso ce otici u real. samo se nadam da ce liverpul imati dovoljno pameti da pokupi odande sve shto valja za uzvrat, jebesh novce.

Link to comment
Share on other sites

jako gotivim huntelaara ali mislim da liverpulu taj profil napadacha ne treba. skoro je nemoguce zamisliti ga sa torresom u spicu sa ofanzivnim krilima koja liverpul ima, a huntelaar je previshe dobar i previshe skup da bi bio rezerva chak i jednom fernandu torresu. sa druge strane kad bi uzeli bar jednog od ove druge dvojice bio bi to vrh. takodje je vrlo izgledno da ce i alvaro negredo biti ukljuchen u transfer. jebote koja sapunica :)

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

bolje on nego Niklas :)

kakav crni pandev , ako nam taj dodje tek ce mo onda u sivilo :) ,treba Interu jedan playmaker i jedan spic (neracunajuci etoa)

veruj mi, gledao sam pandeva mnogo puta i lik je odlican..ima viziju igre, koristi mozak..zna tacno kad i gde dodati loptu..roki i zarate kid su brda golova postigli zahvaljujuci njemu..

jedino sto je makedonac, balkanska dusha..moze da poludi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...