Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa eurosporta:

SPAIN: The entire Premier League is on standby as Real Madrid prepare to flog all their English-speaking players to fund their ridiculous spending spree. Madrid-based journo Sid Lowe says in the Guardian: "A fax has been sent from the Bernabeu that includes the names of the club's Dutch players, as well as the former Manchester United full-back Gabriel Heinze. [Arjen] Robben and [Ruud] Van Nistelrooy are joined by their compatriots Klaas-Jan Huntelaar, Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart and Royston Drenthe. The defensive midfielder Mahamadou Diarra and the striker Javier Saviola have also been made available.

eh kad bi huntelar otisao u liverpul...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Robbena i Snajdera ja nikako ne bih prodao, idioti..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne vredi mu sredinu da dovodi,ima vec arshavina,nasrija,rosickog,fabregasa,denilsona,remzija i jos desetoro dece koji cekaju sansu.sad bas gledam,squad mu ima 57 igraca :)).opet je kupio neke klince koji ce da igraju za mozda 5 godina.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja bih se otimao za Van der Varta i Snajdera.Robena i Ruda ne bih jurio samo zbog njihovih hronicnih povreda..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znachi da sledeci put kada i samo pomislish da izdrkash na kristijana ili napishesh nesto u tvom menijakalno-histerichno-superlativnom stilu "ja znam, a ti ne ahahahahhah rofljlol" ima da zavrshish kao Ana frank

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bivši brazilski reprezentativac i doskorašnji fudbaler Olimpika iz Liona Žuninjo potpisao je dvogodišnji ugovor sa aktuelnim prvakom Katara Al Garifom.

U saopštenju na zvaničnom sajtu kluba stoji da će Žuninjo zarađivati 3,5 miliona dolara po sezoni...

Boli ga qrac [8D]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

rasprodaju sve sto valja zarad onog manekena pedera. nikad bih pustio snajdera ili van der varta da mi odu iz ekipe

propadni glupi realu

VDV treba da ide, i realno za bolje od HSV-a nije, ali Snajder je ubica plus je dobar u prekidima, ali Perez je covek retard, pa ni u menadzeru ne bi taj tim dobro igrao

eto koliko moj ronaldinjito vredi, 10 igraca ode da bi on dosao

a kad ce tako dzerard ili neki drugi?

ccc

kristijano i oce i majko !!

Znas kako, Dzerard se ne bi prodao ni za 300000e nedeljno jer je veran Poolu, a sisica kao Ronaldo moze da bude i Ronaldo+Messi+Ribery u 1 igracu, ali takav velikim klubovima ne treba ako ce posle 2 sezone da ode, tako da ono... ;) Vise postujem Gigsa i Runija za koji cenim da nikad ne bi isli iz kluba nego ovog cigana prodanog koji kad uzme 2 trofeja sa Realom ima da place da ode u inter ili milan da bi se ciganisao u sto vise liga

~~

Link to comment
Share on other sites

Bas sam cekao ovo leto da vidim sta ce biti sa Liverpulom i to sve...kad ono 100 imena vezanih za dolazak u Liverpul, pola tima odlazi po glasinama, jbm ti engleze i njihove glasine...ne znam sta je istina sta ne, cak su i do sada "tvrdi" izvori poceli da lupetaju...

Sve u svemu sta je sigurno, Barsa nudi 17M za Reinu i 45 M za Mascherana ( funti) Glen jos nije zvanicno igrac Liverpula ali tu je sve gotovo, Arbeloa u Realu mozda, Silva/Tevez mozda dodju ali tesko ( jedan od njih naravno )...nekoliko juznoamerikanaca "wonderkidova" od kojih mi se dize kosa na glavi...Defour iz Standarda isto moguc...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...