Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

zaneti mi je mega lik ali mislim da on, sa 36 godina, nije vishe vrh svetske klase koji moze da omoguci nesto vishe Interu u Evropi. Isto vazi za stankovica. Interu treba neki megakreativac u veznom redu i da nije starac od sto leta,nestosto je bio Kaka u Milanu. Ja bih preporuchio zaboravljenog D'Alesandra

Zaneti je najbolji igrac Inter vec par sezona unazad , da njega nema mi bi prsli .. steta sto ima 36 godina :( , a za stankovica se slazem .. treba nam neki igac koji zna da proigra , realno inter ima kambiasa muntarija i stankovica a oni su svi defanzivci .. da neracunam mancinija koji je prodavao i quaresmu koji je jos vise prodavao prosle sezone :)

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato i pokusavaju da iskreiraju Elana..

on je ta 10ka koja fali..koja nedostaje za idealan tim..nije los ni D`Agostino iz Udinezea za tu poziciju..

I zasto niko ne spominje i ne interesuje se za jebenog Juninha iz Liona..eeej pa on je DZABA..DZABA dobijes coveka koji mozda jeste mator i ne toliko sjajan u igri, ali garantuje ti bar 15 golova iz prekida u sezoni..ne moras cak ni da imas dobre skakace u ekipi, neko ce vec uterati one centarsuteve i kornere u go..

inace wolfsburg iskulirao milan za dzeka..treba znati da je wolfsburg dojaja bogat klub i da im nije tolko stalo do kinte..realno ako ga zadrze moci ce u LS mozda i da prodju grupu i urade nesto..samo njega i zvijezdana da ne prodaju..

Link to comment
Share on other sites

interu ili milanu bi bilo bolje da pochnu da dovode likove ispod 25, a ne elana, milita ili neke druge fosile. Ako sledece godine ni Pato ne bude igrao na san siru, to ce biti smejurija od tima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

interu ili milanu bi bilo bolje da pochnu da dovode likove ispod 25, a ne elana, milita ili neke druge fosile.

Ako sledece godine ni Pato ne bude igrao na san siru, to ce biti smejurija od tima

nije Elano star, ima 27 godina, to su najbolje godine za ofanzivnog veznog igraca!

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Zaneti je najbolji igrac Inter vec par sezona unazad , da njega nema mi bi prsli .. steta sto ima 36 godina :( , a za stankovica se slazem .. treba nam neki igac koji zna da proigra , realno inter ima kambiasa muntarija i stankovica a oni su svi defanzivci .. da neracunam mancinija koji je prodavao i quaresmu koji je jos vise prodavao prosle sezone :)

Muntari nije defanzivac,vec je najobichnija chamuga koja je odigrala jednu polusezonu dobro i onda se ponovo posvetila branju banana.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Record Ronaldo bid accepted

Manchester United have received a world-record, unconditional offer of £80million for Cristiano Ronaldo from Real Madrid.

At Cristiano's request - who has again expressed his desire to leave - and after discussion with the player's representatives, United have agreed to give Real Madrid permission to talk to the player.

Matters are expected to be concluded by 30 June. The club will not comment until further notice.

Source : http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...;newsid=6634291

/edit

Oficijalno, Ronaldo potpisao za Real Madrid

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

jap, kaka sredina, CR i riberi krila ...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaha carski....

inace koma " KOJI CR7 U REAL-u" sta sad ?

sace koma poceti da baca drkicu na real.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

umesto sto kupuju vilju, bilo bi bolje da kupe nekog beka, pogotovo ako se hajnce vrati u PSZ kao sto se pricha.mecelder je ok ali pepe je lol. ne znam sta da kazem za spic reala. Voleo bih da vidim vilju u Liverpulu zbog tandema sa Toresom i da Liverpul napokon osvoji Premijer ligu, a sa druge strane Realu nije problem napad pogotovo ako igraju se napokon manu Raula i u napadu daju vishe shanse zaboravljenom Huntelaru pored sasvim ok Higuaina.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...