Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jap, kaka sredina, CR i riberi krila ...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa veruj mi, taj CR vec 2 godine kuka da ga presele iz manchestera, ako je neko u stanju da ga dovede to je real madrid, zeljni su uspeha, imaju kesha koliko oces, vise nego dovoljno da se CR kupi, a on je bas davno rekao da bi zeleo da nastavi negde u spaniji karijeru.

Riberi je rekao da nece na ostrvo, a verujem da ce bajern prihvatiti ponudu sneijder/van der vaart/robben (ne sva 3 lol) + pare za riberija.

Ne gotivim real uopste, ali ako bi doveli ova 3 igraca gledao bi svaku utakmicu. Jedino sto nemaju to su bekovi. Marselo je odlican, drente bi mogao da se zameni isto... Real ce da tepa za sve pare, pogotovo sto su to igraci koji (po meni) nisu toliko nadmeni (osim CR-a) i mislim da ce se fino uklopiti... Barsa vs Real, jebote, koji bi to mech bio...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nemaju bekove, a šta je Ramos?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

za njega je greota reci da je bek..covek igra sta god mu kazes na odbrambenom delu terena..stoper, bek, zadnji vezni..samo odaberes i stavis ga i on sabije..

a jebote koliko je dojaja biti predsednik reala..dodjes, uzmes kredit od drzavne banke kolko god oces, kupis najbolje igrace, izdrkavas se i jos posle prichaju ljudi kako si odlican predsednik-biznismen..ololol

el zna neko nesto blize o tom Vermaelenu iz Ajaksa koji izgleda prelazi u Arsenal?

vredi li ichemu glupi belgijanac:)..

Link to comment
Share on other sites

da Perez nije 22x bogatiji od Miskovica i Karica zajedno, nego je prosecan zidar koji je uzeo kredit da Realu obezbedi 300m za pojacanja, yeah right

KAzu da je lik top3 mladih stopera u Evropi, pa da im verujemo :) Videcemo ga u PL :) Inace Arnautovic i Karvaljo bi trebalo sl.nedelje da potpisu za Inter. A Arnautovica sam gledao par X ove nedelje, bizgov je, i previse kopira Zlatana :)

~~

Link to comment
Share on other sites

da Perez nije 22x bogatiji od Miskovica i Karica zajedno, nego je prosecan zidar koji je uzeo kredit da Realu obezbedi 300m za pojacanja, yeah right

nije zidar ali nije ni nesto ultra prebogat..covek ima veze stvarno svuda i to je njegov najveci skill..ali podvlacim ti - novac koji ulaze VECINOM NIJE njegov!

raspitaj se malo i pogledaj po netu koliko r.madrid i barsa uzimaju kredita na svake 2 godine od drzavnih spanskih banaka..i koliko su zaduzeni..oni nisu totalno privatizovani nego kad je frka - tu je drzava..

Pa pre godinu-dve dok je huande bio trener sevilje kukao je kako nije u redu da kad god su rm i barsa u skripcu da im drzava pomaze povoljnim kreditima a ovi ostali se snalaze kako stignu..

Link to comment
Share on other sites

evo nama skudeta opet :))))

KAzu da je lik top3 mladih stopera u Evropi, pa da im verujemo :) Videcemo ga u PL :) Inace Arnautovic i Karvaljo bi trebalo sl.nedelje da potpisu za Inter. A Arnautovica sam gledao par X ove nedelje, bizgov je, i previse kopira Zlatana :)

dobar je Arnautovic, samo koji ce nam q. Karvaljo jbli ga portugalci i ovaj ce da dobije zlatnu kantu ko kvarezma

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

nije zidar ali nije ni nesto ultra prebogat..covek ima veze stvarno svuda i to je njegov najveci skill..ali podvlacim ti - novac koji ulaze VECINOM NIJE njegov!

raspitaj se malo i pogledaj po netu koliko r.madrid i barsa uzimaju kredita na svake 2 godine od drzavnih spanskih banaka..i koliko su zaduzeni..oni nisu totalno privatizovani nego kad je frka - tu je drzava..

Pa pre godinu-dve dok je huande bio trener sevilje kukao je kako nije u redu da kad god su rm i barsa u skripcu da im drzava pomaze povoljnim kreditima a ovi ostali se snalaze kako stignu..

MAFIJA!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nemaju bekove, a šta je Ramos?

jbg, brain freeze, ramos je stvarno kvalitet

dosao kaka, Peres: "Sledeći je Ronaldo"

koji ludak, stvarno ce dovesti i ronalda i riberija...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

evo nama skudeta opet :))))

dobar je Arnautovic, samo koji ce nam q. Karvaljo jbli ga portugalci i ovaj ce da dobije zlatnu kantu ko kvarezma

Karvaljo je iskusan, i pre svega dobar igrac, nije igrao ove sezone pa je pao u drugi plan. Inace svakako nece sebi dozvoljavati greske poput ostalih interovih stopera, mislim ne prodje 2 tekme da nekome ne poklone gol...Plus ce verovatno Chivu preci na levog beka, pa zamisli odbranu sad Maicon - Samuel - Carvalho - Chivu (a Cordoba i Chivu mogu da se i menjaju), znaci ownovanje ;) Sa Stankovicem,Zanetijem i Muntarijem na zadnjem veznom uz Zlatana ako ostane i Milita, jako dobra ekipa...Plus i Motta ako predje (ako vec nije)

~~

Link to comment
Share on other sites

zaneti mi je mega lik ali mislim da on, sa 36 godina, nije vishe vrh svetske klase koji moze da omoguci nesto vishe Interu u Evropi. Isto vazi za stankovica. Interu treba neki megakreativac u veznom redu i da nije starac od sto leta,nestosto je bio Kaka u Milanu. Ja bih preporuchio zaboravljenog D'Alesandra

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zaneti mi je mega lik ali mislim da on, sa 36 godina, nije vishe vrh svetske klase koji moze da omoguci nesto vishe Interu u Evropi. Isto vazi za stankovica. Interu treba neki megakreativac u veznom redu i da nije starac od sto leta,nestosto je bio Kaka u Milanu. Ja bih preporuchio zaboravljenog D'Alesandra

Pushach kare,toliko sam ochekivao od njega,a u stvari jos jedan juznoamerikanac koji moze da igra samo na tom kontinentu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...