Jump to content

World Cyber Games 2009.


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze neko da mi kaze kad sutra pocinju cetvrfinalne partije u wc3? Treba da idem da gledam, a ne bih da propustim to stvarno.

@Pura

E Puro, mislim da je kasno sutra, danas su bile kvalifikacije ako se ne varam. Danas je moglo da se bane tek tako i siguran sam da bi prihvatili uplatu jer ih se ionako malo prijavilo, mislim da sutra ne moze.

Edited by Nikola_19
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze kad sutra pocinju cetvrfinalne partije u wc3? Treba da idem da gledam, a ne bih da propustim to stvarno.

@Pura

E Puro, mislim da je kasno sutra, danas su bile kvalifikacije ako se ne varam. Danas je moglo da se bane tek tako i siguran sam da bi prihvatili uplatu jer ih se ionako malo prijavilo, mislim da sutra ne moze.

U 3

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

U polufinalu winnera je Sweet dobio Acu, pa je u finalu winnera Ghost dobio Sweet-a , a u losserima je prvo Aca dobio Dzonia, pa je potom igubio od Padasha, pa je u finalu lossera Padash dobio Sweet-a 2-0.. koliko se ja secam :D

Baš tako! Padash je iz meča u meč bio sve jači i jači. Da bi na kraju odoleo i Ghost-u. Svaka čast Padash-u! I ostalim igračima čestitam. Bili ste dobri. Bilo je dobro druženje. Vidimo se na sledećem WCG-u! [:)]

Replay-evi prvi dan

Edited by REMA

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

cek domi ti se sad kao kurcis da si u kini ili sta?! hahahah : ))))

<3!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...