Jump to content

Trenerka still


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mojsina i gajina pricha za Tonija i iznajmljivanje kola? ili za rikshe ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@kakoo & skrimke

ok je, vidimo da ih znate ^_^

:)

@alpha

ok ako se ti tako oblacis zbog sebe...ali, molim te, reci mi iskreno, bio sam danas u uscu i vidim lika koji je osisan na keca, nabijen, nosi neke besne air max koje ne mozes da ne primetis sa 300 m, bele charapetine do kolena, beli suskavac koji je prerastao u jaslicama, bela trenerka gore, glumi neko ludilo.....oblaci se tako jer mu je lagodnije? dont think so

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nije poenta u tome,sabana je na sve strane,nego u tome sto ako neko nosi tresu i air max on je automatski saban,gle to je njegov stil,njemu se tako svidja,tebi,meni,peri,lazi... se ne svidja,svako ima svoj ukus.Meni se licno ne svidjaju martinke,siroke patike...ja ih ne nosim al ne hejtujem druge ljude da su debili il tako nesto zato sto nose iste

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@alpha

da, da, kapiram te...ali po mom misljenju su "sabani" specificnija grupacija :)

ako nista, prosao sam svakakva razdoblja u oblacenju...od skejterica dosao do air max koje sam hejtovao do zla boga...meni su se jednostavno svidele (istina daj boze 2 modela ukupno od 3000) i to je to...ali tuzno je koliko je sada likova u fazonu "e brate,moram i ja da kupim jedne ER MAKS"...uticaj beograda se siri, i sd je tu u prvim linijama...sta da radis...ja te sabane i hejtujem...

kad je do ovoga doslo, a pocelo je od jednog spota ^_^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Uzivam u svojim predrasudama i licermerju kada vidim lika u tresi, zadenutoj u bele carape, a patike po difoltu er maks. Ne zelim da imam ista sa njim, jerbo ako nemas mozga da skapiras na sta licis, o cemu da pricamo. Ista prica za kurvice pored takvih likova.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

eto vidis koji si degen kad tako pricas a niti ih znas, niti si cuo za njih. likovi su do jaja, igrao sam sa njima basket vise puta, a i ortak sa kojim sam ziveo u usa celo leto, druzi se sa njima od detinjstva, tako da sam prilicno upucen u njihov "rad". kol'ko znam oni se ne oblace tako, ali su iz kraja gde je 90% ljudi u tom fazonu(dorcol). to sto ne shvatas fazon, ne znaci da su retardi.

Aha, znaci moram da ih upoznam da bi skapirao da nisu sabani zaista? Pa onda im je lose odradjena parodija, to govorm vec deseti put ovde. Ne poznajem ni BS pa znam da se zajebavaju i da su ok likovi skroz.

Problem je shto chak i njih tih napaljeni klinci kapiraju pogreshno(Divljina, Alal vera i sl stvari)

Dalje, da pojasnim skrimketu zasto su ispali retardi sa ovim spotom (eto sad ne mislim da su retardi generalno, nego samo sto se tice ovog spota, jel ok sad? :))

- Znaci napravili su reklamu za taj ST, sto znaci da nisu hteli da ismevaju SHABANE, nego da se shabanima dopadne ta pesma, i to su verovatno i uspeli. gj za to, prodavace se trenerke lepo.

Znaci oni su NAMERNO hteli da se dopadnu shabanima, a ovamo prodajete pricu kako je to zajebancija, kako ne kapiraju, kao recimo "Alal vera" od BS. Ali nije isto, to zelim da kazem. Uostalom, gledajuci SAMO ovaj spot, bez ikakve pozadinske price, ne vidim razliku izmedju ovih likova i napoleona i slicnih likova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...