Jump to content

49. broj RUSH!-a


Recommended Posts

Sajt:

RUSH! ezine

Sadržaj

Download:

DialUp verzija: RUSH49dialup - 6,3 MB

Lite verzija: RUSH49lite - 23 MB

rush49.jpg

Čak ni žega nije udarila, a ima onih koji se bune. Kako vas nije sramota posle onoliko mraka i zime? Stidite se!

Nego, ne znam da li ste primetili, opet bata Đoka počeo da igra tenis. Strava, opšta pomama, pa će još i neki "Belgrade Open" da se igra... u Beogradu... A što su se svi razleteli po parkovima i ulicama, kafićima, ma opšte ludilo čim malo grane sunašce. Ipak mi se čini da je atmosfera manijakalno-depresivna. Ogromni rasponi u raspoloženju.

Ne, ne projektujem se.

Ovaj prolećni RUSH! spreman je za vas. U njemu vazda neke zanimljive teme. Te sajam automobila, te zalaženje u medicinu i genetiku, te afro-američka kultura. Dokle više toliko? Dokle. Imam utisak da vi, publiko, teško možete da izađete na kraj sa raznovrsnošću koju nudi RUSH! Kako to prepotentno zvuči, kako samouvereno, kako sigurno, kako diletantski.

Ima tamo jedan moj drugar što voli da koristi izraz "salonski filozof". Kada to kaže, sav zasija, kao da je time odredio nečije neosnovano postojanje, a i ne zna da je to za prostodušnog i ultraegoitsičnog filozofa samo kompliment, ono čemu teži, da se nađe u salonu, da uvlači u diskurs krem društva, jer svaki filozof, krene od materije i njoj se vrati pošto je to jedino čime ume da barata.

Ochrid Crew checkin' out

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...