Jump to content

Reprezentacija


Recommended Posts

Drale malo je nekorktno sada kada Hamla vodi ekipu isticati svoju kandidaturu.. ......

Kojote Kojote , bolje se skocetrisi na moj text ;), u drugom pasusu sam napisao, citiram " ...bilo kako bilo ovo sto se tice reprezentacije ce sad proci, pa cemo ponovo birati..."

Daleko ne zelim da budem ne korektan,a pogotovo da uskacem u sred sezone, naravno da cemo kasnije sesti za sto i pricati ...

Ali jedno je sigurno, pored Truje, jedini ja imam mogucnosti u svakom pogledu da uradim nesto vise i to je jasno ko dan.

Tvoju podrsku naravno da ocekujem i svaka druga je dobro dosla, btw ima jos novina i televizija :)

Naravno da je tvoj glas jako jako vazan i ste strane si jako bitan, ali bilo je i tekako prilika da o tome porazgovaramo pa nikada nismo , sa te strane ti upucujem kritiku jer ti si jedini novinar u Srbiji koji se ozbiljno bavi igrackom scenom .

NIkog ne miniran niti zelim ali s obzirom da me niko nikad nije pitao niti trazio neki savet a isti ljudi 1.000.000 godina rade ili se vrte u krug, morao sam prosto sam da se ponudim, mozda je nekome bilo glupo da me pita u svakom slucaju evo sad sam se otvorio pred svima ,btw uz nagovor nekih ljudi a to traje vec punih godinu ipo dana.

Jos nesto jedini sam jebani gazda koji je odrzao gomilu turnira ( to radim od 2002 ) i ucinio puno za cs scenu ali to ne trebam ja da pricam to se valjda vidi.....

20-og Juna se odrzava turnir kod mene u igraonici pa i prilika da u naceliu pokrenemo temu, naravno da se podrazumeva da tu budu svu ljudi koji su u bilo kom kontekstu ukljuceni u reprezentaciju na celu sa Hamlom ... JOs jednom da kazem da nemam nameru nikog da "miniram" vec zelim best za nas a to moze uz dobru organizaciju 101 %...

Pozdrav, cikaDrasko !!!

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je li cikaDrasko ni ti ne mozhesh da odgovorish koje telo je verifikovalu tu reprezentaciju?

Pa mislim da takvo telo ne postoji ali ovo je prilika da se nesto uradi,Kojot je sam rekao da kada se zavrsi ovaj ciklus sednemo za sto i popricamo o svemu, eto prilike za neki ozbiljan pocetak...

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da takvo telo ne postoji ali ovo je prilika da se nesto uradi,Kojot je sam rekao da kada se zavrsi ovaj ciklus sednemo za sto i popricamo o svemu, eto prilike za neki ozbiljan pocetak...

koliko sam ja ukapirao ovaj ciklus je zavrsen posto smo ispali [8D]

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebacu vam ja mamicu vampirsku samo pajka da dovedem [:D]

haahahhahahahaha taj rad :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Je li cikaDrasko ni ti ne mozhesh da odgovorish koje telo je verifikovalu tu reprezentaciju?

srederu gde je moje telo ?????

TELO ? TELO ? telo vretenoooooo

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Daleko ne zelim da budem ne korektan,

Jos nesto jedini sam jebani gazda koji je odrzao gomilu turnira ( to radim od 2002 ) i ucinio puno za cs scenu ali to ne trebam ja da pricam to se valjda vidi.....

HA selektor reprezentacije mora da ispunjava jedan bitan uslov - mora biti pismen! Ovim si pokazao da nisi spreman za tu funkciju!!11

Salim se naravno evo imas podrsku od nas penzionera iz platoa (tu ubrajam i DODGA barakudu). Ziv bio i da te zenimo na jesen!

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

opusteno brate :)

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da takvo telo ne postoji ali ovo je prilika da se nesto uradi,Kojot je sam rekao da kada se zavrsi ovaj ciklus sednemo za sto i popricamo o svemu, eto prilike za neki ozbiljan pocetak...

Ako govorimo o ENC itekako postoji [8D]

Turtle Entertainment [:D]

Link to comment
Share on other sites

A RECI TI MENI KO JE VERIFIKOVAO TU REPKU?!?! AAAAA? CUTIMO

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...