Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

G3 ? ti si pravio to ? kako te nije sramota ukrao si ljudima pare i nisi ni napravio turnir ubi se bolje eto imam ja da ti dam neki pistolj od dede sto mi ostao ali imas i ti valjda nesto PAJKO ?

Kao i na 90% turnira ja radim organizaciju samog takmicenja ne i finansijski deo tako da to za kesh obrati se drugim ljudima :)

A i koliko mi je poznato G3 je odrzan i nagrade su isplacene :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

'fala bogu

za to druze postoji video-bim, ili neki kompovi na kojima moze da se prati mech live... a ne da 15 ljudi dishe igrachima za vratom!

kad si vec pomenu fudbal, jel ti gledas fudbal sa tribine, ili sidjes u teren da pljesnes po ledjima igraca dok sutira penal/slobodnjak/korner? NE :)

Kralju ,to ti pricam,niko nije imao da nas uputi do tog "video bima" o tome ti pricam!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

KONFI STO SI ZAVARIO SLUSKE

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Kao i na 90% turnira ja radim organizaciju samog takmicenja ne i finansijski deo tako da to za kesh obrati se drugim ljudima :)

A i koliko mi je poznato G3 je odrzan i nagrade su isplacene :)

kako te bre nije sramota da lazes ? kad ste sve imali i datum i sve ljudi vam uplatili kes cak i bugari dosli u bg i vi rekli da nema turnira uopste i ove nase domace ekipe se pokupile sve i dosle kod mene u igraonicu i bio turnir od 16 ekipa uzeli KGB dobili 4gl u finalu kako te nije sramota da lazes ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Poshaljite vi lepo nama 5k i sve ok.

I i evo do 18:38 i ja sam mislio da su tolike nagrade bile tj. 40k, 25k, 15k... Videcu zashto su nagrade smanjene toliko...

EDIT: Eh da, ako ce 6800din vama biti naknadno dato nakon tih 18200din onda je to to :) Neko nije dao pare, neko je zaboravio, ali 1kac je rekao i verujem da ce to vec u ponedeljak/utorak srediti. by bjeka

tako da vi niste zakinuti ni za 1 dinar.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

kako te bre nije sramota da lazes ? kad ste sve imali i datum i sve ljudi vam uplatili kes cak i bugari dosli u bg i vi rekli da nema turnira uopste i ove nase domace ekipe se pokupile sve i dosle kod mene u igraonicu i bio turnir od 16 ekipa uzeli KGB dobili 4gl u finalu kako te nije sramota da lazes ?

ja pricam o prvom G3(bila su 2), taj sam organizovao i bilo je sve u redu. Drugi nisam jer se nije odrzao(clear enough?)

Link to comment
Share on other sites

ja pricam o prvom G3(bila su 2), taj sam organizovao i bilo je sve u redu. Drugi nisam jer se nije odrzao(clear enough?)

pa znaci jeste se desilo to sto picam izvarili ste 20+ ekipa za po 50e :) molim lepo hvala lepo prijatno :) hvala bogu pa su tvoje ruke bile dalje od KODE5 :) gg no re mrzi me znas da uvek pobedim

taj sto se ste zajebali narod je trebao da bude 3 a ne 2 vidis da nista ne znas ? 1 G3 su organizovali novosadjani :) LIPEC ?molim te da cutis pametniji si mnogo

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

A ja samo da dodam, da onaj koji je uzeo slushke (NEKO IZ NEWAVE-a _ I NE MOZHETE DA ME UBEDITE U DRUGO [jer Bjeka dechko nije dobio te slushalice u ruke, niti mu je ishta recheno oko tih slushalica, a KONFI tvrdi da ih je dao Bjeki]) treba da ih vrati. Nemojte da budete smradovi i da porebacujete krivicu na CPU zbog propusta organizacije i visine nagrada. Nemojte da ovo postane lichno. - Jancha

Niko nije ukrao sluske a ponajvise coveku koga dobro znam...ja sam bobanu objasnio sta i kako je bilo.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@Talyan: ja mogu samo da ti kazem da od nas 5 niko nema veze sa tim slushalica,tj nisu kod nas u to mozhesh da budesh 100% siguran... tako da nemoj da nas optuzhujesh bez potrebe...

Boban nikog ne optuzhuje, vetj kazhe da tje nekom da otkine glavu. Boli ga kurac dal je taj neko iz BG-a, Nisha ili vetj iz KAMCHATKE !!!

Optuzhujem JA ! Jer je dechko dao slushalice KONFU, a KONF kazhe da je dao Bjeki a Bjeka nema dechko pojma o tome. DAKLE, kod VAS su bile zadnji put, tako da ono... JEBIGA nema drugog krivca.

Niko nije ukrao sluske a ponajvise coveku koga dobro znam...ja sam bobanu objasnio sta i kako je bilo.

Tebra, znamo Bjeku mnogo dugo. Prvo, nema potrebu da uzme slushke. Dechko ima pare i ponos, i to mu apsolutno ne treba u zhivotu. Ne kazhem da ti ili neko drugo nema pare ili ponos ali chinjenica je da su kod tebe bile zadnji put. Ne znam... ali nije lepo...

Link to comment
Share on other sites

E vako i ja da se javim posle tura...

Zahvaljujem se svim ekipama koje su dosle....

I izvainjavam se zbog one greske na turniru,ali jbg,prvi je turnira i desava se... :( Stvano mi je zhao i znam da se necu oprati od toga... Uostalom drago mi je da sam vas upoznao momci... Pa se vidjamo na nekim turovima.

GG 4gl

GG GM

GG nW

GG pak

Link to comment
Share on other sites

Boban nikog ne optuzhuje, vetj kazhe da tje nekom da otkine glavu. Boli ga kurac dal je taj neko iz BG-a, Nisha ili vetj iz KAMCHATKE !!!

Optuzhujem JA ! Jer je dechko dao slushalice KONFU, a KONF kazhe da je dao Bjeki a Bjeka nema dechko pojma o tome. DAKLE, kod VAS su bile zadnji put, tako da ono... JEBIGA nema drugog krivca.

Tebra, znamo Bjeku mnogo dugo. Prvo, nema potrebu da uzme slushke. Dechko ima pare i ponos, i to mu apsolutno ne treba u zhivotu. Ne kazhem da ti ili neko drugo nema pare ili ponos ali chinjenica je da su kod tebe bile zadnji put. Ne znam... ali nije lepo...

Nemoj da optuzujes ostale kada nemaju veze sa time , ja sam skinuo sluske koje mi je boban pozajmio da igram i onako mi nicemu nisu ni sluzile od one galame. Pitao sam Bjeku gde je talijan on je rekao da ne zna da se mota tu negde , ja sam mu rekao da su mu ovde sluske da ih uzme. Dal me je cuo ne znam samo znam da sam to rekao ! morali smo da palimo zbog coveka koji nas je cekao , a sluske Bobanu da uzme neko od nase ekipe nije sigurno , proverite kamere ako imate uopste tu pa da vidite ko ih je zabo. Zao mi je sto je ispalo tako ali jbg :S

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja samo zhelim da pozdravim pre svega moju mix ekipu <3 pa posle zelim sledece:

DA NEKO NAPRAVI TREJLER KAKO MRGUD ZABADA KOBRICU U NOS DEGLOM I DA UBACI SOUND IZ IGRAONE GDE SE CHUJE : " YEA " hahhaha <3

Shalamala... podrav za KGG dranje i prozivanje je bilo na mestu =))) Jedinstven dozivljaj sranja po faci itd =D

Poz za balavce iz jagodine i PEKOSA majstora GG =D

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

E i da zaboravih..

Drago mi je da sam video neke ljude koje ne videh odavno pre svega poz za Batu i Dejana J. I drago mi je da sam upozno neke ljude ba na blic npr: onog mentalnog Sashu , i celu GM ekipu kao i DekiTA unku poz =D

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Shto se tih slushalica tiche, po zavrshetku mecha vidim da confy izviruje i trazi nekoga sa slushalicama u rukama, pitao sam ga jel sve ok i pitao me je gde je talyan da mu vrati slushke. Rekao sam mu gde je talyan i koliko ja znam tu se nash razgovor zavrshio i moje interesovanje za tim slushalicama. Dakle neam pojma shta se dogodilo sa tim slushalicama niti mogu ikoga optuziti. Znam samo da ih ja nisam uzeo :)

P.S. Isto kao mrGud, upoznao sam dosta likova, mada dosta vec znao, uglavnom svi su bili OK :)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Shto se tih slushalica tiche, po zavrshetku mecha vidim da confy izviruje i trazi nekoga sa slushalicama u rukama, pitao sam ga jel sve ok i pitao me je gde je talyan da mu vrati slushke. Rekao sam mu gde je talyan i koliko ja znam tu se nash razgovor zavrshio i moje interesovanje za tim slushalicama. Dakle neam pojma shta se dogodilo sa tim slushalicama niti mogu ikoga optuziti. Znam samo da ih ja nisam uzeo :)

P.S. Isto kao mrGud, upoznao sam dosta likova, mada dosta vec znao, uglavnom svi su bili OK :)

rekao sam ti da ih dash ali verovatno nisi cuo od one galame a nama se zurilo da palimo , jbg glupo je ispalo :(

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Nista onda CPU lepo posalje pare dejanu u novi sad sto ste im ostali kratki, bizha ce da proda sluske sto je zabo tako da njemu vise ne dugujete nista i kraj price, cist racun duga tref skocko skocko

Edited by sqle^^

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

tacno sam znao da ce usrati zreb posle polufinala...

u polufinalu su trebali igrati PAK vs NW i 4gl vs GM JER JE TAKO BILO IZBACENO NA RURU, dok recimo DVE STVARI

nisu bile izbacene , a to su ... kad krece bo3, I KOLIKO CE IZNOSTI NAGRADE, za ovo prvo sam pitalo lika , on kaze "Pa od 1/4 finala" , a drugi "Pa od 1/2 finala", ali to je manje bitno, dok recimo za ove nagrade, o tome niko nije ni pricao...

Kompvi su radili okej

A za tu guzvu i to, dok su trajale grupe, sve je bilo u redu, ali posle 1/8 i 1/4 finala(a vervatno i kasnije) TRAGEDIJA, 500 LIKOVA NEKIH MI STOJI IZNAD GLAVE , SETAJU SE , UDARAJU MI FOTELJU, JEDNOG SAM CUO DA KAZE KAD MU JE NEKO REKAO DA SE MALO UTISA JER LJUDI IGRAJU "STA DA CUTIM , AJ DA VIDIM KO CE DA SE BUNI , IMA DA IM JEBEM MATER..."

pohvala za Bjeku jer decko ceo dan nije izlazio iz igraonice, trudio se stvarno...

I taj problem oko zreba je bio jednostavan, Bjeka je zamislio jedan zreb, ikac drugi, samo sto je ikac to postovao na ruru da se vide sve ekipa i zbog toga se mora to ispostovati a ne menjati u 1/8 ili 1/4 ili bilo kad u toku turnira...

I takodje sam znao da ce biti recenica na foru "ovo je vrbas , ovde nema pravila " :D

Sve u svemu , igrao se kaunter, ZNATE GDE STE POGRESILI SAD, SLEDECI PUT ISPRAVITE TE GRESKE I TO JE TO...

I KAD CETE KONACNO DA UKAPIRATE DA JE W/L SISTEM NAJBOLJI ?????

GG 4gl, GM , pak i nW...

na lokalnom turniru pre mesec dana(upravo u GF-u) je bio upravo taj w/l sistem i sve je proslo u savrsenstvu,steta sto su sad "zasrali"...nauk za sledeci put...

Nego da pitam,koja je to legenda nisha,zivo me interesuje...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...