Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo sada dodjosmo pa da i mi pridodamo nesto....

Pre svega imali smo dobro misljenje o organizacji dok nije usledilo ono sto cete cuti u narednim recenicama. Ne znamo odakle da pocnemo.

1. Kostur je izbacen 2-3 dana pre nego sto je poceo turnir , i po kosturu koji je bio trebali smo mi da se ukrstamo sa pobednikom meca izmedju pak-nation , ali naravno doslo je do promene zato sto su izmenili kostur kako su oni zeleli , drugo su napisali ovde na ruru a isto su imali na istim tim papirima ( sa tim sto je pored papira na kome je pisao kostur neko dodao njegovu verziju kostura ) i tvrdili ste kako na tim papirima pise drugacije , dok nisam dosao i objasnio kako gresite , ali ne. tu tek onda nastaje kako mogu da kazem nepravda\bezobrazluk sa strane organizatora.

2. Sada dolazi polufinale i vi izbacujete vasu drugu verziju kostura kako mi treba da igramo sa GM a glorija sa pakom u polufinalu , i onda nas ubedjujete kako mi nismo upravu i kako je do sada isao turnir po toj satnici koju ste okacili ovde na ruru vi menjate u polufinalu sa ultimatumom koji ste dali da se izvlace parovi za polufinale EJ GDE TO IMA?RAZMISLJAJU da vrate jedno kolo unazad znaci da izmesaju ponovo parove koji su vec odigrali svoje meceve po kosturu kojeg su stavili ovde pa da nastave tako da igraju da bih bila NORMALANA ta njihova izmisljena kopija kostura GDE TO IMA kgg odavno u KG-u nation ka putu za BG? Sudjenja nije ni bilo , sudije koje nisu znale na hltvu da lupe record , posto neki mecevi se nisu ni snimali .I sada naravno dolazi ono najgore. Organizatori ako ih je uopste bilo povukli su se nigde ih nije bilo , da bi dosao random lik iz Nisa da on zavodi red i daje ultimatume kako ce da se igra jer je on Legenda Nisa kako je on rekao i kako mora da se igra kako on kaze ili nista. Ipak su resili da se igra na izvlacenje pod ogromnim pritiskom koji su napravili da se igra tako. Parovi su izvuceni koji god bili nebitno. Mi smo sedeli na spratu gore sa namestenom opremom gde smo pritom pitali coveka koji je sudio tu da li mi ostajemo gore ili se premestamo i naravno dobili smo pozitivan odgovor. A sada zasto ja bas pricam u vezi sedenja? Evo sada cu vam reci koje je i prednost bila , sobica u kojoj je tisina nista se ne cuje , moze normalno da se komunicira izmedju drugih clanova ekipe sto je najvaznije. A sada glorijanci su pitali "organizatora" da igraju polufinale samo pod uslovom da igraju u toj sobici gde smo i mi bili ili nece da igraju , 2 ekipe je moglo da stane. I ispalo je da mi igramo protiv njih i sada naravno JOS JEDAN KURAC ILITI SAMAR smo dobili , doslo je do polemike ko ce da se premesti , naravno ko bi nego mi " zato sto covek kaze JBG to je najbolja ekipa u zemlji mora tako da bude , nemojte da zaboravite da ste u NISU! " mi smo sisli dole gde je blejalo 15 ljudi oko nas , i gerila koja je vristala iza nas gde nisi mogao coveka sebe da cujes na sponu a kamoli protivnika. Pristali smo i na to da ljudi iza nas stoje ali da cute sto naravno nije ispostovano zato sto su svuda tu bili drugari i da napomenem drugarice organizatora. Gde uNkinda ostaje sa snajperom i ceka HeaveN-a na dugom i prolazi devojka koja udara stolicu iza njega i sklanja mu ruku sa misa dovoljno da on ne ubije njega kojeg je inace cekao ali nema veze i preko toga smo presli. I da na kraju najveci KURAC koji smo popili to je nagrada za 3ce mesto koje je trebalo da bude onoliko koliko je receno 20000 dinara , mi smo dobili 15000 zato sto ufur nije dala ekipa CPU koji su rekli da nece da daju neka da igraonica GodFather zato sto je njihov navodno sponzor sto oni naravno nisu hteli da daju , ostali smo uskraceni i za pare koje ocekujem da budu poslate na racun , ako ne posaljete pokazacete jos jednom koje ste dno dna ispali prema nama. Ostali mozete da pisete gg koliko hocete zato sto vas je realno bole kurac da ste se nasli u situaciji u kojoj smo mi bili bunili bi se sigurno , to su neki ljudi pokazali vec svoj obraz...

GG glorijo svaka cast , GG ostali

GG JEBI NOSATOG KOBRICU <3 shok 1 ca :D

Toliko o tome NEWAVE TEAM

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Mi smo sedeli na spratu gore sa namestenom opremom gde smo pritom pitali coveka koji je sudio tu da li mi ostajemo gore ili se premestamo i naravno dobili smo pozitivan odgovor. A sada zasto ja bas pricam u vezi sedenja? Evo sada cu vam reci koje je i prednost bila , sobica u kojoj je tisina nista se ne cuje , moze normalno da se komunicira izmedju drugih clanova ekipe sto je najvaznije. A sada glorijanci su pitali "organizatora" da igraju polufinale samo pod uslovom da igraju u toj sobici gde smo i mi bili ili nece da igraju , 2 ekipe je moglo da stane. I ispalo je da mi igramo protiv njih i sada naravno JOS JEDAN KURAC ILITI SAMAR smo dobili , doslo je do polemike ko ce da se premesti , naravno ko bi nego mi " zato sto covek kaze JBG to je najbolja ekipa u zemlji mora tako da bude

Samo da dodam par cinjenica ovde, posto nije bas najtacnija ova izjava. Svaka ekipa koju smo pitali za kostur je izjavila da se ona ne sastaje sa nama, u prevodu delovalo je da ama bas niko ne zeli da igra sa nama 1/2. Kada je doslo isto, ja sam odma reko pred organizatorom i Bizom da je on upravu za kostur i da moze odma da se igra. Nastala je opsta svadja ko skim kada igra. Mi smo tada tek seli gore, nismo ni namestali opremu. Ljudi su nam rekli tu igrate i gotovo. Dok su se ostale 3 ekipe iz 1/2 dole svadjale kakav je kostur, plus par ovih sto su u 1/4 ispali mi smo sedeli gore i bas nas je bilo briga sa kim igramo. MI NISMO DALI ULTIMATUM DA IGRAMO SAMO AKO IGRAMO GORE, vec kada su nas ljudi pozvali da sidjemo dole i pridruzimo se svadji gde je8e lud zbunjenog rekli smo im da sto se nas tice BAS NAS BOLI PAja skim igramo 1/2 samo da nas ne premestaju vise nego da nas ostave tamo gde smo sedeli, a pred isto smo zeleli da budemo dole na masinama gde smo ceo turnir. Odgovor je bio sedite i dok se ostali svadjaju mi namestamo opremu. Dakle da se igra po sistemu koji tamo, da se igra po nekom novom sistemu ili da se opet izvlace parovi bas nas je bilo briga, moras sve da pobedis da bi bio prvi i gotovo. Jebiga ispalo je tako za nW, zao mi je ali mi stvarno nismo imali nista sa tim....

GG all

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Evo sada dodjosmo pa da i mi pridodamo nesto....

.

.

.

Toliko o tome NEWAVE TEAM

znaci dokle jbte, da li je moguce da se jedan turnir odigra a da ne bude nekog propusta...

prvo, zasto ste pristali da igrate pod tim uslovima, da se menja kostur turnira, pa posle i parovi polufinala?

zasto ste otisli iz te sobice na spratu?

zasto niste zamolili organizatora da udalji drugove/drugarice i posmatrace iz te sobice dole?

ne kapiram pricu,

sta kao, on ti kaze npr. idite ipak dole, glorija je bolja ekipa i igra gore, ti kazes OK,

i onda posle bude problema, trebali ste to tamo na licu mesta da resite...

u svakom slucaju, sve najbolje :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam par cinjenica ovde, posto nije bas najtacnija ova izjava. Svaka ekipa koju smo pitali za kostur je izjavila da se ona ne sastaje sa nama, u prevodu delovalo je da ama bas niko ne zeli da igra sa nama 1/2. Kada je doslo isto, ja sam odma reko pred organizatorom i Bizom da je on upravu za kostur i da moze odma da se igra. Nastala je opsta svadja ko skim kada igra. Mi smo tada tek seli gore, nismo ni namestali opremu. Ljudi su nam rekli tu igrate i gotovo. Dok su se ostale 3 ekipe iz 1/2 dole svadjale kakav je kostur, plus par ovih sto su u 1/4 ispali mi smo sedeli gore i bas nas je bilo briga sa kim igramo. MI NISMO DALI ULTIMATUM DA IGRAMO SAMO AKO IGRAMO GORE, vec kada su nas ljudi pozvali da sidjemo dole i pridruzimo se svadji gde je8e lud zbunjenog rekli smo im da sto se nas tice BAS NAS BOLI PAja skim igramo 1/2 samo da nas ne premestaju vise nego da nas ostave tamo gde smo sedeli, a pred isto smo zeleli da budemo dole na masinama gde smo ceo turnir. Odgovor je bio sedite i dok se ostali svadjaju mi namestamo opremu. Dakle da se igra po sistemu koji tamo, da se igra po nekom novom sistemu ili da se opet izvlace parovi bas nas je bilo briga, moras sve da pobedis da bi bio prvi i gotovo. Jebiga ispalo je tako za nW, zao mi je ali mi stvarno nismo imali nista sa tim....

GG all

meni je rekao covek da necete da igrate ako ne sedite gore ne bih te slagao. Sada cujem drugu verziju nema veze GG

znaci dokle jbte, da li je moguce da se jedan turnir odigra a da ne bude nekog propusta...

prvo, zasto ste pristali da igrate pod tim uslovima, da se menja kostur turnira, pa posle i parovi polufinala?

zasto ste otisli iz te sobice na spratu?

zasto niste zamolili organizatora da udalji drugove/drugarice i posmatrace iz te sobice dole?

ne kapiram pricu,

sta kao, on ti kaze npr. idite ipak dole, glorija je bolja ekipa i igra gore, ti kazes OK,

i onda posle bude problema, trebali ste to tamo na licu mesta da resite...

u svakom slucaju, sve najbolje :)

ZNAMO to dule , znas kako kazu pametniji uvek popusta tako da uvek kada hoces dobar da budes i da resis na normalan nacin popusis JEDAN BLACKY OD DZOA , kasno smo shvatili sve to nema veze idemo dalje.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ma koliko se vi ljutili ili bilo sta ja nikog ne MRZIM,nikog ne ogovaram,niti nista lose mislim!

Znaci,zasto je unkija udarila neka cura? Zato sto su oni trebali da nadju lika koji ce ljude upucivati do kafica u kojem je HLTV!

A ne da ljudi ne mogu da disu! Kada sam uso u gornjem delu gde su igrali BB vs Biseri,pa gore je bio pakao! U whitbin igraoni je bilo bolje! Niko nije smetao nikom! Znaci samo taj propust organizatora ,kompovi n1,sudija nije bilo bar ih ja nisam vido.Za to ukrstanje i novac to neznam ali evo ljudi iz nW,koji je moj omiljeni klan,kazu ! Gledao sam vecinu meceva nW,sem oni u jutranjim casovima ! Znaci sledeci put,se malo vise potrudite!

nW <3

@edit : Turnir nije samo za igrace vec i za gledaoce,uporedimo sa nekom fudbalskom utakmicom,znaci organizuju samo da se igra fudbal,a ne da neko gleda?

Edited by Maca!
Link to comment
Share on other sites

meni je rekao covek da necete da igrate ako ne sedite gore ne bih te slagao. Sada cujem drugu verziju nema veze GG

Daj bre Bizo si lud?:)) Necu igram ako menjam mesto :) jebe mi se.... Taman sto sam podesio komp koji mi zabada 10x u zagrevanju, ubo sva ona gov*a u masinu treba da se premestam, a pritom imam podocnjake do brade :)) no way man:)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

zajebo VAS :) brate BGC vol.2 :) molim lepo hvala lepo :) REALNO BRATE I MI TREBA DA KUKAMO ZA ONAJ KOMP STO PUCA U SRED PARTIJE :( ALI MI NISMO ZATO IZGUBILI PA NEMA RAZLOGA DA KUKAMO :) 2 stvar ekipa BB je trebala sa CPU da igra DD2 kako je pisalo na ruru a vi ste im stavili da igraju inferno !!! na dd2 i thc moze da uzme 15 rundi :) ako je prvo teror :) skoci moral kurac :) by Kobrica

Edited by Yoca
Link to comment
Share on other sites

Daj bre Bizo si lud?:)) Necu igram ako menjam mesto :) jebe mi se.... Taman sto sam podesio komp koji mi zabada 10x u zagrevanju, ubo sva ona gov*a u masinu treba da se premestam, a pritom imam podocnjake do brade :)) no way man:)

Ma opusteno hybi jbg danas od svakog mozes da ocekujes svasta :)

Zar nije receno da su kompovi radili vrh ? oO

Kompovi su radili u GF igraoni super niko se nije zalio , u prvoj igroani gde smo bili isto ok ali je gutalo metkove.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ZNAMO to dule , znas kako kazu pametniji uvek popusta tako da uvek kada hoces dobar da budes i da resis na normalan nacin popusis JEDAN BLACKY OD DZOA , kasno smo shvatili sve to nema veze idemo dalje.

Nisam hteo uopste da pominjem to sto se desilo pred polufinale, al sad moram samo kratko... Biza je napisao sta se desavalo, iako fale neki "zanimljivi" detalji. Bilo kako bilo, pristali smo da igramo. Iako smo bili u pravu. Iako su svi znali da smo u pravu. Mozda je samo trebalo da pokupimo opremu i odemo, ali nismo. I pored svega, ispalo je da smo mi ta ekipa koja je dosla samo po pare (kazu da se na turnire ide samo zbog drugarstva i da pare nisu bitne :D) jer, zaboga, nismo pristali na ono sa cim su se slozile ostale 3 ekipe.

Link to comment
Share on other sites

ZNAMO to dule, znas kako kazu pametniji uvek popusta

tako da uvek kada hoces dobar da budes i da resis na normalan nacin popusis JEDAN BLACKY OD DZOA,

kasno smo shvatili sve to nema veze idemo dalje..

'fala bogu

@edit : Turnir nije samo za igrace vec i za gledaoce,uporedimo sa nekom fudbalskom utakmicom,znaci organizuju samo da se igra fudbal,a ne da neko gleda?

za to druze postoji video-bim, ili neki kompovi na kojima moze da se prati mech live... a ne da 15 ljudi dishe igrachima za vratom!

kad si vec pomenu fudbal, jel ti gledas fudbal sa tribine, ili sidjes u teren da pljesnes po ledjima igraca dok sutira penal/slobodnjak/korner? NE :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

da ste uzeli tur(odnosi se na svaki tur),nishta ovde ne biste srali...chinjenica je da tamo i ako ima propusta nekih vi nishta ne uradite povodom toga i onda kada se vratite svojim kucama serete po forumu...

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

jos 1 dokaz da za organizaciju turnira nije dovoljna samo dobra volja nego ! ! !

Upravo Yoco , nisam znao da si tako pametan majmune jedan :D <3

da ste uzeli tur(odnosi se na svaki tur),nishta ovde ne biste srali...chinjenica je da tamo i ako ima propusta nekih vi nishta ne uradite povodom toga i onda kada se vratite svojim kucama serete po forumu...

Ovo nazivas sranjem? NC

Stavi sebe u situaciju pa onda vidi dal ces da seres po forumu ili ne

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...