Jump to content

ESL:ENC


MarkoL

Podmladiti rekpu?  

136 members have voted

  1. 1. Da li dati sansu novim igracima ili ne ?

    • Da
      114
    • Ne
      22


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^izgleda...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Njegov problem! Naravno nemam nishta,nek dodju u lan i kraj priche... po tom istom stavu svaku drugi srbin koji zhivi u inostranstvu igra cs bi sad trebalo da se javi i kaze: "E imam ja 5oricu, hocu ja da budem reprezentacija" e moze kurac.

blabla ti se samo plasis zato sto znas da bi vas rasturio u best of three. gubite protiv latviju i dalje hocete da gubite u ENC. Je vec sad znam da ce te da izgubite svaku jebenu igru @ ESL ENC

Link to comment
Share on other sites

blabla ti se samo plasis zato sto znas da bi vas rasturio u best of three. gubite protiv latviju i dalje hocete da gubite u ENC. Je vec sad znam da ce te da izgubite svaku jebenu igru @ ESL ENC

sinisa jesi ti srbin ili hrvat ? latvija koja ti je to drzava ? u srpskom jeziku se zove LETONIJA zapamti to.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

sinisa jesi ti srbin ili hrvat ? latvija koja ti je to drzava ? u srpskom jeziku se zove LETONIJA zapamti to.

hocu :)

nista, igrate vi i posle 0-0-3 cu opet da se javim i da vam cestitam. ako ste tako uberhigh igrajte protiv moju ekipu i onda se vidi ko je bolje.

u lanu ste mozda bolje zato sto se jos uveg mnogo igra u lanu u srbiji ali sta vam to vredi u netu.

Edited by XqzR
Link to comment
Share on other sites

blabla ti se samo plasis zato sto znas da bi vas rasturio u best of three. gubite protiv latviju i dalje hocete da gubite u ENC. Je vec sad znam da ce te da izgubite svaku jebenu igru @ ESL ENC

Super si, moze msn?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

teshke@hotmail.com

ahhaahahahahahha

TO BRE :D

teske_90@hotmail.com

@xqetztr kako vec

Realno, pobedio bi nas ti sam u bo3, pa su svi preplasheni! :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Evo imam jedan racionalan predlog, koji bi bio najbolji i za nasu reprezentaciju po kvalitetu... Mozda ja gresim, i mozda nisam u pravu, ali sve sto mi treba je prilika da se pokazemo. Igrali bi po sistemu na 2 dobijenje, i u slucaju da mi dobijemo, dobili bi priliku da napravimo reprezentaciju od 3 nasa igraca, i 3 iz standardne reprezentacije. Mec bi igrali pod programom aequitas uz kog je cheatovanje nemoguce. Sve sto hocu, je najbolje za sprski cs, i najkvalitetniju reprezentaciju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...