Jump to content

Nesto novo od Blizzarda


DestroPC

Recommended Posts

Jel moze neko da pojasni ovo? Lik ima 2 razlicita accounta na jednom ima lika lvl 1 bankar na drugom mu je main i od kako je poceo da igra igru jebiga farma ono normalno ko sto svi farmaju skupljaju gold etc sta vec i salje na taj account koji je inactive i onda tipa svaki mesec dana uzme uplati ga cisto malo te pare ubaci u gbank sto je napravio onda se opet ne loguje na njega ne prodaje gold etc i sve u svemu na tom accountu je bilo oko 90k golda i nije ga igrao tipa 7 meseci i kontao da uzme golda da pocne da kupuje achivmente tipa mamut prsten onaj kirin tor i to... uplati momentalni hack ban... posalje mailove objasnjenje sledece... Ti si farmer ne mozemo da ti vratimo gold dzaba se zalis pitas molis pravdas... A lik skupljao tipa 2 godine mozda i vise... Znaci u svakom slucaju blizz moze da drka kurac kako hoces i sta hoce dzaba zalbe dzaba kurci palci:)

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razgovarao sam sa GMom koji mi je potvrdio da Blizzard ima svoje odeljenje u FBI i moze da mi upadne u kucu svakog momenta.

Takodje je nagovestio da su vanzemaljci medju nama.

Cuvajte se.

Da ja vama sve pojasnim :) Blizzard jeste hacker, on drzi svih 11.5 miliona accounta. Kako ?

Pa lepo u EULA stoji da je to njihovo vlasnistvo.

Sad kad ovo pogledam i procitam sta pisu za ban i hack, kapiram da je njim ban = hack i da je to legalno jer je Blizzard vlasnik nasih naloga.

Eto misterija vanzemaljaca i piramida je resena.

Da pojasnim onima koji ne znaju. Svaki put kada posle patcha / instalacije stavljas accept na onaj wall of text ti se slazes da je svaki account i svaki character njihovo vlasnistvo. U principu ti samo zakupljujes vreme da se igras na njihovim characterima. Tako da ako im pukne kurac mogu da uzmu i da izbrisu 2 miliona accountova bez ikakvog razloga i nista im ne bi mogli povodom toga.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sta ih boli kurac i ti bi se izdrkavao da je blizz tvoj :) Popnes se na opstinu i pisas po ljudima sama gotiva;)

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

naravno da je blizz vlasnik akaunta, jer je drugacije nemoguce izvesti celu stvar - ako sam ja vlasnik akaunta, dokle blizzard ima obavezu da drzi servere? u suprotnom bi me ostetio - oduzeo mi nesto cega sam vlasnik, sto se prostije naziva kradjom. zato niko od nas i nije vlasnik akaunta "in the first place".

dalje, prica je krenula oko "spijuniranja" blizzarda. poenta je u njihovom programu Warden ( http://en.wikipedia.org/wiki/Warden_(software) ) koji pokusava da skonta da li smo pristupili privatnim serverima ili radili nesto slicno "nedozvoljeno" i ukoliko jesmo blizzard razmatra sta dalje (dakle, ne mora odmah instant-ban, da ne bude da je to receno). Problem je sto to ide dotle da oni gledaju i sadrzaj svih otvorenih prozora u windowsu, pokusavaju da nadju bilo koji trag hack-a, pri tome se ne drzeci samo "svog foldera" vec zagledajuci "i gde im nije mesto", na primer gleda u memoriju drugih programa, sto je po svakoj definiciji spyware. Ali kako je gore neko rekao - na sve smo pristali kad smo udarili na "I Accept" na wall-of-text pri instalaciji igre, expanzija i svakog patcha koji se pojavi.

Dakle, legalno su zasticeni, kao uostalom i svaka firma koja ako ume da zaradi milijarde dolara profita ima dovoljno mozga da odvoji dovoljno na advokate. Ali to ne menja cinjenicu da je u pitanju spyware, koji zalazi i po drugim aplikacijama (ne moze na Mac OS X) a kamoli gleda sta se imas na racunaru (niti neko u blizzu ima vremena da pretura to random spamu random playera).

Jedino se moze dovoditi u pitanje sama rec spyware i tvrditi da program ne moze biti spyware ako EULA/TOC/neki-vec-ugovor jasno govori sta se radi. Ali tada to mozda nije spyware u pravnom smislu reci (ipak si pristao na to, nebitno je sto ne citas wall of text), ali i dalje jeste u tehnickom smislu.

Legalno je radio i AIG koji je spichkao 170 milijardi dolara, ali to ne znaci da nisu govna pohlepna. To samo znaci da nije uvek ilegalno biti bolesno pohlepan.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

sada sam podosta siguran da neko koristi rur kao izvor potencijalnih zrtvi. Stigao mi scamerski mail na adresu koju sam ostavio na wow-oglasima a koristim je samo za msn i fejlbuk. Ali mail je bio tolki fail da ga je cak i hotmail prepoznao kao trash i stavio u "junk" folder, imao je attachment i gomilu pravopisnih gresaka

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sada sam podosta siguran da neko koristi rur kao izvor potencijalnih zrtvi. Stigao mi scamerski mail na adresu koju sam ostavio na wow-oglasima a koristim je samo za msn i fejlbuk. Ali mail je bio tolki fail da ga je cak i hotmail prepoznao kao trash i stavio u "junk" folder, imao je attachment i gomilu pravopisnih gresaka

sad znash zashto ljudi ostavljaju email u formatu gudovskid ET hotmail TACHKA com

email harvesting wiki strana

Link to comment
Share on other sites

pa nisam ni ja rekao da je neko odavde, samo kazem da je rur nekom izvor za scam

sad znash zashto ljudi ostavljaju email u formatu gudovskid ET hotmail TACHKA com

nisam znao za ovo ali mogao sam da pretpostavim, ali nema potrebe sada da editujem oglas jer cu sve mailove na tom nalogu od strane fake blizza da obrisem jer su 100% scam

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nisam znao za ovo ali mogao sam da pretpostavim, ali nema potrebe sada da editujem oglas jer cu sve mailove na tom nalogu od strane fake blizza da obrisem jer su 100% scam

I onda kao ja, debil, dobijesh u prvom vejvu invite za betu i mislish da je scam sve do nedelju dana pred release. I fail'd. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...