Jump to content

BattleNet 2.0 and free BETA


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razlog da to ne spomenem je jer u Battle Reportu I takođe se startovalo sa 6 radnika sa svim rasama. Pokušao sam da obuhvatim nove stvari u odnosu na prošli battle report i da bacim akcenat na to kako se igra razvija ka beti, ništa posebno u principu, ali hvala na heads up-u u svakom slučaju ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Srbija je upravo dodata kao i nove stvari na battle net accountu -> http://www.starcraft.rs/

Dakle - Aplikacija koja skenira vasu konfiguraciju i sredite koje zelite bete sve da probate u buducnosti i to je to. Klikom na:

29022839.jpg

Da li neko zna iz koga razloga na BNET2 profilu vishe nemam opciju "Beta Profile Settings". Opcija je bila tu kada sam napravio BNET2 profil pre dva meseca. Wtf?!

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skapirao po BNET forumima, ta opcija "Beta Profile Settings" nestane iz account management-a kada se prijavish, zbog nekih problema oko "duple prijave", ali ta ista opcija je trebala da bude vratjena kada su ubacili ovo programche da ti skenira system specification samo shto neki ljudi i dalje ne vide tu opciju zbog pada sistema koji supportuje "Add a Game" pre par dana.

Ja sam vec ranije to odradio, shto valjda znaci da ne moram opet?

Ako si se prijavio na onom starom "Opt-in"-u, morash opet, ako si vetj skidao onaj program za skeniranje sistema i prijavio se preko nove "Beta Profile" stranice, ne morash opet.

Enivej, to je ono shto sam ja prochitao na BNET forumu od strane blue postera.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Beta ce trajati od 4-6 meseci

Prva igra ce izati u 2009toj

Poce ce prvo u USA pa zatim u Evropi.

Nedelju dana pre nego sto izadje beta pocece Friends and Family. FnF.

Sto znaci po tome bi trebalo sad u July da pocne BETA.

22. Avgusta je BlizzCon 2009 za koji su prodali 30.000 ulaznica....pa mozda tu objave ...mada mislim da ce pre BlizzCona biti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...