Jump to content

Scammer -> SpiRo


Snou^

Recommended Posts

SpiRo ->http://forum.klanrur.rs/index.php?showuser=6246

Scammer.

Prica je; prodao je account Mandi ( Manda na RuRu ), Manda je meni prodao taj account.

S obzirom da sam video Mandu na forumu a i znam mnogo ljudi u NSu ( na lom-kolena-dometu mi je ), prihvatio sam da uzmem account bez scan-a licne karte NI cd-key-a accounta ( verovatno moja greska - ali ne menja nista opet ).

SpiRo je rekao Mandi da je SQ Raspberry. Email je medjutim I DALJE bio SpiRo-ov ( zasto, ne znam ).

Kupio sam account od Mande, sve je proslo okej, preko racuna / uplacivanja u banci.

Transferovao sam charactera, upgradeovao na WoTLK. Poslao request da se promeni e-mail na moj email, medjutim nista. SpiRo je rekao Mandi da je 'pristao' medjutim nista se nije promenilo, mozda je do Blizzarda a mozda do njega.

Krenuo da igram poprilicno HC, postao officir u guildi, u uleteo heavy u gathering ( mining / skinning 450 ).

Jednog jutra polu budan odlucio da promenim password. Pre toga sam PONOVO poslao e-mail request. Sjebao sam password zato sto sutradan uvece nisam mogao da se logujem posle 9999 pokusaja razlicitih kombinacija.

SQ je bio pogresan. Kontaktirao Mandu, kome je SpiRo rekao da ne zna SQ.

Kontaktirao SpiRo-a preko FB-a, sto se zavrsilo sa prepucavanjem, naravno nije mi pomogao nikako. Odbio je da mi posalje scan licne karte - banovace mu sve accountove, niti je imao cd-key ( 'kod cd-ova koje sam dao nekom drugu' ).

Zvao Blizzard 2 puta, uspeo sam da lazem, kazem im broj moje UK CC na tom accountu, tako da su resetovali password i poslali NJEMU na email. Dobio je password, ne odgovara mi, na telefon, email, msn, facebook, rur. Izvinuo sam se za prepucavanja sva itd.

Cinjenica je da, SpiRo trenutno ima moj account, kojem sam upgradeovao WoTLK, i poprilicno finog chara.

Mrzim da whineujem, ali ove je pocelo, ovde ce onda da se i zavrsi.

A za njega, decko se zove Danilo Vukovljev ili varijacija na tu temu.

Izvinjavam se RuRovcima, na neprleglednom postu.

Naravno karticom je uplaceno mesec - dva, i dalje tece, tako da cu zvati blizzard itd.

---

To je to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...