Jump to content

mount&blade


leisure

Recommended Posts

imas moj topic u frp-rpg.

1 - otvorena je

2 - ima najbolji mounted combat sistem od svih igara. cinjenica cista. a combat generalno, i za njega je diskutabilno postoji li bolji.

3 - interesantna je

4 - ima replay value posto mozes da budzis drugacije, kao i da se priklanjas drugim likovima, takodje mozes da zaradjujes pare na razne nacine

5 - masovnije bitke su stvarno adrenalin rush, zato sto je mnogo dobro uradjeno, pogotovo opsade

minusi:

1 - repetitivna posle odredjenog vremena

Ja probao ranije neku verziju 1.03 i cela igra mi je bila preterano amaterski izvedena (ne mislim samo na izgled), pa sam batalio. Ima toliko boljih igara.

ima mozda van rpg zanra, u okviru zanra je zajebato.

kao celina kolika-tolika, igra je jedna od boljih koje sam ikada igrao, medjutim, mapa je mala, okruzenje je isto, neprijatelji nisu raznovrsni itd. da je ovo pravio neki razvojni tim sa gomilom para, bila bi top5 ikad u bilo kom zanru.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemam, ja kad sam igrao, bila je 1.003:(

u svakom slucaju, mislim da ne ide po tom sistemu, ne treba ti cd key, nego neki crack/loader koji zaobilazi cd key smaranje. ako nadjes, sibni ti meni pm:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

za sve one koji _otive ovo, predlazem da skinu 1.011 i mod timeless kin_doms, veca mapa, unapredjen AI (mno_o unapredjen AI), veca razlicitost jedinica i u iz_ledu i u praksi, dosta teze...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...