Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

Zavrsni dan strebanja pred ispit ... o prokleta univerzijado , zasto si morala sve da upropastis :((((

btw imate li ideju gde se mogu nabaviti povoljno punjive baterija velicine AA (sa punjacem ofc)?

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prevaziosao sam sebe....5km sa naprslim rebrom, boli kad dises, boli kad izdises...:)))

Ja sam jebeni Nemac, sto bi rekao Kojot :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ne mogu...

instalirao gta4,konacno sve lepo radi...bojim se da sednem da ga igram,ne verujem da cu ustati dok ga ne predjem...

do sad sam igrao mix,treba da napisem nesto za fax sutra,nesto na brzaka,pa da malo spavam...blah :).

onda nemoj ni da pochinjesh, poshto igra traje 100 godina

Link to comment
Share on other sites

zi dzrmans!

sta je bilo bre crni nemke, kako ti naprslo rebro?

Basketica, beli dule...

Dobro jutro svima, jos danas rad, a od sutra na odmor...posle 2 i kusur godine bez odmora, vreme je da se zabode nedelju dana...:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Znaci slina mi curi od pomisli...

mozda bih mogao ako obmotam nesto oko rebara, da ih malo stegnem...tako je rambo u prvom delu i sve gi je pobio :)

Ajde, u stvari, sta se ja foliram, igrao bih i bez noge...ja sam za...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...