Jump to content

Rezultati


Recommended Posts

Mislis javno ? :D

a na sta bi se ti recimo pozalio ? recimo ? jel nesto nije bilo uredu ? brate i onaj shakal i ja i svi ostali koji su bili tu u orgi od radnika iz kgb-a preko sudija su polomili noge da svima udese a nista nije kasnilo ni 1 jedini minut osim pocetka 1 mecha jer su svi dosli u 10h a ne u 9"40.

SRANJE VAM ORGANIZACIJA UP'O SAM U SOBU BEZ ONE KARTICE LOLOX!

brate ali ti si poznata LICNOST :P tebe su morali da puste :) kapiras :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a i to sto kazes. :D

salu na stranu, bio sam kratko, samo polufinale sam odgledao i sve je super izgledalo, svaka cast!

hvala hvala , ja sam jebo shakala i on je jebo mene :) a onda je dosao kojot da sve to snimi :) ali mu je paznja otisla na 2 stranu kad je ugledao unkinda kaze kojot da nikad nije video tako veliki pijuk na glavi tj nije covek bio siguran sta mu je to po sred lica , neki kazu da je koplje !!! dejo otkri nam sta je :) brat moj :) hahahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hvala hvala , ja sam jebo shakala i on je jebo mene :) a onda je dosao kojot da sve to snimi :) ali mu je paznja otisla na 2 stranu kad je ugledao unkinda kaze kojot da nikad nije video tako veliki pijuk na glavi tj nije covek bio siguran sta mu je to po sred lica , neki kazu da je koplje !!! dejo otkri nam sta je :) brat moj :) hahahaha

nene dechko nemoj da lupash gluposti ,dok si ti pushio shakalu u wc-u kojot je javno rekao da ti imash najveci nos,tako da ne znam o chemu prichamo? :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

a na sta bi se ti recimo pozalio ? recimo ? jel nesto nije bilo uredu ? brate i onaj shakal i ja i svi ostali koji su bili tu u orgi od radnika iz kgb-a preko sudija su polomili noge da svima udese a nista nije kasnilo ni 1 jedini minut osim pocetka 1 mecha jer su svi dosli u 10h a ne u 9"40.

brate ali ti si poznata LICNOST :P tebe su morali da puste :) kapiras :)

1. Pokusaj menjanja turnira na sam dan odigravanja, bez objavljivanja unapred.

2. Pola sudija/organizatora ne zna pravila samog takmicenja koje organiziju.

3. Pogresno informisanje igraca o stanju u grupi.

4. Menjanje ekipa i 40 minuta namestanje kompova dok ti truja skace po ledjima da krenes i nemas vremena za zagrejavanje.

etc.

Sto se sakala tice bio je 100% korektan u svakom trenutku i hvala mu na tome.

Link to comment
Share on other sites

1. Pokusaj menjanja turnira na sam dan odigravanja, bez objavljivanja unapred.

2. Pola sudija/organizatora ne zna pravila samog takmicenja koje organiziju.

3. Pogresno informisanje igraca o stanju u grupi.

4. Menjanje ekipa i 40 minuta namestanje kompova dok ti truja skace po ledjima da krenes i nemas vremena za zagrejavanje.

etc.

Sto se sakala tice bio je 100% korektan u svakom trenutku i hvala mu na tome.

1.Ko je menjao i sta ? sta sam trebao da ti objavim da ce se gledati rezulat sve 4 ekipe pa nisu svi peravranti kao ti da izbace MOH na WCG-u tako sto si gledao neki magicni 3 i isto tako sto si im rekoa su prosli i da im taj 1 mech nista ne znaci jer su 2 dobili velikom razlikom OBJASNIO TI ZA TEBE GOSPODIN TOMAS

2.Kog sudiju si pitao i koji sudija moze da ti kaze nesto ? dosao si kod mene i shakala mi smo ti rekli ti si se bunio TOMAS TI OBJASNIO !!!!! twoje sudije na wcg-u nisu znale kanter da pokrenu

3.Ko te je informisao i sta i koji sudija ?

4.Kakvo menjanje ekipa o cemu pricas ? sta ces da se zagrevas 2 sata ko madjari na BGC-u,i odigrao si 3 mecha i oces za 4 da se zgrejes o cemu pricas ? a ne jednom sam se ja tako zajebao svima isto bato pa teraj KOM OPANCI TOM I DZERI sto nisi sredio masine na WCG-u nego sam igrao sa choke 100 na grafickoj koja zastajkuje o cemu ti pricas ?

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

1.Ko je menjao i sta ? sta sam trebao da ti objavim da ce se gledati rezulat sve 4 ekipe pa nisu svi peravranti kao ti da izbace MOH na WCG-u tako sto si gledao neki magicni 3 i isto tako sto si im rekoa su prosli i da im taj 1 mech nista ne znaci jer su 2 dobili velikom razlikom OBJASNIO TI ZA TEBE GOSPODIN TOMAS

2.Kog sudiju si pitao i koji sudija moze da ti kaze nesto ? dosao si kod mene i shakala mi smo ti rekli ti si se bunio TOMAS TI OBJASNIO !!!!! twoje sudije na wcg-u nisu znale kanter da pokrenu

3.Ko te je informisao i sta i koji sudija ?

4.Kakvo menjanje ekipa o cemu pricas ? sta ces da se zagrevas 2 sata ko madjari na BGC-u a ne jednom sam se ja tako zajebao svima isto bato pa teraj KOM OPANCI TOM I DZERI sto nisi sredio masine na WCG-u nego sam igrao sa choke 100 na grafickoj koja zastajkuje o cemu ti pricas ?

1. Hteli ste da stavite da 1/4 1/2 bude BO1 na dan odigravanja pa sam JA pricao sa "GOSPODINOM Tomas-om"(za razliku od tebe i jeste gospodin) i on se slozio da nije u redu da se to radi(minus za vas kao orga)

2. Pitali su ovi moji ljude u novom delu(kako god da se zove) i receno nam je da nam treba vise od 3 uzete simplexu da budemo sigurno prvi u grupi. Mi povedemo 4:0 na d2 i odigramo ostatak cisto da se odigra. Posle ispadne da se gledaju sve 4 ekipe i da informacija koju smo dobili nije bila tacna(minus)

3. Ne znam imena i ne zelim da im znam.

4. Prebacivanje ekipa posle odigranih grupa. Ne necu da se zagrevam 2 sata ali skakanje po ledjima ajde ajde pa ih pusti napolje na 2 minuta a meni kaze ako se ne pojave za minut ipo dobice diskvalifikaciju.... Oo. Inace madjari su TVOJA greksa tako da nemoj njih da uzimas u usta nikako.... ti si bio orga BGC-a.

5. Ovo nema veze sa WCG-om pricamo o KODE5 i sta se desavalo na WCG i kako nemas pojma tako da ne mozes ni da pricas o istom. Ti si tvoje pokazao na BGC-u gde su madjari stavljali svoj UI i namestali se 300 dodina.

Link to comment
Share on other sites

omg omg,moralo je ovo ?

extra sto je bio kode5 pa i da se igrao van igraone oko Vukovog spomenika

na wcgu sam ja cimao teshketa za sve i svasta,tako da je sudija bio ok :)

a koliko vidim i ovde je bilo sve ok ,ne kapiram cemu hejt??

305d.th.jpg

Edited by dev1ll
Link to comment
Share on other sites

a na sta bi se ti recimo pozalio ? recimo ? jel nesto nije bilo uredu ? brate i onaj shakal i ja i svi ostali koji su bili tu u orgi od radnika iz kgb-a preko sudija su polomili noge da svima udese a nista nije kasnilo ni 1 jedini minut osim pocetka 1 mecha jer su svi dosli u 10h a ne u 9"40.

brate ali ti si poznata LICNOST :P tebe su morali da puste :) kapiras :)

brate kako se zove ona mala lepotica sto je radila u novom kgb delu , bice mi buduca devojka :DD

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

1. Hteli ste da stavite da 1/4 1/2 bude BO1 na dan odigravanja pa sam JA pricao sa "GOSPODINOM Tomas-om"(za razliku od tebe i jeste gospodin) i on se slozio da nije u redu da se to radi(minus za vas kao orga)

2. Pitali su ovi moji ljude u novom delu(kako god da se zove) i receno nam je da nam treba vise od 3 uzete simplexu da budemo sigurno prvi u grupi. Mi povedemo 4:0 na d2 i odigramo ostatak cisto da se odigra. Posle ispadne da se gledaju sve 4 ekipe i da informacija koju smo dobili nije bila tacna(minus)

3. Ne znam imena i ne zelim da im znam.

4. Prebacivanje ekipa posle odigranih grupa. Ne necu da se zagrevam 2 sata ali skakanje po ledjima ajde ajde pa ih pusti napolje na 2 minuta a meni kaze ako se ne pojave za minut ipo dobice diskvalifikaciju.... Oo. Inace madjari su TVOJA greksa tako da nemoj njih da uzimas u usta nikako.... ti si bio orga BGC-a.

5. Ovo nema veze sa WCG-om pricamo o KODE5 i sta se desavalo na WCG i kako nemas pojma tako da ne mozes ni da pricas o istom. Ti si tvoje pokazao na BGC-u gde su madjari stavljali svoj UI i namestali se 300 dodina.

1.Sakal je hteo bo1 jer je mislio da ce kasniti , taj bo3 sam ja i pravio sto ti na wcg-u nisi stavio bo3

2. KOJE LJUDE , moji su pitalji ljude koje ljude ? ma ko ti to rekao ? zika ? ti si trebao da ides na ulicu da pitas e koliko mi treba da uzmemo ti si bre na wcg-u izvlacio grupe i parove nasumice pa do 1/4 finala se nije znalo ko se sa kim ukrsta !!!

3.haha pa sta pricas covece onda o cemu pricas ?

4.pa ja sam i rekao da su moja greska i da mi se nikad ne ponovi , nema bre zagrevanja posle 3 mape sta tu nije jasno jebe mi se ako nije , imala je satnica koja je besprekorno ispostovana

A TI NISI BIO NA CVEKOVOJ PIJACI PA DA SE POGADJAS KOLIKO TI KILA KROMPIRA TREBA ZA KOLIKO PARA , SUDIJA NEMA PRAVO DA TI KAZE KOLIKO TI RUNDI TREBA AKO TE JE ZANIMALO MOGAO SI DA DODJES I NAS DA PITAS A NE DA IZMISLJAS SAM TOPLU VODU ,MOGO SI DA POBEDIS SIMPLEX I OSIGURAS PROLAZ KAO 1 , A U NOVOM DELU SU BILI MOJI LJUDI TJ MARTIN I ROKI TAKO DA NEMOJ DA LAZES DA SI IH PITAO JER ZNAM KAKVI SU MOMCI NIKAD TI NE BI DALI TAKVU INFORMACIJU NE PROVERENU .

NISTA NE STOJI OD TOGA STO TRABUNJAS

brate kako se zove ona mala lepotica sto je radila u novom kgb delu , bice mi buduca devojka :DD

Bizo prodao si razocarala se riba ti ulazis ona pita jel ovo cuveni biza koji se popeo na ajfelovu kulu ja kazem jeste kaze on ce sad sve da ih pobije ? ja kazem da i oni te popisaju :) hahaha tebratorimaxe :)

eeeej.... sabane smiri se :D

ahaha ti si bio sudija na WCG-u ? hahah meni covek kaze jebiga brate tako masine rade a lose i choke mora da ima :) a ono 100 100 :) lol i kaze decko nemam ja pojma nisam nista jeo odo da jedem ahahahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Bizo prodao si razocarala se riba ti ulazis ona pita jel ovo cuveni biza koji se popeo na ajfelovu kulu ja kazem jeste kaze on ce sad sve da ih pobije ? ja kazem da i oni te popisaju :) hahaha tebratorimaxe :)

hahha debilu :D moras da se slozis da je vrh riba :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da citam sta pisete vas dvojica (kobrica i Hamla), ali mislim da nema poente za raspravu. Ako se igrachi ne zale ni na shta, zashto bi se ti Hamla zalio? Opusteno bre.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da citam sta pisete vas dvojica (kobrica i Hamla), ali mislim da nema poente za raspravu. Ako se igrachi ne zale ni na shta, zashto bi se ti Hamla zalio? Opusteno bre.

pa on je menadzer on ima najvise prava da se zali samo sto se zalio sudijama koje su bile placene da gledaju da neko ne skrola i vode racuna o inventaru igraonice !!!

@ confy

ne znam brate ono nije losa al nije ni nista posebno realno :) prosek :) bilo je i boljih macaka :) ali mislim da mozes Da ULETIS KOD NJE KAO DZAJIC (L)

ovaj kobrica je car :)

sam cu sebi nabiti prst u CMAR :) ako biza smuva onu ribu :) hahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

pa on je menadzer on ima najvise prava da se zali samo sto se zalio sudijama koje su bile placene da gledaju da neko ne skrola i vode racuna o inventaru igraonice !!!

@ confy

ne znam brate ono nije losa al nije ni nista posebno realno :) prosek :) bilo je i boljih macaka :) ali mislim da mozes Da ULETIS KOD NJE KAO DZAJIC (L)

sam cu sebi nabiti prst u CMAR :) ako biza smuva onu ribu :) hahaha

haha vazi znaci predstavljam se kao DZAJIC mladji :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

haha vazi znaci predstavljam se kao DZAJIC mladji :D

e ja sam onaj Dzajin mali :) hahaha jel mogu k"lizeci" da ti uletim :)

a brate ja sta sam uradio pojeo me ziv blam :) bogdan sudi Sel-u u nepusackoj :) i ja ulazim unutra i on i ja se nesto drkamo i ja mu kaze oces da ga pusis on kaze ocu i ja balvan pocnem da otkopcam pantalnone :) kad ona vrata se ne zatvaraju lepo i otvore se a ona za sankom sedi i pogleda u sobu brate a meni pola pantalona spalo :) hahaha KOJI SAM BALVAN :P ja posle zatvorim vrata i jedno 10 min nisam izlazio :) da zaboravi koji sam :) hahaha

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ko je sta je hteo i kako je hteo je totalno nevazno... ali ne mozes da kazes da nije tacno to da ste hteli da menjate sistem takmicenja.

zabole me da pitam svakog sudiju/osobu koju vidim kako se zove koga zna i odakle je..kako bi posle tebi nesto mogao da "dokazem"

ukoliko su tvoji ljudi onda jos veca greska za tebe..... sta da ti kazem....

ja nisam rekao da sam JA pitao nekoga sta i kako ide nego su igraci pitali.... nauci da citas.

http://www.kode5.com/rules.php <--- GG

I opet se hvatas za WCG koji nema nikakve veze sa kode5... opet lupetas i vadis se...

Link to comment
Share on other sites

Ko je sta je hteo i kako je hteo je totalno nevazno... ali ne mozes da kazes da nije tacno to da ste hteli da menjate sistem takmicenja.

zabole me da pitam svakog sudiju/osobu koju vidim kako se zove koga zna i odakle je..kako bi posle tebi nesto mogao da "dokazem"

ukoliko su tvoji ljudi onda jos veca greska za tebe..... sta da ti kazem....

ja nisam rekao da sam JA pitao nekoga sta i kako ide nego su igraci pitali.... nauci da citas.

http://www.kode5.com/rules.php <--- GG

I opet se hvatas za WCG koji nema nikakve veze sa kode5... opet lupetas i vadis se...

ko je hteo da menja sistem ? ja ti ponavljam sakal se plasio da ce da kasni i kad smo videli da nece nastavljeno je kako je planirano !!!! znaci ja to ni 1 trenutka nisam odobrio samo smo raspravljali a to sto se neki debil nasao tu pa raznosio to je 2 stvar ..... ti si glup ili glup ne moze sudija da ti kaze nesto sto ne zna i ponavljam ti da ti ROKI i Martin to nisu rekli jer nisu upuceni u to , koji igrac je koga pitao ? ako nisi ti sta onda ti raspravljas mozda tebe ti tvoji igraci lazu ? pa ja ti samo pravim paralelu sta si uradio na WCG-u a ovde se to nije dogodilo na svu srecu !!! jer je bilo razuma ZDRAWOG . i da ti kazem jos nesto JEDI SARGAREPU TO JE ZDRAWO !!!! ZDWAWOOOO

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

e ja sam onaj Dzajin mali :) hahaha jel mogu k"lizeci" da ti uletim :)

a brate ja sta sam uradio pojeo me ziv blam :) bogdan sudi Sel-u u nepusackoj :) i ja ulazim unutra i on i ja se nesto drkamo i ja mu kaze oces da ga pusis on kaze ocu i ja balvan pocnem da otkopcam pantalnone :) kad ona vrata se ne zatvaraju lepo i otvore se a ona za sankom sedi i pogleda u sobu brate a meni pola pantalona spalo :) hahaha KOJI SAM BALVAN :P ja posle zatvorim vrata i jedno 10 min nisam izlazio :) da zaboravi koji sam :) hahaha

hahhaha mogao je da ti popusi vec kad si se skinuo do pola nego bogdan picka nece sramota ga :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...