Jump to content

KODE5


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

Za download rezultata u excel formatu klik http://www.kgb-hq.com/thomas/KODE5_KGB-HQ_...CATION_2009.xls

16 ekipa koje su prosle dalje su :

Entity - mkd

NeWeave - serb

4glory.kgb - serb

Play G. - serb

eu4ia - bih

White Field - cg

noXia - cro

KGG - serb

simpleX - mkd

Moh - serb

UND - cg

GM.net+ - serb

Selected - cg

Fullproof - serb

i.nation - serb

Emotion - serb

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

nene to je novo vreteno ne novi talas :DDd

confi prodao turnir

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAH odlicno popio sam ban na kgb forumu od idiota webmastera zato sto sam se trudio da mi objasni kako je und prvi a mi drugi po njegovoj tabeli. navedem mu primer iz esl emi-a za ekipe sa istim brojem bodova kako je ekipa sa vecom razlikom ispred on kaze drugacija su pravila ja nadjem primer sa kode5 qualya britanskog i dobijem ban LOL!

zamolio bi organizatore (iggi-a ili sakala) da se jave po ovom pitanju.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAH odlicno popio sam ban na kgb forumu od idiota webmastera zato sto sam se trudio da mi objasni kako je und prvi a mi drugi po njegovoj tabeli. navedem mu primer iz esl emi-a za ekipe sa istim brojem bodova kako je ekipa sa vecom razlikom ispred on kaze drugacija su pravila ja nadjem primer sa kode5 qualya britanskog i dobijem ban LOL!

zamolio bi organizatore (iggi-a ili sakala) da se jave po ovom pitanju.

Kolko si ti jadan pa to nema nigde. Nije te sramota da seres, a sami ste krivi sto je ovako ispalo. Pustili ste und da vas pobedi, mislili ste da ce te biti prvi, a niste proverili pravila takmicanja pa ste zbog toga postali drugi. I onda ti je proradila sujeta pa si dosao da se kurcis na forumu. Zbog ovakvih stvari se dobija diskvalifikacija, sto cemo i da uradimo ako nastavis da se proseravas. Pa onda igraj mini ligice po unutrasnjosti.

Pozdrav,

KGB TEAM

:)

Link to comment
Share on other sites

A ako se recimo ne pojavi neka, bosansa, hrvatska, makedonska ekipa ? jel upada neko umesto njih ili sta ?

Mislim da bi stvarno bilo OK sa shakalove strane da ubaci neku dobru ekipu koja je nesrecno izgubila.Tipa hdX (pajsera mortadelu raspalu :P).

Jer tesko da ce doci bas sve ekipe od ovih 16.

Sakale ocekujem odg

HDx vise ne igra , koliko sam ja upoznat :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kolko si ti jadan pa to nema nigde. Nije te sramota da seres, a sami ste krivi sto je ovako ispalo. Pustili ste und da vas pobedi, mislili ste da ce te biti prvi, a niste proverili pravila takmicanja pa ste zbog toga postali drugi. I onda ti je proradila sujeta pa si dosao da se kurcis na forumu. Zbog ovakvih stvari se dobija diskvalifikacija, sto cemo i da uradimo ako nastavis da se proseravas. Pa onda igraj mini ligice po unutrasnjosti.

Pozdrav,

KGB TEAM

jel si ti drasko? ;)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kolko si ti jadan pa to nema nigde. Nije te sramota da seres, a sami ste krivi sto je ovako ispalo. Pustili ste und da vas pobedi, mislili ste da ce te biti prvi, a niste proverili pravila takmicanja pa ste zbog toga postali drugi. I onda ti je proradila sujeta pa si dosao da se kurcis na forumu. Zbog ovakvih stvari se dobija diskvalifikacija, sto cemo i da uradimo ako nastavis da se proseravas. Pa onda igraj mini ligice po unutrasnjosti.

Pozdrav,

KGB TEAM

pogledaj na vreme posta hvala POZ.

edit: u pravilima kao sto je iggi naveo na kgb forumu ne pishe nista vezano za ovo sto se desilo...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ljudi smirite se bre, pitali su sto, objasnjeno im je zasto, imaju mozga i kulture da to shvate i prihvate i da skontaju da su sami krivi, prosli su i HF na lanu

omg svaki put neko mracenje, pa dejane cemu smaranje i na ovom forumu brate mili...

ovo je ok po meni skroz (da se gleda prvo međusobni susret), samo bih ti predložio da negde što javnije istakneš pravila za ovakve situacije da ti se ne bi desilo da se sa nekim objašnjavaš oko toga šta gledate za plasman i kojim redom da ti posle 6 meseci nakon turnira neko napiše kako se tako negleda nigde u svetu i sl :)

KODE5 će verovatno biti najneizvesniji turnir u Srbiji u zadnjih par godina pa će sigurno na LANu biti sličnih situacija i nesporazuma.

Link to comment
Share on other sites

ma kao sto sam vec napisao na kgb forumu, nisam ja ovde ucestvovao u organizaciji jer zaista nemam vremena tako da sam ja uglavnom bio tu da nadgledam da li je sve ok i da obezbedim sto bolje severe sto sam i uradio najbolje moguce e sad slazem se da je mozda greska sto to nije napisano al jbg, mada to pravilo ce ostati, mnogo manje spekulacija moze da se radi ;)

A da je lan neizvesan, neizvesan je ;)

Link to comment
Share on other sites

Gleda se medjusobni susret/duel.

Kao sto sam rekao vec 50000 puta do sada , ovo nije CPL,WCG ili ne znam ni ja koji turnir, ovo je KODE5.Na organizatorima je da prave pravila i da se dogovaraju sa kode5 HQ ( kao sto ih ja smaram i pitam za svaku sitnicu i oni mi kazu sta i kako ) isto tako da se dogadja da su drugacija pravila i stvari u drugim zemljama gde se isto organizuje kode5.

Da je nesto do mene JA BIH SAM NAPRAVIO PRAVILA, ali neke stvari mi oni kazu i ja radim kako oni kazu, ne radim na svoju ruku.

Satnice/grupe itd. za LAN ce biti objavljene danas u toku dana.

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...