Jump to content

KODE - FINAL INFO


kobrica2004

Recommended Posts

jeste :( GM nije bio 1 u svoj grupi :( i UND je sad Nosilac2 iz tog razloga

Dobro, ali su prošli skoro svi od kojih je očekivano. Online je stvarno neko morao da padne i meni lično je žao HDx-a jer zaslužuju da budu na LAN finalu.

oni najbolje znaju zasto nisu bili prvi... :)

Lepo je kad veruju u tebe, ali momci su pošteno izgubili. Jeste da su sve vreme mislili da imaju obezbeđeno prvo mesto, ali ja neću da ih opravdavam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

entity rastura !!!!!!!!!!!!!!!!! shokice da ste malo vezbali mozda bi im uzeli 9 rundi !

sto svi kazu jedva cekam da vidim te drugare u lanu , peca kaze da sam se prosrao al ja stvarno mislim da su do jaja cudni :) onaj exdg kad smo ih dobili igrali su ko zmajevi jebeni !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

sto svi kazu jedva cekam da vidim te drugare u lanu , peca kaze da sam se prosrao al ja stvarno mislim da su do jaja cudni :) onaj exdg kad smo ih dobili igrali su ko zmajevi jebeni !!!

i mi smo cesto igrali sa njima momci su dobri stvarno igraju dosta, 2 meseca pred kode5 su skoro svaki dan vezbali odatle njihov uspeh :))))

Link to comment
Share on other sites

sto svi kazu jedva cekam da vidim te drugare u lanu , peca kaze da sam se prosrao al ja stvarno mislim da su do jaja cudni :) onaj exdg kad smo ih dobili igrali su ko zmajevi jebeni !!!

Vaka sega ke me razberesh na Makedonski, posto ne znam dobro Srpski ! Kako kapiten na ENTITY pisham samo 1 post i to e sve !

PRVO: simni demoa EXDG season 2, i vidi nam PING 60-70 vs 15... drugo , mu kazav na Ilija deka ekipata malku ni se raspadna eden beshe na Ski odmor, drug Bugarija, i igravme so rezervi i onaka kolku da ne ja rasipime ligata i da se otkazime, pa da bide DW, treto kakvi uspesi nashi sakas da vidis koga sme ekipa 4-5 meseci, 5 god igrav vo Bugarija dojdov gi sobrav drugarite i se trudime da igrame dobro(ama kako so gledam na nekoj toa mu prechi) 4to, entity vs KGG sme igrale 5-6 pati, kazi kako bea site tie natprevari, , i posledno mislam deka nikoj nema pravo da mi sudi mene i na mojata ekipa kakvi sme i shto sme, ubivale kroz dimovi, nevideni bushenja preku zidovi ... Pozdrav se gledame vo BEOGRAD !

Edited by KaLaN
Link to comment
Share on other sites

Ella translate kalan post :)

salim se naravno,

sto se tice KODE5 super sto je takav event i bio u nasoj Srbiji.Organizacija je bila extra ,svaki mec kako sam ja primetio je krenuo cak i 30 minuta ranije,sudije kao i drugi igraci su bili maximalno korektni jedni prema drugima,sto se tice servera ja nisam imao ni choke ni loss (ADSL telekom) .Da je bilo suludih situacija bilo je ... sledeci kode5 nadam se da ce biti LAN i 2x bolji od ovog. GL i HF ekipa koje su prosle

Link to comment
Share on other sites

Realno, sta je mene sprecavalo da upalim jedini WH i da blejim po mapi i da samo prijavljujem mojima kroz zidove gde su likovi i da imam skor 15-0 bolela bi me kara da smo prvi u grupi.

Kejnate za taj Entity da su imali WH il koje sve sifre postoje. Ako su botine to su uradili da bi cisto dosli da se zajebavaju u BG. Ako nisu videcemo ih u lan-u.

Ja licno mislim da momci nisu imali nikakve sifre. Nego jednostavno mi smo botardi koji ne vezbaju dovoljno i kad izgubimo trazimo neki razlog da kenjamo ! A ne upalimo demo da pogledamo gde smo pogresili na tom mecu, da ispravimo tu greske ! Nego se svadjamo, sastavljamo nove ekipe i jedemo govna !

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram zasto se pojedinci opterecuju time? Postoji steam ID bio je VAC realno mogoa je bilo ko da upali bilo sta ,ali nikako mu ne bi islo u korist.I da ima 2 accounta steam id je razlict,ako promeni steam id na sajtu kode5 opet postoji log o tome,tako da organizacija moze da proveri da li je ikom banovan steam ID.

Videce se u LANu ko je prosao na srecu,ko na skill... itd ;)

Link to comment
Share on other sites

ja imam samo da vam izjavim jednu javnost :) znaci sad sam gledoa demo ent vs nW ako ovaj RDN ponovi ovo sto je uradio na dugom kad je popakovao ljude kao sardine medju njima je bila i Haringa nosata oni trce a on frajer sve bez zuma tras tras tras :) e ako uradi ovo na lanu pusim kurac :) i crni ce da mu pusi kurac :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ja imam samo da vam izjavim jednu javnost :) znaci sad sam gledoa demo ent vs nW ako ovaj RDN ponovi ovo sto je uradio na dugom kad je popakovao ljude kao sardine medju njima je bila i Haringa nosata oni trce a on frajer sve bez zuma tras tras tras :) e ako uradi ovo na lanu pusim kurac :) i crni ce da mu pusi kurac :)

Dobro kopljare shto si tako bRezobrazan? :D .1.

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...