Jump to content

CORE SERBIAN CUP 3


Recommended Posts

brate mnogo smo poceli sa turirima :( jebem li ga al ono ja bih u nish a i jedno i 2 nema sanse :(

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mogu i u nis i u pancevo.

Kome treba igrac neka se javi =)

Amin za to! :D

Sutra/prekosutra bi trebao da izadje detaljniji info o turniru u Nishu sa slikama igraona, konfiguracijama, sistemima svega. Za te informacije cu ja da se pobrinem :)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svaka cast, da kucnem u drvo sve je vise i vise turnira. Dolazimo 99%. glgl

Gde ces debeli za 'leba nemamo :S

Ril lajf je za sise koje ne zhele da se trude.

Od kada to papuce imaju prava glasa?! Moze li titja da te isprati na oba turnisa,da li to predstavlja problem ?! :o)

Link to comment
Share on other sites

al ste se ustali od postova koji nisu ni vezani za ovaj topic??? Jel turnir 14 ili nije ???? I da li ima slobodnih mesta za jos koju ekipu ???? Molim da se javi neko od organizatora...POzzzz

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

u prvom postu imash broj telefona organizatora pa nazovi ...

video sam broj ali poslao sam poruku na oba broja i niko mi nije odgovorio od juce...... pitam se da li su se uopste neke ekipe prijavile i kako su uplatile novac za tur???

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

shtekaju kredit, pozovi ipak [;)]

pa nista uplaticemo svima kada dodjemo.... uzas.... inace cini mi se da jako lose organizovano.. cak nema na topicu broj ziro racuna ili tako nesto.. jako malo informacija....

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

pa nista uplaticemo svima kada dodjemo.... uzas.... inace cini mi se da jako lose organizovano.. cak nema na topicu broj ziro racuna ili tako nesto.. jako malo informacija....

ti ocigledno nisi josh bio u pancevu na turniru.

prvi cup organizovao drasko full turnir. sledeci core cup organizovali gavra i nemanja bio josh boli.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...