Jump to content

Q1 & Q2 :(((


Recommended Posts

nije o boze nego ne citas kako treba drede, rekao sam da je meni sranje jer mi se ne svidja dizajn, sporo mi je, ne svidjaju mi se oruzja, niti ceo filing, ali sam svestan da je najbolje odradjen, mozda i zato sto je napravljen tad kad je napravljen, tj u vreme nicanja gotivnih 3d pucacina i akceleratora, pa su se odrali da unaprede keca i orijentisali na multi, a nisu se iskomercijalizovali i smanjili 'entry level' za igrace, kao u trojci.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam reko na tebe o boze :D

Nego na topic.

Q2 je singlepayer, Q3 je multiplayer

kao sto je

Unreal singleplayer, UT multiplayer

Ko svata svata, ko ne svata...neka mu - Q2 je Skill, jer je stvarno infatilna rasprava. Za koje sam ja podlozhan za epske rasprave - bez skrupula, tako za dobrobit foruma tju se izuzeti iz iste.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

obicno me diskusija po forumima podseti na onaj stari vic kad cerka kaze majci

"E majko neznas ti kako je tesko radjati decu"

Q2 se igra godinama jer igraci nikada nisu ograniceni da prilagode q2 svom audio/vizuelnom osecaju

i danas postoji ogranicenje samo na modelima dok su skinovi i texture prepusteni na volju igracima:

moj q2 volim jednostavno :

quake374.jpg

purri_ptrip.jpg

igraci su veoma matoviti u odabiru textura boja oruzja, stita heltha i samo je poznavanje igre i licni ukus ogranicenje

quake789.png

1221234994320.jpg

6511229904250.jpg

1o1_pak.jpg

clan_hor_3_pak.jpg

czoki_pak.jpg

god_pak.jpg

magus_pak.jpg

name_pak.jpg

neveride_pak.jpg

optimizer_pak.jpg

robots_pak.jpg

square_pak.jpg

unevens_pak.jpg

zephyr_pak.jpg

q3 modeli u q2

http://q2scene.net/forum/viewtopic.php?t=532

32bitne texture

http://tosher.gfort.ru/screens.php

Link to comment
Share on other sites

malo je smesno da "igraci" koji su samo prosli pored dvojke pokusavaju da sa svoje nub tacke objasne zasto dvojka "nevalja"

samo na EDGE mapi ima skokava vise nego u sva tri ostala kvejka zajedno

dvojku sam igrao od kako je engine net otvoren pa do njegovog zatvaranja, znachi 3-4 godine a onda posle i na netu (a ti se jako drkash kada izgubish ;))

kapiram ja da ti vishe volish tu igru ali skapiraj da i ja vishe volim ovu

podsecash me na comija ([ngn]cccc) koji je stalno kukao kako je q3 glupa i prelaka igra a nikada nije mogao da me dobije u istoj. ja nikad nisam rekao da je q2 glup, vec da mi ne odgovara

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Poenta svega je strah od novog i nepoznatog .. osobina praistoriskih ljudi koja je prisutna u nekima od nas i danas! ;)

Kolko je samo hejta bilo kad se pojavio quakelive i ti isti sad igraju redovno a ima primera i sa drugim igrama/modovima. Masa jednostavno navikne na neshto i odbija svaki drugi alternativni koncept. Shta bi bilo sa q3-kom da su u njoj nastavili q2 prichu? Pa skoro sam 100x siguran da bi zavrshio kao CS source (ista fizika ali u novom engine-u i jos par gluposti) i da bi se danas sa gorchinom prisecali kako smo nekad davno 99/00 igrali onaj bezveze q3 koji je kopija one bruuutalne q2ke! Malo offtopica ne shkodi valjda :)

Lag-e - Secam se koliko se comi nervirao u q3 juju...onda posle maltene iz sazaljenja ga izazovem na q2 gde me opere na edge-u na njegove predictiv rail-ove ;) ngn rulez .. rip :( salute you!

Link to comment
Share on other sites

pa za ocekivati je neki "trojkas" dodje na thread i poce na objasnjava kako je njegova igra super iako nema veze sa threadom Q1 i Q2

ko da nema dovoljno topica gde mogu da iskazu svoju ljubav prema svojoj igri nego moradju da dodju i da smrde i prde u topicu koji uopste nerazumeju o igri koju nerazumeju i svoje batrganje u q2 od par dana nazivaju igranjem

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...