Jump to content

Counter Strike Tournament Nis Open


1KaC1989

Recommended Posts

Datum : 21. i 22.Mart 2009godine.

Mesto : Nis

Igraonice : IGS (Nish 18000 Knjeginje Ljubice 11) i Godfather .

Info Igraonica : Igraonica IGS nalazi se u neposrednoj blizi autobuske i zeleznicke stanice. Kada izadjete sa autobuske stanice idete velikom ulicom samo pravao,ulica vodi preko mosta,predjete most i sa desne strane videcete veliki natpis Angie Club... udjete u dvoriste i na pravom ste mestu. Igraonica Godfather nalazi se u samom centru grada iza Hotela Anbasador... Znaci,odete iza hotela , i ne mozete omasiti.

Pocetak : 9:00h

Uceshce po ekipi : 50eura, molim sve igrace da kad budu uplacivali da uplate po kursu tog dana.. i iskljucivo u dinarima

Uplatnica za tekuci racun : 160-5400100481878-47

Primalac : Nemanja Filipovic

Uplatilac : Ime ekipe,ime i prezime lidera i grad.

Poslednji dan za uplatu 15.mart

Prijave ekipa mozete vrsiti na haos89@hotmail.com

Prijava vazi nakon uplate.

kontakt mail : haos89@hotmail.com

Moji br. 0642443032 - zovite posle 16h,tad se budim.

_________________________________________________________________________

Sve ekipe trebalo bi da dodju 10-15 minuta pre pocetka turnira u igraonicu IGS, kako bi prijavile dolazak i kako bi dobile akreditaciju. Grupe A,B,C i D igrace u igraonici IGS,grupe I,F,G i H igrace u igraonici Godfather.

IGS igraonica ima veliko dvoriste,isto tako,u sklopu igraonice su Angie Club koji se nalazi ispod igraonice i Pivnica koja je u sklopu igraonice,od zavisnosti od vremena videcemo gde ce biti prenos mecheva ili ti HLTV.

_________________________________________________________________________

Ispred igraonice sacekace vas dve promoterke,koje ce vam uzeti podatke (Ime klana,ime team leadera) i dodelice vam akreditacije.

Isto tako od tih promoterki mozete potraziti bilo koju informaciju sto se tice grada Nisa,odnosi se na : Dobru klopu,najblizi kafic,dobro pivo na tocenje itd. Ovo je odradjeno da ne bih trazili organizatore i da ne bi gubili vremena okolo trazeci "Dobro Pivo" :D.

_________________________________________________________________________

I Mesto - 800eura + CW Steam na 3Meseca by E-trail + WEB hosting by x3 Media 600mb + Clan Movie by ccb-produciton.

II Mesto - 300eura + CW steam na 2Meseca by E-trail + WEB hosting by WEB hosting by x3 Media 300mb

III Mesto - 200eura + CW steam na 1Mesec by E-trail + WEB hosting by x3 Media 100mb

Spremili smo i male nagrade za svakog ucesnika turnira,a to je Balkan Gamin Cup movie,koji je prosle godine odrzan u Krusevcu.

_________________________________________________________________________

Minimalni broj ekipa : 32

Maximalni broj ekipa : 40

_________________________________________________________________________

Sistem Takmicenja : 32 ekipe - 8 Grupa po 4ekipa. - W/L

Sistem Takmicenja : 40 Ekipe - 8 Grupa po 5ekipa. - W/L

Izvlacenje ce biti odrzano uzivo,preko neta. Vlajke iz bivseg urbana ili sadasnjeg Virtual Force-a docice dan ranije kod mene da obavimo zhrebanje,uzivo.

____________________________________________________________________

Turnir ce se igrati 2 dana. Prvi dan Grupe i 1/8 Finala

Pauza izmedju zavrsetka grupa i 1/8finala trajace 1h.

Sredili smo i smestaj za sve ekipe koje budu prosle 1/8 Finala.

U neposrednoj blizini,od IGS-a 50m i od Godfathera nekih 300m,nalazi se Hostel.

Nocenje u hostelu po osobi je 1200dinara , bice pregovora oko popustu nekom,do tada ostaje 1200dinara :)

Dan 1

Grupe :

I Kolo : de_dust2

II Kolo : de_inferno

III Kolo : de_nuke

1/8 finala.

de_train

_________________________________________________________________________

Dan drugi pocinje u 13h. Preostale 8 ekipe docice u igraonicu Godfather ili IGS do 13:30h kako bi 1/4 finale krenulo oko 13:45h.

Dan 2

1/4 Finala.

de_clan1_mill

_________________________________________________________________________

1/2 Finala

de_tuscan / izgubljena ekipa bira / izgubljena ekipa bira

_________________________________________________________________________

Finale

Izvlacenje mape : inferno,dust2,nuke,train. izguljena ekipa bira / izguljena ekipa bira

_________________________________________________________________________

Ajde i da kazem ono cuveno pravilo koje svi znate.

Dakle.U slucaju da bude 15:15 Draw - igraju se po 3 rounde na obe strane kao (CT i T) dok se ne dobije pobednik.

U slucaju da se produzetak desi u Grupama odigrace se isto 3rounde,isto obe strane,ako posle 4halfa bude i dalje nereseno ekipe uzimaju po bod.

Winer 3

Draw 1

Lose 0

_________________________________________________________________________

Konfiguracija racunara u IGS-u : TBA.

Konfiguracija racunara u GodFatheru : TBA.

_________________________________________________________________________

Dva dana pre pocetka turnira ostavicu vam broj telefona na koji cete dobiti svaki info.

Na taj broj mocicete da pozovete u slucaju da se ne snadjete da pronadjete igraonicu i mi cemo poslati nekog po vas.

_________________________________________________________________________

Pre svega nadamo se da ce biti 32ekipe. Nadamo se da ce se odazvati sve najbolje ekipe u Srbiji. Nadamo se da ce dugo ocekivani turnir u Nisu konacno uspeti. I nadamo se da ce te biti zadovoljni. :-)

Sya! :-)

Edited by 1KaC1989
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u godfatheru je nesto tipa NEC tft20" amdx2 grafe su radeoni 38xx 2 gga rama...ono mahine peglaju kanter samo ovo je malo komicno...ovi koji zaglave u igs-u ce poginuti jer su to masine od pre hrista fps99 kad gledas pod :D...gore glava i fps-1000 :D dim da ne pricam :D

Link to comment
Share on other sites

u godfatheru je nesto tipa NEC tft20" amdx2 grafe su radeoni 38xx 2 gga rama...ono mahine peglaju kanter samo ovo je malo komicno...ovi koji zaglave u igs-u ce poginuti jer su to masine od pre hrista fps99 kad gledas pod :D...gore glava i fps-1000 :D dim da ne pricam :D

Auu brate,otera mi 20 ekipa :D. Nije ludi,igrao sam pre neko vece mix u IGS-u,fps 99 i gore i dole kad gledas :-)... Plus cu platiti pochu da ih sredi.... I javicu ti se na msn da te pitam nesto... pozz

Link to comment
Share on other sites

kontam da u igs-u nije odrzen tur vec nekih 5-6 godina...mashine su raspad a od 100 kompa nekada ostali su 20 kasvetni koji takodje nisu bas odrzavani...ne znam kako si ih samo nagovorio da se tur odrzi tu,verovatno im je i zarada ocaj...

u svakom slucaju GL trebace ti !

Link to comment
Share on other sites

kontam da u igs-u nije odrzen tur vec nekih 5-6 godina...mashine su raspad a od 100 kompa nekada ostali su 20 kasvetni koji takodje nisu bas odrzavani...ne znam kako si ih samo nagovorio da se tur odrzi tu,verovatno im je i zarada ocaj...

u svakom slucaju GL trebace ti !

Platicu coveka da sredi 20kompa,da ih dovede u red da bi moglo da se igra.... ;-) Hvala na GL-u :-)

Link to comment
Share on other sites

Moji br. 0642443032 - zovite posle 16h,tad se budim. ------------- HAHAHAHAHAHAHHAAHAH =)

ali da prosli turnir u IGS svaka jebena cast!!!!!!!!!!!!! i meze i sampanjac sve je bilo :))

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Moji br. 0642443032 - zovite posle 16h,tad se budim. ------------- HAHAHAHAHAHAHHAAHAH =)

ali da prosli turnir u IGS svaka jebena cast!!!!!!!!!!!!! i meze i sampanjac sve je bilo :))

HAHAHA =) jbg,uhvatila me nesanica. Sto se tice klope i pica,potrudicu se da i toga bude,sve zavisi,ako nadjem nekog sponzora,BICE :-)

Link to comment
Share on other sites

ma znam kog ces ti da platis,ziveo sam nekad u tom jebeno igs-u :),debeli pocha ce to sredjivati ali cudim se da vam je onaj celavi moka dozvolio da se uopste odrzi tur...zadnji put je Jancha pokusao da organizuje i naravno sve je propalo...

i kolko se secam nije vratio pare ekipama koje su uplatile,bar nije mojoj...

Link to comment
Share on other sites

@mohr , znash kako brate , dao mi je iz prve :D. Sto mi je reko MaD MaN iz pak-a. "Dobra prica,uvek prolazi" :-)

@Bosanac pa imas hostel 3 dana za 5 clana 1000dinara po osobi :D eto ti.. samo javi da rezervisem :D

Ma videcu sa Vlajkom sve kad dodje.... ugl to je to sto se tice turnira... :-) Ajmo sad GL u Bjelom Polju, i na CODE5, pa se vidimo u NISH :D

Link to comment
Share on other sites

lol pa brate sta znaci to ce da srede ? debeli pocha ne moze da natera fx5200/600 stare ~6 dina da prave magiju :D...misim realno nikakav hejt ali je banalna cinjenica da ces (recimo) 16 ekipa da stavis da igraju na masinama od 500e a 16 na masinama od 1000 dinara :D...

- mada opet te su grafe bile i pre 5 godina na zadnjem turu pa se niko nije bunio :)

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

Poslednji tur u IGS-u je bio 2004 godine i bio je PERVERZIJA DOBRO ODRADJEN! Ekipe iz cele Srbije su doshle! Poslednji moj veliki turnir u lanu :)

Ja samo ne znam odakle ti da kompovi u IGS-u imaju toliko slabe grafichke kad znam da i van VIP sobe imaju 5 rachunara sa n7600GT grafichkama na kojima CS leti ( meni je na staroj n7600GS grafichkoj 100fps-a bilo zakucano ), a i sigurno vishe od 256 ddr1 rama...

Naravno Godfather ima odlichne rachunare i CS extra shljaka, chak i stolovi svima odgovaraju ( shto se tiche prostora i visine ). Imaju Wide monitore, ali sa 4:3 opcijom. Uglavnom bio sam jednom da odigram i svidja mi se :)

Dolazim u svakom sluchaju, ali cu i uchestvovati ako nadjem ekipu :D

Link to comment
Share on other sites

otkud ja znam vidis da lik napisao u uvodnom postu te konfiguracije :D...a pa da vip (hmmm vip :D) ima 10 kompa sa 7600 i jos 5 kompa do shanka sa 7600 i tu je zaista kanter dobar ali na ostalim masinama su ove gore navedene...ma dobro u svakom slucaju jedan ghost treba da se odradi i sljakace bez problema boze moj ne morate da bacite 5 dima :D

Link to comment
Share on other sites

@ikac

pa da, u stvari to me je i zbunjivalo, jer sam pre nekih mesec, dva bio u godfatheru na paliluli :S

znaci sad je u centru, a gde tacno kod hotela? tamo gde su oni novi lokali, costa coffe, sport impuls ili sa druge strane?

ako su isti racunari, mogu odmah da ih pohvalim, samo koliko se secam bili su neki za mene mnogo chudni widescreen monitori :D

u svakom sluchaju virtualForce dolazi dan ranije, a i nocenja sam nam obezbedio :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...