Jump to content

Counter Strike Tournament Nis Open


1KaC1989

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auuu vidi ti njega :-). Brate jel se secas na WCG-u kvalifikacije,one promoterke sto su bile? E pa ove promoterke su 20x lepse :D. Tako da nema slike,treba da krecish zidove kad ih vidis? :D Bice slike igraonice kad se otvori GodFather..

vazi ali juce :)

Link to comment
Share on other sites

Gde ste ljudi? Ekipe,timovi i to? :D

E vako,u Info-u stoje one bedne konfiguracije koje nisu tacne za Igraonicu IGS. Dakle,to su konf.od pre 2 godine. Kompovi su mnogo vise pojacani..

Sto se tice nagrada i sponzora, za sada sam sredio Matrix Computers koji ce dati 15 majici za 3 klana ili igrace... To cemo mi iz orge.videti kome cemo podeliti.

Isto tako,Matrix Computers je sredio 5 flesh memorija za drugo mesto i jedan mx518 za najboljeg igraca. Verujte mi,to je najvise sto sam mogo da izboxujem od njih.

Ali,trenutno pregovaramo sa jacim firmama (koje ne bih da imenujem) koje ce u slucaju da pristanu pokriti prva tri mesta nagradama.

Isto tako,pregovori su sa nekim od Niskih televizija... Ipak turnir posle 100godina u Nisu treba da se zabelezhi :D.|

Sredili smo 15 medalja za prva tri mesta,kao i Veliki PEHAR za pobednika turnira. Kad kazem veliki,znaci da je VELIKI :D.

Isto tako najbolji igrac ce dobiti neku vrstu odlicija ili medalju.

To je za sada to.. Mozete krenuti sa prijavama na onaj gore mail... i zr.racun. I molim sve ekipe koje uplacuju,da uplate 50eura po kursu tog dana. KK? Tnx Sya! :)

Link to comment
Share on other sites

Da,da kao sto rece bjeka :D.

1.pak - najavili se

2.NATION - najavili se

3.HDx - najavili se

4.TJM - najavili se

5.INFINITY - najavili se

6.vF - najavili se

7.overBurn - najavili se

8.kbp - najavili se

9.Negative - Najavili se

10.T-T - Najavili se

11.Ar.Force - Najavili se

12.sC - Najavili se

13. moh - najavili se

14.KGG - najavili se

15.nW - najavili se

16.fragantix - najavili se

17.myi - najavili se

18. FTW NISH - najavili se 100% igraju :-) ---> Moja ekipa

19.escape -najavili se

20.kiM - najavili se

21.mith - u najavi :)

Ove sam ekipe sve kontaktirao preko msn-a.

Voleo bih da se neko iz Glorije odazove :).

Edited by 1KaC1989
Link to comment
Share on other sites

Sto bi voleo ?

Seva ti paja i za Gloriju i za bilo koga.. Nemoj da molis ikog.

Ne molim brate,kad ga vec pravim neka dodju svi i neka bude ludilo... :-) Kontas? Ipak smo mi Nislije KraLJOVI. :D

E da,josh jedan info... Klopa 80% sredjena... ali nije sigurno josh... Pregovori sa MBN! :D

Link to comment
Share on other sites

Sinko znam o cemu pricam :)

Nemoj da imenujes nikog :)

Ko voli nek izvoli..

Teshke mozes da sapvash kod mene..

samo 100e i 2 pljeskavice u leskovachKI

:D Oke brate. To bi bilo to za danas. Mrgude ima sledece subote turnira na lokalnom nivou,ja i wexy smo u orgi. Igraonica Godfather..

Tur,za sponzorstvo. :-)

Link to comment
Share on other sites

mrgud ne zna da igra kanter to 1. evo pitaj teshketa danas smo igrali mix :D

2. mrzi ga mnogo da mrde bulju sa stolice u sobi a 3. izgubicete to sponzorstvo ako dovedem ekipu :P hehe

Ako brate,samo vi dodjite i ownajte.. :D Meni je samo u interesu da se pucam :D. i da osvojim tur xD. ajd odo sad gajbi..... Pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...