Jump to content

stari demoi


konfuzni

Recommended Posts

Ovako zanima me jel ima neko na kompu stare demoe , pre 3 god , kgb winter championship kada je bio i onaj esl.emi itd , sa tih starih turnira , quali za ecg 2006 god , ako ima jel moze da okaci nekako ako je moguce... sve sam izgubio imao sam kada mi je pukao hard

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e mislim da na backupu nekom imam one tvoje ludachke clipove iz metroa, ono 2 usp metka - 2 heda, onda protiv onih bugara na infu i josh neshto, videcu da ti nadjem.

imam ja te klipove reve ne moras da se cimas :) nego sam mislio na demoe , jbt sve sam ih izgubio a ponekad mi dodje da gledam te stare meceve , moze poneka i taktika da se izvuce :)

searchovao sam forum i nasao sam neke linkove npr. yu.worldcybergames.com na kome su bili kao demoi sa ecg i svega ,ali taj domen odavno ne radi , sada je wcg-adria a na njom imaju samo sa zadnjeg wcg-a

e ovako trebaju mi demoi ako neko ima sa , kgb Metro national cup , eswc 2005 u forumu , amd cyber cup u forumu , ecg 2005 ,

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ovo nije topic zelje i cestitke :D nemam tih demoa vise rikno sistem i slike i demoni su otisli :)

ma to mi je ostalo najstarije od kgb-a shto imam, modjo i glorija ofkors.

imam neke demoe sa turnira u indjiji gde je bila glorija.beneton i modjo.

moracu da iskopam ovo shto se trazi jer znam da sam imao a ne zvao se lorimer!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...