Jump to content

kode5


Recommended Posts

pa onda nek iznese svoje misljenje a ne da kaze nema anticheat kraj !!! to je neki stav ko vas jebe !!!!

a wcg ima svoja pravila i za grupe i za sve ostalo tako da nemas potrebe da uzimas od nekog pravila ida gledas iz kosarke jer je ruzno ispalo sve komplet no dobro !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

twisted, to se tresu debili po pub serverima itd. iole normalan lik ce staviti aim 10% ili kako to vec ide i nece se tresti i onda ce da otrese kao lud.

veruj mi, chak se i tih 10 % jasno vidi tako da se nadam da ce sudije da opravdaju iskustvom trenutni posao koji ce da rade. ali najvishe se nadam da toga nece biti jer kao shto reche pajser ,chini mi se, da se uvek update i chitovi kao i anti chitovi i da mogu da posluze svrsi makar za jedan mech...vechita borba kao i kod anti virus programa sa virusima.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Najveći smor oko te "admini će proveriti cheatere" konstatacije je samo u tome što će posle neko zaista smarati te admine da gledaju da li je neko cheatovao ili ne čak i ako nema potrebe :)

haha pa jeste ali jbga to im je posao jel tako? [:)]

ali opet nece admin da gleda neke iskusnije likove jer se nekom klincu digla pisha pa mu je krivooooooo shto je prso pa onda kompleksi dolaze na red i tako dalje. [:p]

twisted, mnogo bolji igraci po svetu su citovali, a ne dementi iz mostara, zobnatice ili neke vukojebine na balkanu.

ubedjen sam da ce neka dobra ekipa ispasti od neki debila ~

izvini...koji jachi turnir sa josh jachim igrachima je imao takvu situaciju? realno da li bi neka jacha ekipa dozvolila sebi da ih skontaju makar i sluchajno da su koristili neshto? pa za njih je onda cs zavrshen chak i u ovoj zemlji!!! naravno i ovi slabiji igrachi koji bi eventualno chitovali zarad jednog mecha shto opet nije problem da se reshi postoje sudije postoji orga to se sankcionishe po kratkom postupku diskvalif i cao.

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

izvini...koji jachi turnir sa josh jachim igrachima je imao takvu situaciju? realno da li bi neka jacha ekipa dozvolila sebi da ih skontaju makar i sluchajno da su koristili neshto? pa za njih je onda cs zavrshen chak i u ovoj zemlji!!! naravno i ovi slabiji igrachi koji bi eventualno chitovali zarad jednog mecha shto opet nije problem da se reshi postoje sudije postoji orga to se sankcionishe po kratkom postupku diskvalif i cao.

evo primer natu iz finske mnogo poznat igrac igrao je clanbase-ov eurocup ne znam tacno koji sa WH-om 4 kingsi izbaceni sa turnira a njemu zabranjeno igranje na clanbaseu ....

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

evo primer natu iz finske mnogo poznat igrac igrao je clanbase-ov eurocup ne znam tacno koji sa WH-om 4 kingsi izbaceni sa turnira a njemu zabranjeno igranje na clanbaseu ....

ok Dejane, ali opet, sankcionisano je i oni vishe nemaju shta da traze u cs sceni jer ce zauvek biti oznacheni kao chiteri. mislim da se prevelika panika pravi bez potrebe kad je lako reshivo.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

evo opet se javljaju neki likovi koji veze sa cs-om nemaju znaju oni ko su i ispravljaju ljude koji igraju po 10 godina osim emo dejana koji je brzo napredovao pa sustigao sve :) haha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

jbg ne chitam strane izveshtaje u glavnom stanje na domacem auto putu jer od toga dobijam platu!

pa onda idi na sajt AMSS pa tamo komentarisi koja rupa treba da se zakrpi i sto je znak pokrivljen u predgardju pickojevca !!!

kobrice, ako se kvalifikujes bez citova :D isecicu ti burek na 1/128 :D

ma jebe mi se chitujemo :) da izbacimo ekipe van srbije :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

evo opet se javljaju neki likovi koji veze sa cs-om nemaju znaju oni ko su i ispravljaju ljude koji igraju po 10 godina osim emo dejana koji je brzo napredovao pa sustigao sve :) haha

ko igra deset godina?

pa onda idi na sajt AMSS pa tamo komentarisi koja rupa treba da se zakrpi i sto je znak pokrivljen u predgardju pickojevca !!!

heh oni barem neshto znaju u zivotu da rade [;)] btw ko visoko leti nisko pada!!! !!!!!!!!!!!!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ko igra deset godina?

heh oni barem neshto znaju u zivotu da rade [;)] btw ko visoko leti nisko pada!!! !!!!!!!!!!!!!!

igra sale 10 godina !!! al ti sigurno ne igras !!! igram ja !! igra peca !!! uostalom sam si rekao da pratish puteve !!! pa onda ti je najbolje putuj igumane !!!! ili pedala !!! ili pretvori se u munju i sevaj !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

igra sale 10 godina !!! al ti sigurno ne igras !!! igram ja !! igra peca !!! uostalom sam si rekao da pratish puteve !!! pa onda ti je najbolje putuj igumane !!!! ili pedala !!! ili pretvori se u munju i sevaj !!!

hmmm...to shto se drugi ne exponiraju kao ti i dotichni ne mora da znachi da ne igraju po 10 godina...btw samo za tvoju info half life shtutgart 98-e u decembru sam prvi put igrao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111

no ne bitno sa temom shto se ja raspravljam sa tobom koji se "profesionalno" bavi cs-om 10 godina i izvini nisam te prepoznao bio sam fasciniram tvojim vrlim forama iz tog doba kad si pocheo da "radish" ovu igru!

ps: radim na naplatnoj kad mi dodjesh idesh u strance! [:D]

@tema : ma bre stavite anti chit cimajte se josh malo, mazohisti [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

haha steta pa ne idem nikad preko male krsne :) hahahaha a 10 godina je zargon to sto ti jedino znash da kucas registarski broj :) to je 2 stvar :) al mislim da vam i to sad kompjuter radi !!!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ok Dejane, ali opet, sankcionisano je i oni vishe nemaju shta da traze u cs sceni jer ce zauvek biti oznacheni kao chiteri. mislim da se prevelika panika pravi bez potrebe kad je lako reshivo.

a sad ti meni reci da su nashi domaci admini isti kao clanbase admini sa eurocupa i razumecu te (iskustvo) . a i oko ovoga je bilo da li je koristio nije jeste nije jeste i posle par dana rasprave odlucili su da je ipak imao wh... covek je nastavio da igra sve normalno cs izmedju ostalog igrao i za roccat posle toga...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha sad si gotov mala krsna ce biti blokirana do daljneg! [:D]

ma kompjuter mi je na poslu star 21-u godinu verovao ti meni ili ne! [:D]

i mislim da sa njim bi mogao da pokrenem jedan antichit i...to je to...od cs-a nema nishta [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

nema vezeze , nije bitno samo pusti nas "pro igrace " sa ove " pro scene " da odlucimo tj glasamo :) ti se neces takmiciti tako da sta te briga !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...