Jump to content

kode5


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I sad treba ljudi da stave sXe, pa da polovina kuka kako im guta metkove i gluposti. I sa tim moze da se cheatuje, a i moze se desiti da ti banuju steam account zbog nekog anti cheata. Deshavalo se...

Uostalom to je samo moje mishljenje, a ako uchestvujem na takmichenju igracu i sa i bez anti-cheata.

Link to comment
Share on other sites

ma ko jebe tvoju zenu :) budimo parlamentarni :) ovde je rech o mojoj zeni :)

ne znam ni sam sta da kazem - pomislim !!! i jedna i 2 medalja price ima svoje prednosti i mane !!! sto sale kaze stvarno ne verujem nikome online osim nas koji se poznajemo godina i igramo i tacno znamo ko koliko moze !!! tako da ako moze da se resi sa nekim programom bilo bi lepo !!! i sa ineye demo ne mozes da vidish dal neko binduje mwheeldown "+duck " ? sta cemo sa tim ? jel to dozvoljeno po pravilima ? treba da se cimas sa nekim dal je radio na tastaturi ili ne !!! kako god mi smo uplatili i igramo :) ajmo svi u lan lepo :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

vidi se da li radi SR na duck ili na scroll, po brzini duckovanja tako da je i to lako proveriti.

vidi se da si se posle nekog vremena vratio u cs !!! pogledaj strane demoe pa vidi kako rade ljudi to na dugme na tastaturi da si bio na bgc-u video bi kako to rade debilni bugari isto kao ti na skrol,video sam i nekog naseg igraca da to radi na dugme ubija isto na bgc-u jebem li ga ko je ne mogu tacno da se setim :) nek se javi baja :) !!!! znaci ne mozes nikad da vidis razliku koliko oni to dobro i brzo rade ako znash sta je SR tacno !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

mozes :))) a to da sam se vratio posle nekog vremena ne bih rekao :)))

ja bih rekao da si bio inactive, jer nisi bio ni na jednom turniru pre wcg-a,a wcg je bio debakl da se ne lazemo al nije bitno to sad ubedjujemo se dzabe kako znash kad je skrol a kad dugme ? I o tome bi trebalo da raspravljaju igraci koji se svakog dana susrecu sa tim a ne ti koji ne igras cs !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce neko citovati na kode5 qualiu..+ igra se na steam i ima vac .. , kazete i sami da ce se demo snimati pa se preko njega moze skontati dal neko koristi nesto ili ne , opet finalni quali , kako sam ja razumeo , je lan tako da i ako prodju sa citom online quals na lanu ce puci.

[/quote

Brate a sta ako oni izbace nekog favorita koji je medju najjacim ekipama i ispadne da zbog nekih dbla koji cituju ispadaju dobre ekipe????

Link to comment
Share on other sites

Pisham po VAC-u i vashim ignorantnim izjavama kako ne mozhe da se cheatuje na Steamu i kako se ne mogu naci updateovani cheatovi. Chak i da je detected cheat, VAC ne banuje momentalno, dosta je da mu jedan dan radi WH i on je obavio svoje, posle ce nabaviti novi Steam account a proshao je u LAN.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da si bio inactive, jer nisi bio ni na jednom turniru pre wcg-a,a wcg je bio debakl da se ne lazemo al nije bitno to sad ubedjujemo se dzabe kako znash kad je skrol a kad dugme ? I o tome bi trebalo da raspravljaju igraci koji se svakog dana susrecu sa tim a ne ti koji ne igras cs !!!

to sto nisam bio ne znaci da nisam pratio :))) ne moram fizicki da budem na turniru da bih znao sta se desava i sta su bili pros & cons. Sami ste primer sa cinjenicama sa WCG-a iz kojih i malo dete moze da vidi sta je bio problem. A uopste nije bitno da li ja igram CS ili ne trenutno(mislim na aktivno igranje) da bih znao sta moze i kako. Nemoj da me stavljas u grupu "a kako da udjem na server" ljudi, a ja tebe necu prozivati za sve moguce sto si ti lose uradio u proslosti. :))))

Link to comment
Share on other sites

pricas gluposti jako velike gluposti , 1 nas igrac je tu uradio na wcg qualiju i to je radio posle runde ni jednom u toku runde i mi smo zbog toga izgubili 16-0 , jer su videli da je bindovao na mwheel a ti si jebeni MAIN CS ORGA bio na wcg-u seti se da je glorija radila isto to na mwheel pa nisu dikvalifikovani !!! sta ti to meni imas da kazes iz proslosti koji sam ja turnir lose organizovao o cemu ti pricas ? a kako ces ti na netu da vidish jel sam ja to radio na mwheel ? oces da mi trazis konfig ? i ima da bindujem jos 100 stvari koje su zabranjene ima da stavim duck+jump skriptu sve !!! zato sto se tako proseravate , nisi igrac !!! nikada nisi ni bio !!! ne mozes da komenatrises sta nama smeta !!! na kraju krajeva neka iz svake ekipe kapiten kaze !!! pa da vidimo !!! sta se ti pitas da odlucujes cega ce biti a cega nece ? koliko znam nemas veze sa KODE5 tako da bih te zamolio da ne odgovaras u ime organizatora !!! jer ne treba da se ponovi WCG 2008 !!! a ja cu ti jos nesto reci !!! razmisli kako si zrebao grupe na wcg-u ? razmisli koja si pravila izmisljao !!! namerno si stavio da se nW i 4gl ukrste u polu finalu i ako si znao da su 2 najjace ekipe !!! zato jer si mislio da ce tvoja GM proci grupe na oldschool ? sta ? cemu ? znaci molim te mani me svih prica !!! a razmisli sta si uradio momcima iz Sabca ? liga sampiona : vi ste sve izgubili vase runde se ne racunaju !!! hahah jbg BATEBORISOV vi ste igrali u grupama al su vas svi prcali ili nisu ali gledamo izmedju ove 3 ekipe razliku !!!! koje je to pravilo ? ko je to izmislio ? znaci strashno covece strashnooooooooooo !!!!!!!! serveri rade sa lose i choke 100 - 100 :)

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

namerno si stavio da se nW i 4gl ukrste u polu finalu i ako si znao da su 2 najjace ekipe !!! zato jer si mislio da ce tvoja GM proci grupe na oldschool ?

u ostalo necu da se uplicem, samo citam topic, ali ovo jednostavno nije tacno

1. GM je sve svoje "nade" polagao u BiH ekipu koja je igrala quali u Hrvatskoj, na domaćem WCG smo se pojavili u smislu eto da nas bude

2. GM-u i da igra finale domaćeg WCG bez da ga dobije ne znači ništa

3. Vlajke je radio kostur na kraju prvog dana turnira, bila je priča da se izvlače parovi ponovo dan kasnije, ali to nismo dali jer su se ekipe bunile kad kažem ekipe mislim na 5 od 8 timova (Gerila je tada već davno ispala)

vi ste igrali u grupama al su vas svi prcali ili nisu ali gledamo izmedju ove 3 ekipe razliku

4. Ovo nema veze sa Markom već sa mnom. Ovako sam ja postavljao situaciju na svim turnirima koje sam radio od 2000. do 2005. i mogu da ti pošaljem linkove na isto pravilo u dosta sportova (konkretno u košarci kada imaš 3 tima sa istim br. bodova) i to je pravilo sa kojim smo izgurali i prvi dan WCG-a i ti momci koji su tad ispali nisu bili izolovan slučaj već se tako radilo ceo turnir.

Raspravljajte se koliko hoćete, ali ne ubacujte poluinformacije.

Link to comment
Share on other sites

ovo sto pricas nema veze sa vezom znaci ti kazes vlajke , a ja sigurno znam da nije vlajke jer sam pricao sa njim 100 puta o tome rekao mi je da je sve marko to radio !!! pod 2 jel ovo kosarka ? ili e-sport ? sta je ovo ? sto onda na velikim takmicenjima to ne rade tako ? mnogo je ruzno izmisljati pravila i da znaci tvojom krivicom neko ispadne iz daljeg toka takicenja zasto ? i kako je odredjen kostur ? grupe ? prema nekim rezulatatima ? ne bre nego kako se kome svidelo !!! puca mi kurac za wcg koji je prosao samo hocu da se neki ljudi ne mesaju oko kode5 kad nemaju veze sa njim i odgovaraju umesto organizacije !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

OK, da se razumemo oko par stvari, ja odavno ovde više ne pišem mnogo.

Vlajke je koliko ja znam radio ukrštanja posle grupa i pomogao mnogo na WCG-u na čemu mu mnogo hvala (svi koji su me pitali nešto za ukrštanje posle grupa se dobro sećaju da sam im rekao ne bavim se tim pitajte Vlajketa). Marko je uradio grupe. Ovo bolje nek sam on napiše šta se radilo možda ja imam neku pogrešnu informaciju, ali ne verujem. Spisak sa ukrštanjem je sve vreme bio kod Vlajketa 100% :)

Pojedini su se žalili kada su nW i 4gl trebali da igraju polufinale. Vlajke je takođe bio u fazonu da izvlači parove ponovo zbog žalbi, ali pošto je on trebao da igra (sa nW čini mi se, možda je i 4gl, ali mislim nW) sa jednim od 2 favorita u trenutnoj situaciji, a pomagao je oko organizacije, mnogi su sumnjali da se izvlači ponovo zbog toga i žalili se konkretno meni. Nisam se složio da se kostur menja u sred turnira i igrali su 1/2 finale.

Ovo za e-sport ili košarka neću da ulazim u raspravu - to je bilo pravilo koje je važilo ceo turnir i kao takvo se moralo poštovati. E-sport je tu specifičan, imaš lige koje dozvoljavaju odrešene stvari i dosta toga nije striktno definisano. U e-sportu ne postoji to "e ovako je i nikako drugačije" sem za osnovne stvari, da nije tako ni vi sad ne bi raspravljali o tome da li treba anticheat ili ne, jer može da se uradi na oba načina. Svaki put kada se gledala razlika između 3 tima na turniru gledala se na isti način.

Od Marka zaista ne zavisi ništa na kode5, ali je ovo forum i ono što on piše kao svoje mišljenje (koje se u ovom slučaju i slaže sa Iggijevim) je njegovo mišljenje i pošto je ovo forum može da ga piše koliko želi dok ga ne banuju. :)

Mogao bih i ja sad da uzmem da pišem da mislim da treba da bude anticheat, ali neću jer me uopšte ne zanima da li ćete ga imati ili ne :>

Edited by GM.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...