Jump to content

WTT


vandeniken93

Recommended Posts

triske druze

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...p;#entry1055619

jel ovo taj tvoj "ortak" koji izvode skemove ili si zaboravio password od ranije ali je zanimljivo kako posle godinu dana npr neko koristi isti mail za isto poslovanje sa accountima

a ti inace dajes ortaku svom svoj msn preko koga ce neko da TEBE kontaktra i onda tvoj "ortak" posto je hs bio u shatari zato mu je hakovo account ?

ajde probaj da objasnis to jos jedanput molim te da ima logike

@skull93

sine sledeci put ne mozes da dajes mail za svoj acccount nekome ko nece tebi da da svoj mail to jednostavno nije fer ako kapiras

Link to comment
Share on other sites

Ali OPET isto,niste mi jasni ljudi vi sto kupujete odnosno prodajete.......

Saveti :

1). Ako kupujes, pare dajes unapred onome ko ovde ima rep.,/dosta postova

2). Ako prodajes, INFO dajes unapred (nebra) onome ko ovde ima rep.,/dosta postova

3). Uzmes podatke od coveka (tel fixni,adresu gde zivi jer tako mozes da proveris da li se slaze adresa sa brojem telefona),skamer ti ovo sigurno nece dati

4). Insistiraj da se nekako nadjete,ako ti kupujes, plati mu kartu za autobus da dodje,ili ti idi kod njega,ako imas laptop mozete transakciju lako da resite bilo gde

5). Realno svi skameri su sve razradili kako sta treba predpostavljam tako da unapred se organizujte sta treba uraditi da ne bi doslo do skama(neradi Email>ocigledno nesto smrdi tu),bar te osnovne stvari treba odma proveriti.

5). Ako ste vec skamovani,ostavite nervozu po starni i shvatite da ste sami krivi za to.

6). Nemojte da vam bude glupo da pitate nekog ovde na PM sta treba raditi,ja i sam pitao par puta i dobio odgovor.

Pozdrav svima drugari,valjda sam pomogao malo.

Link to comment
Share on other sites

tako sam ja jednom hakovo kilija jer mu je HS bio u stonardu... ALO BRE ! svako kome je tamo hs zasluzuje da bude hakovan! :D(i u shatari ako je hs!)

ali ako ste vec retardirani dodajte mene na msn... i ovako sedim kuci drkam kurac... dajte meni sve podatke iztrejdovacu vam ja acc... al mi posaljite pivo preko post neta! :P

Link to comment
Share on other sites

xD on je mene hackovao...bila je fora da mu dam user i pass...ja mu dam to...onda on da meni...pa sam mu rekao SQ i SA...pa je on meni...pa sam ja njemu dao mail...on je reko da me niko nece hackovati i da mu kazem ako se to desi...onda sam ja poceo da igram na njegovom acc-u...posle 20 min. dobio sam disconnect i promenjen je pass btw!

zato matori uzmes odma na pocetku kucni telefon i adresu ime i prezime pa onda ako te zajebe odes na vrata...

Link to comment
Share on other sites

postoje 2 strane problema

1. ljudi koji skemuju

2. ljudi koji su lakoverni i ne iskusni

e sad ove prve cemo lako da sankcionisemo sa foruma samo sto ce sutra opet napraviti novi user name iz neke igraonice i nastaviti dalje sa prevarama

a da se to nebi nastavilo treba ovoj drugoj grupi ljudi napisati kako sta i objasniti kako da ne padaju na fore

kao sto je Morph napisao post od cega ce biti stiki topic napravljen ali ce opet biti problem sto to niko ne cita

dakle ljudi citajte i koristite mozak to je jedino resenje

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci OMG!!! Ne prdi molim te. Daj neke dokaze,a ne da nam pricas bajke.

Molim te me ne vuci za jezik ubuduce.

Ime i prezime: Luka Trisic

Telefon: 064/57-00-446

http://www.facebook.com/home.php?#/s.php?r...77ced2f4196f508 (slika)

Pored ta dva email-a koristi i e-mail trishaluka@gmail.com kojim je inace i registrovan facebook account.

Skolu necu odati, a i nju znam. Ako sam ja mogao da ga nadjem za 5 minuta, moze bilo ko.

Zato u forumskom maniru cu ti reci GTFO iliti srpski, odjebi. Ja stvari retko kad govorim olako.

P.S - Sve informacije ne upadaju u domen informaticke privatnosti, jer ih je gore navedena osoba objavila kao javne na razlictim sajtovima. Toliko od mene, pa se vi sad medjusobno lepo dogovorite ko je koga i kako zajebao.

P.S2 - Xerax, kako ono rece. Ne prdi molim te.

P.S3 - Jesam li ti vec rekao GTFO?

[Edit] P.S4 - @Xerax: Ah da, sad sam prepoznao mail. I ti si isto scammer, posto znam licno momke koje si zajebao. Ako se dobro secam Uros ti je ime?

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

lol lik je '93 god i ishao je u teslu..... ako vam to neshta znachi :S btw skull93 da sam na tvom mestu napravio bih mu sacekushu... ipak je to igra koja koshta puno!

I jaoo, pa ako ide i dalje u moju skolu, mogu i ja tu da pripomognem, i hate scamz0rz!!!! :@

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

lol ako je u tesli mogu i ja da pomognem xD inace i am the forum blejach tako da sam blizu srednje skole :P

scamere treba spaliti bre...

Roses Are Red, Ashes Are Black, Go To Hell And Never Come Back :) love brzy :P

______________________________________________________________

Heaven Doesn't Want Me, And Hell Is Afraid Il Take Over...

Link to comment
Share on other sites

slazem se vec me pitali za takve usluge :)

nego taj bubreg... da je stavim i to na sajt pa da se to lepo provalja preko? :D

ajd posto se ovaj topic ovako najvishe chita danas... zamilio bih SVU MASU S OVOG POD FORUMA DA SE NE POZIVAJU NA MENE KAO GARANTA! A DA PRETHODNO NISU PITALI NA PM DAL JE TO OK i od sad pa na dalje i ubuduce cu ja svako pozivanje na mene da potvrdim , onima koji su pitali na PMu i dobili pozitivan odgovor.

Link to comment
Share on other sites

slazem se vec me pitali za takve usluge :)

nego taj bubreg... da je stavim i to na sajt pa da se to lepo provalja preko? :D

uh daj makar 2 bubrega da izvadimo pa da se ceo rur ovadji...

______________________________________________________________

Heaven Doesn't Want Me, And Hell Is Afraid Il Take Over...

Link to comment
Share on other sites

PITAO SAM NEBRU KAZE DA MOGU DA SKAMUJEM KOGA HOCU I DA SE POZOVEM NA NJEGA NEBRA JE MOJ DRUG I JAKO JE DOBAR ALI OVAJ TOPIC TREBA ODAVNO LOCK I BAN STARTERA A JEL JA TO PISEM CAPSOM I BEZ INTERPUKCIJE A NEMA VEZE IONAKO OVDE SAMO JEBACI DOLAZE ONI SVE RAZUMEJU I DUPE BRISU ONOM HRAPAVIJOM STRANOM TOALET PAPIRA DA BI ISPALI STO VECE MUDONJE

HVALA

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

OK

topik starter je banovan jer je priznao da je account ukraden, makar to bio i "ortak" ili on sa tvog imena si napravio topik i snosio odgovornost za bilo sta sto se desi

svi ostali koji su spamovali ce ubuduce dobijati warning za svaki spam post sem ako nije neka pomoc ili savet u vezi topika

oglasi nisu nizasta drugo sem za prodavanje

ko zeli da diskutuje bilo sta ima wow pricajte

hvala dovidjenja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...