Jump to content

WTT


vandeniken93

Recommended Posts

ubuduce ko bude prodaovao tako nesto samo moze zakljucan topik da dobije

jer prodavati account bez maila za njega je kao da prodajes kola bez kljuca, stvarno nema smisla.

Opa, mod :D Btw bolje je da deletujes topic, jer ako ga zakljucas, i dalje neko moze da ga vidi i da odrade posao preko PM-a i na kraju isti djavo, a onda lik koje je scamovan nemozhe ni da se pozali u topicu na scam posto je zakljucan [|)]

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

treba to sve zatvoriti u gasnu komoru... kad krenu da vichu pustaj pushtaj a ti okrenesh ventil i kazes pustam pustam :)

pustish perma ban i aj cao za dokazane skamere , tako ce biti primorani da prave altove na ruru pa gg onda :)

najbolje bi bilo onda da pocne prodaja rur accova sa dobrim repom ... AHAHAHAH :D

Link to comment
Share on other sites

@moyo, tnx

@nebra

pa realno :D nasta drugo se prodaje nego na forum rep to je sve sto postoji ovde i onako

al da bi se napravilo tako nesto prvo treba izbiti ljudima ideju iz glave da mogu da dodju ovde i da zajebavaju ljude

kao sto npr kreator uzme ovako kaze za nekog sta je ranije sa njim imao i slicno to poboljsava situaciju i vodi ka cilju :p

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da tradeujem account...imam lvl 70 human female magea....na serveru nordrassil ...imam uplacen wotlk...727 spell dmga 10k mane 8k hp-a ....par kara/za epica...acc traje do 6.marta...zeleo bih trade za lvl 80 (pref. druid nelf female)ali moze jos i warlock,priest,shaman :) ....I voleo bih da acc takodje bude uplacen barem na jos 15-20 dana:P...contact na MSN-u:sinnical93@hotmail.com

R.I.P [V]

Mora da mu se cinio kao dobar deal na pocetku xD Btw, to sto neko ima malo postova nemora da znaci da je dosao ovde da bi scamovao...

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

istina ne mora da znachi... al kad vidish nekog s tri miljarde postova kao killy storm il sta ti ja znam... il s nekim ko ima rep trejderski kao ja , mnogo su ti manje shanse da ti neko spremi zamashcen kolbas za analno zadovoljavanje.... nego neko ko se registrovo i posle 10 min stavio oglas :) forum alts ftw :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako se stvarno desilo da je ovaj trishketaaa skamovao nekoga, mislim da nije previse pametan. Za 5-6 mina sam izguglao sve. Ime, prezime, broj telefona, sliku gde se jako dobro vidi kako izgleda i srednju skolu u koju ide. U principu sutra bih ga nasao kad ode na casove i resio problem u 4 pa potom u 3 oka.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako se stvarno desilo da je ovaj trishketaaa skamovao nekoga, mislim da nije previse pametan. Za 5-6 mina sam izguglao sve. Ime, prezime, broj telefona, sliku gde se jako dobro vidi kako izgleda i srednju skolu u koju ide. U principu sutra bih ga nasao kad ode na casove i resio problem u 4 pa potom u 3 oka.

Samo cu reci OMG!!! Ne prdi molim te. Daj neke dokaze,a ne da nam pricas bajke.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, kao prvo, glupim ljudima ne treba dati da igraju wow, pod dva nisam te ja hackovao nego ortak kome si dao da ti prebaci chara shat, a da se vratim pod ovo jedan, da si samo pogledao gde Heartstone vodi, ishao bi pravo u shat, ali poshto si se zajebao i dao ortaku acc da ti prebaci lika u shat, on je momentalno promenio shifru... tako da se njemu obrati ne meni poshto netje mi kazhe....

Link to comment
Share on other sites

xD on je mene hackovao...bila je fora da mu dam user i pass...ja mu dam to...onda on da meni...pa sam mu rekao SQ i SA...pa je on meni...pa sam ja njemu dao mail...on je reko da me niko nece hackovati i da mu kazem ako se to desi...onda sam ja poceo da igram na njegovom acc-u...posle 20 min. dobio sam disconnect i promenjen je pass btw!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...