Jump to content

Wow pomoc


uk1g

Recommended Posts

hello all.i bought new machine and after some time i wanted to instal wow and start hunting level 80 [i am 73 but that nvm]

I have instaled World of warcraft from CD , then when i wanted to instal TBC i could not find fourth disk so i downloaded everything from internet.

latest download what updater did was 631 mb or so , and then some fast [in 3 sec] 40 mb.

I wanted to join game i log in and there was error that i got WOTLK acc but i havent installed game on my computer.I googled and found that i dont have lichking.MPG file so i found dl link and downloaded it.

Now when i wanted to play it loads menu , i join Tomche enter world and then in HALF Loading

FATAL ERROR Something about maps northend itd....

So , where is problem? i tried repair , it doesent work.I borrowed from my friend his WOW WOTLK Disk but it seems that my DVD Rom doesent work.So i recruire fast help.I uploaded 2 Sreenshots so i can explain better >

http://i428.photobucket.com/albums/qq1/urosh_/wow0.jpg

http://i428.photobucket.com/albums/qq1/urosh_/wow1.jpg

znaci instalirao sam nekako budjavo nemam diskove jer mi ne radi DVD Rom....fale mi izgleda neki fajlovi jebem li iim sve....znaci kad se logujem u igricu ono kad ucitava ucita mnogo brzo i negde na sredini me izbaci uz error na slici

evo ss

wow0.jpg

wow1.jpg

help MOLIM VAS brzo ovi na wow-europe.com me ignorisu

^.^

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja ukapirao ti si skinuo samo lichking.MPQ... onda nije ni cudno sto ti ne radi lol

skini kompletnu instalaciju wotlka sa wow-europe i ima sve da radi (tako sam i ja)

i ako znas u cemu je problem, sto uopste pitas?

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

e neo NEMOJ DA SPAMUJES MOLIM TE!!!Meni treba HITNA pomoc a ti tako

ne skinuo sam bio celu instalaciju ali sam direktno instalirao wotltk ili tako nesto pa mi fale neki delovi....skinuo sam ga sa wow-europe valjda...

i sada kada ocu wotlk da instaliram on napise play game

^.^

Link to comment
Share on other sites

ROFLCOPTERHAHAHAHAHAHAHA

Ja sam skinuo NEKU BUDJAVU verziju koja mi je samo pretvarala ili sta vec da imam WOTLK a ustvari sam imao tbc koji je izgledao ko wotlk :/ i sve patcheve wotlka...

sada radim ovo

kapiram da je neka instalacija u pitanju , ali mi recite jel to to?neshto mi je chudno da je 2% 2.6 gigabajta...

wow.jpg

jel to u redu

^.^

Link to comment
Share on other sites

i evo ga , izgleda da nije zabolo , menja slike i tekst i 2.7 gb je ...i hope thats it

ok vidim da se razumes u wow i sve to...znaci sada ovo mi skine ...i onda je to to sto se tice wowa?mocicu da igram nema vise skidanja i sranja....

nego reci mi , zasad jel mi je u redu folder wowa?EVO TI ss.

wow-1.jpg

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ima ti da se useres od patchevanja

haha ne verujem , sve sam ih skinuo a usao je bio u igricu pod ovim patchem.

urosh -.- says:

SINISA

urosh -.- says:

STA JE

urosh -.- says:

SA 3.03

Siki says:

pa nema

Siki says:

nemam ja tek treba da izadje jedva cekam smorio sam se u naxxu vise

Siki says:

dajte nadjite neke dai gramo

....

on kaze da ih nema a on igra level 80 loladin....znaci necu trebati nista da skidam annihilejtoru :)

a i da ima , nema problem zbog moje internet brzine koja je perfetkna :)))

a sada kad budem imao war u counter strikeu cu da prekinem ovaj dwnload , pa preko noci kad opalim ima da skine 10 , kakva 3 gb [nadam se] :) pa sutra igram wee :)

e da

ako prekinem sada download na stop sledeci put kad krenem krece od istog mesta , jel tako ;)>?

^.^

Link to comment
Share on other sites

Brate uzmi lepo sve to obrisi,posto si mu jebo kevu i 100% ti nece nesto raditi,drkacete neka mala debilna sitnica za koju neces imati pojma sta da radis. Idi bre kod nekog drugara koj ima wotlk full instaliran i prekopiraj sa njegovog harda folder na tvoj hard i radice ko suza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...