Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gde ste loodaci... :D

geneme kakav risk, tebe su proslavili Atila i Pfobos :D kako se zvase klan Inferno...

blejde nemoj da prozivas elija i ti si imao svoje trenutke...sto se tice izjava.

sto se tice repke... hmm, svasta bih rekao... Ali da ne smaram, samo cu reci da je Kingor-Milan Jovanovic!

King je najbolji igrac u 2007 godini :D od mene kingi pohvale...

Evo samo za ove sto se bune, da repka ima boljih igraca bla bla bla... Ko god je glavni pokretac ustanka protiv igraca, neka organizuje mec izmedju, repke koja je igrala i koju on misli da sastavi. Ja se kladim na bracu 4glory... :D

Sto se tebe tice Confy, moram da ti napisem zbog ranijih izjava.

Da su pisali i pisace po tebi....

Link to comment
Share on other sites

gde ste loodaci... :D

geneme kakav risk, tebe su proslavili Atila i Pfobos :D kako se zvase klan Inferno...

blejde nemoj da prozivas elija i ti si imao svoje trenutke...sto se tice izjava.

sto se tice repke... hmm, svasta bih rekao... Ali da ne smaram, samo cu reci da je Kingor-Milan Jovanovic!

King je najbolji igrac u 2007 godini :D od mene kingi pohvale...

Evo samo za ove sto se bune, da repka ima boljih igraca bla bla bla... Ko god je glavni pokretac ustanka protiv igraca, neka organizuje mec izmedju, repke koja je igrala i koju on misli da sastavi. Ja se kladim na bracu 4glory... :D

Sto se tebe tice Confy, moram da ti napisem zbog ranijih izjava.

Da su pisali i pisace po tebi....

A ti si KO??? Atila mali je bio najbolji igrac u srbiji 100% kad smo igrali zajedno, a ja sam presao u inferno da igram kad se Risk zatvorio, Inferno se tek tad otvorio, i onda je veceni nas iz Riska presla da bleji tamo, tako da nemoj da mesas babe i zabe, ko od da si i da baronises bezveze...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...