Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reklama je retardirana.

SAMO OBRATITE PAZNJU

SUPER SLICE I PISE OMG NA EKRANU XD

Edit: toliko lololo nije neophodno

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

verdasco je u formi

verdasco je imao neku povredicu

verdasco je specijalista za sljaku

___________________________

=

bice zajebano

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ok ovo mi je krajnje krajnje cudno, otkako su promenili kalkulacije bodova ove godine...

na atp sajtu pise recimo: djokovic brani 450 bodova iz polufinala u monte carlu

a na main draw singles pdf fajlu pise da polufinalista dobija 360 bodova? :S

po ovoj kalkulaciji, federer gubi oko 600 bodova zato sto je ispao od paprike u trecem kolu.

murray ako dogura do polufinala (ne moze da dobije nadala) preskace djokovica i opasno se priblizava federeru,

a djokovic moze u finale ako se potrudi protiv wawrinke... (doduse cek prvo da pokusa da dobije verdasca )

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da ali stvarno mi je cudno sto mu sad racunaju 450 a racunace mu 360 ako ponovi rezultat :\

vidim lepo se drzi protiv verdasca iako je sad upravo popio break. ako njega pobedi ceka ga wawrinka koji ja mislim na sljaci ne moze da bude bolji od verdasca...

murray se iscimao lepo sa onim zabarom... dobro igra decko...

u rimu federer je igrao koliko se secam cetvrtfinale i izgubio od stepaneka, tako da tu moze da napreduje... mada iskreno verujem da ce murray da preshisha novaka sad, ako ne sad onda u rimu... pa novak ima lepo vremena do RG da smisli sta ce i kako ce sa ostatkom sezone gde nema puno bodova...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

aham :))) evo gledam sad kalendar za turnire... ispremestali su neke stvari... dakle sad ide

monte carlo 1000 , barcelona 500 odmah potom , pa rim 1000 odmah potom (znaci nadal i ferrer idu sigurno u barsu da brane svoje bodove, a djole i kompanija se odmaraju), tu su negde atp masters 1000 madrid , beograd, estoril , minhen... :))))) hamburg je sa 500 i pomeren je posle roland garrosa ako se ne varam, a sto se tice madrida na kraju godine u dvorani - vise ne postoji - sad je taj turnir na sljaci a njegovo mesto uzima Shang Hai (deo turneje oko bangkoka, secate se finala tso/djo), a mesto masters cupa uzima london. komplikovano :\

wawrinka prosao...

plase me ovi svajcarci... mnogo su bre mirni... previse...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

tezak je wawrinka... pritajen al zajeban

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ma gledao sam sad njegove mecheve protiv Fekija i Beck-a... Ne znam... Dobar jeste :) Samo se nadam da ne moze vishe u tom tempu da izdrzi :)

Mada ni Nole nije poznat po izdrzljivosti :) U svakom sluchaju kutju na Noleta danas :) Navijachki :)

Link to comment
Share on other sites

skoro uopshte ne pratim sport ali ovaj danas mech sam ukebao dok sam se izlezavao i mogu vam reci da je zanimljivo...

Eo ga treci set pocinje, hmmmmm........

edit

el ovaj Nadal na nekoj hemiji? [:D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...