Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutros sam imao guilty pleasure momenat uzivajuci u pesmi M.Ilica "Polomicu cashe od kristala"....ljubio sam usne sa kojih med kaplje i sanjive ochi u kojima se ceznja krije...

inache danas mi je mnogo lep dan, jedino sto skripim kada dishem i pluca su mi velichine ping pong loptice

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Upao sam u opaki bedak ...

Umro mi teca pre dva sata, novinar Bogdan Tirnanic ... sad mi cale javio. Jebiga, znam da se mucio al covek uvek ima neku nadu... sve u svemu, odoh da zagrlim flasu cpt. morgana i da se totalno diskonektujem u nekoj birtiji.

life is a bitch and then you die.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ne rise da ti Tirke bio teča. Au sranje.

nikita i miro, prošli ste dva metra od žene/čoveka svog života, i niste zastali...

Srsly, Mira se loži na te mršave sa facijalnim dlakama. Nikita, ako ne smeš da joj tražiš broj, daću ti ja :D

Connecting people to the maxxx!

Link to comment
Share on other sites

ok, bilo je rur fudbala, rur fightova, svega....definitivno nam fali jedan - rur ... :)

saljivdzijo ne trudi se ;p
Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

btw kreatore, cime ces da lomis rebra nikiti, nisi nam rekao? :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mirom :D

@Coll: saucesce :(

@thread: jebem ti drustvo i sve, juce se dogovorimo da idemo u balon na fudbal, i na kraju jedan izminira i nece, danas se dogovorimo da odemo, i nista od fudbala, nek se nose i oni i njihov fudbal, mi izgleda mozemo da se dogovorimo samo da odemo na Shish... [:(!]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jedem gumene bombone i sviram mazzy star na gitari, koja kefaja. gledam da navatam nekog na fuku oko 7-8, pa veceras u krpe ranije, treba se pridici u 3 xP

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...