Jump to content

Problem sa zvukom


togFU

Recommended Posts

Ovako, od pre par dana javlja mi se sledeci problem u vise verzija:

-Radi zvuk u winampu, ne radi u youtube-u, kad pustim neki video u Gom playeru takodje nema zvuka (izbaci error: "Sound mixing device missing"), radi u cs-u.

-Radi zvuk u winampu, radi u youtube-u, ne radi ni u cs-u ni u filmovima

-Ne radi u winampu, radi u ovim ostalim :D

Tako neke kombinacije, uglavnom vazno je da napomenem da kad restartujem radi SVE, tek posle nekog vremena se dogodi ovo o cemu pricam :/

Probao sam reinstall drivera za soundcard, ne pomaze :/

Anyone?

Edit: Probao sam da skeniram koristeci NOD i aviru, nista nije pronadjeno...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da evo i ja da se ubacim da ne pravim novi topic .

Elem , problem je sledeci . Mikrofon mi u opste ne radi ( imam onu bubicu ) , znaci kada je utaknem prepoznaje je pc ali kada hocu da pricam sa burazom na skype mic ne radi u opste , cudno znaci komp ga vidi ali on mene ne moze da cuje niti u opcijama u kompu u control panelu namestim sve lepo ali kada pricam u njega nista ko da ga nema , sve je lepo podeseno , jeste da nisam koristio neko vreme mic ali je radio bio perfektno do pre jedan mesec . ima li neko ideju sta da uradim vise da bih proradio .

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

28rfvbp.jpg

Ovaj error je bio odgovoran za moj problem, posle malo googlanja saznao sam da ovo ima veze sa update-om windowsa, skinuo neki mali update od 2MB, i sada je sve ok.

Eto, cisto da napisem i ovde, ako neko bude imao slican problem.

Hvala care, vec sam pao u ocajanje zbog istog problema. Nadam se da ce mi tvoje resenje pomoci. Kukao sam na svim mogucim forumima i tek se sada setih da pogledam ovaj. [:D]

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

mozda ti je iskljucen 20db mic boost (ili negde samo "Microphone boost")? imas tamo u volume control na recording pa u advanced opcijama da to ukljucis

also, mozda mu je jednostavno doslo vreme dumre?

PA mic ima samo 2 meseca , platio sam ga 400 kintoca .......

Ne razumem , ali dobro .

DA usput u tom Volumeu u opste ne vidi mi onako sivo je i ne moze da se pojacava niti nista , a vidi mic u Realtek HD audio manageru .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...