Jump to content

Ikom cable


edd.freak

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa ikomom i csom?Imam 512/256 i radi super sto se tica down/up,ali su losi pingovi,na stranim su oko 70-80 prosecno.E sad ima jos jedan problem a to je sto kad igram na stranim serverima drugim ljudima seckam,warpujem,sta god,kada se krecem pa kenjaju i kikuju:).Meni radi normalno za takav ping,a kad me neko gleda seckam,wtf?

evo pingova ka googlu,mislim da je to lose

http://img216.imageshack.us/my.php?image=pingro5.jpg

Pa ako neko ima ikom,da razmenimo iskustva :),dal je to do mene nesto,il su oni krs.Imam mogucnost za telekom adsl,za slicne pare 756/64,al kabl je kabl,pa bih jos razmislio.

eto tako

Link to comment
Share on other sites

ne slusaj dyleta njemu su i siptari dobri ..... i sbb nekom radi odlicno nekom radi ocajno.....vidi da li mozes da testiras npr taj ikom nedelju dana :D mada prelaziti na adsl paket taj i da imas 64 128 ili 192 upload je glupo po meni 256 je mnogo dobra stvar

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa ti si bacio spiku hoces da pomognes nasima iz pristine a tamo ima samo siptara :D znaci ko ode tamo podrzava proklete siptare ja ne znam kako ti mislis da odes na turnir u pristinu i pruzis podrsku tako sto ides da se igras dajes pare siptarima :D uplati te pare u fond ako ti hoces stvarno da pomognes

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa ti si bacio spiku hoces da pomognes nasima iz pristine a tamo ima samo siptara :D znaci ko ode tamo podrzava proklete siptare ja ne znam kako ti mislis da odes na turnir u pristinu i pruzis podrsku tako sto ides da se igras dajes pare siptarima :D uplati te pare u fond ako ti hoces stvarno da pomognes

da uplati pare u fond da se obogati neki karic ili slican covek!

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

hm ali to nema veze sa ovim :)

poenta je da je "to ide karicu u dzep" prijava u rangu "di su nashi novci" prijave shto naravno nema veze sa mozgom :D

ako stvarno hoces da pomognes mozes sigurno da pomognes nekoj porodici dole ili novcano ili nekako drugacije a igranje kantera kao podrska je roflmao :D

Link to comment
Share on other sites

ae sad ne ide sigurno karicu al sta ja posaljem sms koji je 100din + pdv i kao tih 100 dinara ide u neki fond ? da a telekom zakine pola , pa neko drugi zakine josh pola i tako iz ruke u ruku pa ispadne da sam uplatio 3 dinara koji ce da podele na 50k srba na kosovu

ako ti stvarno hoces da pomognes ovo predlazim svim ljudima koji pricaju kosovo je srpsko sidji dole kupi stan zivi tamo nek srbi budu vecina na kosovu pa ces da vidish da li ce siptari moci nesto da urade za nezavisno kosovo ...

kosovo smo izgubili u periodu '90-'99 a ne 17 februara 2008 kad je proglasena nezavisnost to ljudi moraju da shvate...

realno srbi su pobegli odande u vojvodinu i bg zbog straha od ubijanja , silovanja i ostalih desavanja albanskog nad srpskom narodu.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...