Jump to content

TURNIR U NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Turnir je ove subote, pochinje u 10:00 ujtru

pravila, back door nije dozvoljen ni na 1. kuli, osim ako nije denyable, onda moze nebitno gde je ....

1 manta

2hex/eula (npr 1hex+1eul)

2 necro

2 arcane ringa

1 refresher

podsetite me ako sam nesto zaboravio

igra se 6.57b -cm

u zavisnosti od broja ekipa ce se igrati partije, ali vrlo verovatno da ce se sve igrati na foru 3 partije, pa ko pobedi, ili ako bude 2-0 =gg

odrzavace se u igraonicama catacomba i worldnet koje su povezane wireless konekcijom od 20mbps verovatno tamo 15 ljudi i ovde 15 u isto vreme, tj 3 partije, tj 6 timova istovremeno :D

obe se nalaze na novom naselje, za vise nazovite silenciaa :D

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Yoco KAKO TE NIJE SRAMOTA!!!! Dva, ali dva puta si napisao da dolazis 100%, to je znaci 200% i na tvojih 200% ja dizem jos 200% a iz poverljivog sorca damketa sam saznao da neces doci na tur... I onda "zasto ne mogu pare na ruke!!?!?" Zato sto vi niste ljudi, vi ste svinje, prokleti gameri! Umrite u bedi..

Link to comment
Share on other sites

pa kada suris sa turom, nit si izbacio konkretne podatke do danas nit ista, uzmes ko covek i stavis 3 nedelje pred pocetak, izbacis nov thread i stavis podatke, 2 nedelje prijave i znas ko ti dolazi kolko ce ekipa biti etc...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

uopste nije stvar u tome viktore nego uvek napises nestanes pojavis se etc, uzmes otvoris jebeni topic jos pre tih mesec dana samo za prijave tur je 100% 9og ostavis ove podatke iz posta gore, i das prijave do nedelju dana pred tur, i lepo znamo oce biti ekipa ili ne... aj izbaci realan broj ekipa koji ce doci, mi smo za samo nema svrhe ako je 5-6 ekipa... pogotovu sto sutradan idemo u mostar na onaj tur

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Yoco KAKO TE NIJE SRAMOTA!!!! Dva, ali dva puta si napisao da dolazis 100%, to je znaci 200% i na tvojih 200% ja dizem jos 200% a iz poverljivog sorca damketa sam saznao da neces doci na tur... I onda "zasto ne mogu pare na ruke!!?!?" Zato sto vi niste ljudi, vi ste svinje, prokleti gameri! Umrite u bedi..

pa da i dosao bi da je tur 9og ...

Link to comment
Share on other sites

nema nista od ovog imo. :)))))

ni ja do preksinoc nisam verovao da tvoja keva moze biti tako dobra u krevetu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Moja ekipa, Talamaskina, Maym(luda deca novog sada), 25iq , Inferno(vrbas), Thc(matija), 4gl, Bokachino(neki mix becej,ns,bg,kg). To je sigurnih 8 ekipa, Tako da tur moze lepo da prodje! Nema nikakve potvrde od Hasana(toma,padez,nish) ili Gridija(dif,padez,nish). Na ove ostale neozbiljne ekipe, koje se nikada nisu u lanu pojavile ni ne racunam...

Evo toma kaze da verovatno nece dolaziti, sto je veliko NE...

RECENO? ahahah kao cuo si na pijaci neke babe pricale? zzzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...